Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

hiç arkadaslarinizdan korktunuz mu?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

hiç arkadaslarinizdan korktunuz mu?

Mesaj gönderen Rosey »

evet hiç korktunuz mu?

fobi anlaminda bahsetmiyorum... onlari gorunce icinize sıkıntı girdigi oldu mu?
mesela benim iki arkadasim var... felaket tellallari :) onlari dusununce kotu anilarim aklima geliyo agliyorum...bazen de haksizlik mi yapiyorum diye dusunuyorum... siz hic boyle hissettiniz mi?
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

Benim böle bişeyim yok böle bişey olamaz bende yaa unuturum herşeyi..
heavenandhell
Üye
Üye
İsim: cansu

Mesaj gönderen heavenandhell »

oldu olmaz mı onları görünce çığlıklar atarak kaçmak geliyor içimden...sonra neden böyle yapıyorum diye kendime kızıyorum
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

sorunun mahiyetini pek anlayamadım aslında. :roll:
arkadaşlarınızdan korkuyor veya yanlarına gidince huzursuz oluyorsanız neden arkadaşlık yapıyorsunuz?
yok eğer onlardan vazgeçemiyorsanız neden oldukları gibi kabul etmiyorsunuz?
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

hani şu ata demirer'in gösterisinde anlattığı gibi birçok cümleye "oğlum var yaa..." diye başlayan tiplerden bahsediyoruz sanırım :D yok benim öyle arkadaşım :D
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

yaskaman yazdı:hani şu ata demirer'in gösterisinde anlattığı gibi birçok cümleye "oğlum var yaa..." diye başlayan tiplerden bahsediyoruz sanırım :D yok benim öyle arkadaşım :D
yok oyle degil :D

yani bu arkadaslariniz size kotu haberi veriyor...

dedigim gibi felaket tellalari ve de her seye karamsar yaklasiyorlar beni de karamsarliga boguyorlar...

onlarla arkdaslik kurmak istemiyorum evet onları gormek seslerini duymak istemiyorum... kotu anilar aklima geliyor.. kotu seyleri onlardan ogrendigim icin anlatabiliyor muyum ;) ???
007ela
Üye
Üye

slm

Mesaj gönderen 007ela »

benim öyle arkadaşlarım vardı sonra arkadaşım değil hiç birşeyim olamadılar...
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

Benim oldu malesef hakikaten bazen o anda buhar olup yok olasın geliyo :lol: ama bu imkansız aslında, scalon buda sana bi cevap gibi birşey olucak.O insanları hiçbir zaman hayatınızdan çıkaramazsınız ama bazen öyle birşey olur kii hiç görmek bile istemezsiniz.niye konuşuyorsunuz dersen;
ya aynı yerde oturuyorsundur,ya o seni çok seviyordur ve bırakmak istemiyordur,ya arkadaş ortamınız birdir sen konuşmak istemesen bile o ortama gelicektir falan falan...bayaaa açıklayıcı oldu heralde :P
Sonuç olarak yanlış anlaşılmasın dediğim bu kişiler aslında nefret edilen insanlar değillerdir...Yeri gelir onları bile ararsın yalnızlığında (ama herzaman değil)...
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

evet duygularima cok gusel tercuman oldun :D

onlara simdi bunlari okusalar beni annamazlar... ve (artik ben mi cok supheciyim ama) o masum hallerini takinirlar yine...

beni gercekten seviyorlar mi sevmiyorlar mi bilmiyorum ama onlari bir daha gormek istemiyorum desem yuzlerine karsi bana cok kırılırlar - ya da kırılmıs gibi yaparlar! -

her zamanki klasik sozleri de su... "Biz senin iyiligini istiyoruz..."

bu ne bicim iyilik annayamadim dogrusu.. iyilik yaparken kotuluk yaptilar aslinda...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet bende scalon sana katılıyorum kardesim tamamiyle haklısın... neden bir insan kendine kötülük yaptığını dusungu insanlarla arkadaslık yapiyorsunuzz... bana sacma geldi kusura bakma ama...
GoZdE
Üye
Üye
İsim: gözde

Mesaj gönderen GoZdE »

olmaz olur mu onların beni incitmesindin çok korktum ve korktuğum başıma geldi 4 senelik arkadaşımdan en büyük darbeyi yedim aslında can dediğin çok güvendiğin kişilerin bile böyle yapması beni çok üzdü ve yıprattı :cry: insanlara güvenimi kaybettirdi :(
scalon
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen scalon »

yagmurlar yazdı:scalon buda sana bi cevap gibi birşey olucak.O insanları hiçbir zaman hayatınızdan çıkaramazsınız ama bazen öyle birşey olur kii hiç görmek bile istemezsiniz.niye konuşuyorsunuz dersen;
ya aynı yerde oturuyorsundur,ya o seni çok seviyordur ve bırakmak istemiyordur,ya arkadaş ortamınız birdir sen konuşmak istemesen bile o ortama gelicektir falan falan...
iyi güzel de,benim sorumun kalan son kısmı da vardı .. :)

benim de var öyle bir arkadaşım ama ben onu sevdiğim için, olduğu gibi kabul ettim.. taban tabana zıt fikirlerde olduğumuz konular o kadar fazla ki.. ama o benim için atsan atılmaz satsan satılmaz.. ben de onu öyle kabul ettim.. sorgusuz sualsiz..

bilmem anlatabildim mi?
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

hehe :D

sanırım yanlış anlaşıldım...

arkadaşlarımın aslında bi suçu yok.. ya da olsa da benim onlara karşı hislerim o suçlarından dolayı değil.

Hani insanın başındankötü bir olay geçer o anda dinlediği şarkı da her zaman kötü şarkısı olarak kalır,

o şarkıyı her duyduğunda o kötü anıyı hatırlar...

onlar da oyle.. yani onları görmek istemesem ve bunu onlara söylesem sacma olur cunku onların bi sucu yok... (belki de var ama oraya hic girmeyelim :D )

bir yandan da her gordugumde umitsizlige karamsarliga o kotu gunlere dogru surukleniyorum...

boyle arada kalmıs durumdayım... :(
scalon
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen scalon »

farklı şeylersen bahsediyormuşuz.. peki ben sustum :)
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

;)

ama ben senin dedigini de annadim ve o konuda sonuna kadar haklısın...

insanları hatalarıyla kabul etmek lasım =)