Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HİÇ KARŞILIKSIZ SEVİLDİNİZ Mİ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
bliss

Mesaj gönderen bliss »

belki de karşılıksız sevmekten daha zor karşılıksız sevilmek
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

şimdi öğrendim ki ben hep seviliyormuşum...
bu çok güzel...
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

son-nefesim yazdı:şimdi öğrendim ki ben hep seviliyormuşum...
bu çok güzel...
karşılıklı mı karşılıksız mı??? :?:
s_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen s_girl »

Millet aranıza yeni geldim ama bende bi yorum yapiim dedim :D ne karşılıksız sevilmekten hoşlanırım nede karşılıksız sevmekten hangisinin daha acı olduğu tartışılır belki birazda bencilliğe girer ama karşılıksız sevmek daha acıdır bence..... ben ilk önce karşılıksız sevmeyi yaşadım etkisi çok uzun süredir devam ediyor bu süre içerisinde 1 kaç kişiyle çıktım ama nafile, karşılıksız olunca onlar unutulmuyor. sonra beni seven insanlar çıktı karşıma bu seferde ben yapamadım ve sadece şu anda aşk diye birşey olmadığını düşündüm biliyorum yarın var diyeceğim bugüne kadarda var dedim ama şu anda yok. neden mi? bu benim karşıılksız aşkım artık karşılıklıya dönüştü ama ben bunu elde etmek için gururumu o kadar hiçe saymışım ki değeri bile kalmadı bide ulaştım ya tabi ...... aklıma onun yanlış insan olduğu bile gelmiyor değil??
krmızı

Mesaj gönderen krmızı »

ben karsılıksız sewdim we ne acılar cekildiini ne kdr kotu bi durum olduunu bildiiim icin, baskalarının bana karsı bole seyler hissettini bilince cok kotu oluo.. kendimi onun yerine koyuom we üzülüom ama yapılcak bisey yokk zorla sevemez ki insaan.. bazen ne yaparsan yap olmuyo bazenn!
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

karşılıksız sevgi

Mesaj gönderen hazan »

böyle şeyler hep olur ve olacakta, mesela şimdi var bitane , benden sonraki mesaide çalışan arkadaşım. tuhaf oluyo ve o size anlatmadan bi tepki gösteremiyosunuz. ama ben farklı bişey yapıyorum kendimce kesinlikle açık kapı bırakmıyorum. çünkü onu asla sevemem.
eğer günün birinde bu işine engel olmaya başlarsa onun iyiliği için alıp karşıma konuşurum. umarım buna gerek kalmaz!!!ara sıra hayat böyle şeylerle karşılaştıror insanları...
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

Bozcaada yazdı:Gibiler ülkesinde "gibi" gibi sevme beni... :wink:
valla bozcaada şimdi farkettim,sen daha albümün çıkmadı günlerde nerden biliyosun bu sözleri??
pinkfloyd

Mesaj gönderen pinkfloyd »

Takip en derin hayranlıktır kanımca..

Karşılıksız sevilmeye gelince.. Acı çok acı... En az sevmek kadar...
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

odysseia yazdı:
valla bozcaada şimdi farkettim,sen daha albümün çıkmadı günlerde nerden biliyosun bu sözleri??
:wink: :D ...
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

haldunbar yazdı:
odysseia yazdı:
:wink: :D ...
ya çok merak edyorum ama bana cevap vermiyosunuz :cry:
baby

Mesaj gönderen baby »

BENCEDE SEVMEYİ BİLMEYEN SEVMESİN.
ÇÜNKÜ KARŞISINDAKİNİ ZORDA BIRAKTIĞINI
BİLMİYO.MADEM BİLMİYO NİYE SEVİYO . 8) 8) 8)
baby

Mesaj gönderen baby »

bencede ben seni sonsuza değin sevicem derler sonrada çekip giderler. 8)
patosss

Mesaj gönderen patosss »

arkadaşlar!sanırım şimdi karşılıksız bi aşk yaşıyorum.aslında tam olarak karşılıksız diyemem.ama onu uzaktan izlemek karşılıksızsa evet ben de karşılıksız aşk yaşıyorum diyebilirim.o yanflüdü çalarken,arada geri vokallik yaparken onu izlemek çok güsel yaaa...ama tanışcam onunla.grubun bateristi ve bascısıyla tanıştım az kaldı onunlada tanışcam...
torunpasa

Mesaj gönderen torunpasa »

eveeeeeeeeeeeettt:(
manikdepresif

Mesaj gönderen manikdepresif »

karşılıksız sevilmedim hiç.çünkü kız milleti sevme sevilme konusunda zeki deiller.mantıklıda deiller:))