Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HİÇ KARŞILIKSIZ SEVİLDİNİZ Mİ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
orkun

Mesaj gönderen orkun »

karşılıksız sevildim hala sürüyo bana olan sevgisi neden mi; benim hoşuma gittiği için herşeyin bir karşılığı vardır kimse kendini ve başkalarını kandırmasın kabul edin arada sırada hoşunaza gider başkası tarafından sevilmek
-------------karşılıksız hiçbirşey yoktur-------------------
salkımsogut

Mesaj gönderen salkımsogut »

sevilenin burnunu kaldıracak hadisedir!
-biliyorum beni seviyor ama onun için yapabileceğim hiçbir şey yok!
(çünkü ben sevdigimde,sevilmediğimi görene kadar,bu duygu ile burnumu havalandıracağım!üstelik,sevilmediğimde ise kişiyi beni anlamadığı ibaresi ile suçlayacağım!sevmediğimide anlamayacak ama yine de suçlayacağım!aman üzerime gelmeyin ayol ben de insanım)modeli vardır!yazık dır!
bkz;sevgi nedir bilmemek!bunu soran bunu da sorar!''yani birde mutluluk nedir?''modeli vardır!şimdilik konumuz dışıdır!
her vakit sevildigimizin değil sevilmediğimizin peşinde koşarız...gibi cümleler de yazılır çizilir konuşulur durur...
bitmez bunlar;devlet meselesi gibi anlatamaz ortasını bulamaz,ikna edemezsin!
bkz;bu benim dünyam...
kayra

Re: HİÇ KARŞILIKSIZ SEVİLDİNİZ Mİ?

Mesaj gönderen kayra »

en sıkıcı durumlardan bırı bu sanırım bırıne karsılık verememek benım en buyuk problemım ya kadermıdır nedır benım basımı bu durum cooook sık gelıo ve bende bu durumdan cok yara alıyorum sureklı sordugum bı soru mesela Allahım ben nerde yanlış yapıorum ınanın cok zor ıkı taraf ıcınde suan da bu durumla ugrasıyorum ve bu ınsan benım arkadasımdı ona hala ole davranıyorum oda zorlamıyo ama ıcımde acıyooo oooff dedım ya cok zorr sevılmek guzel tabı ama ben yınede bu durumda cok uzuluyorum bende karsılıksız sevdım ve acı cektım oyuzden bılıyorum ve bıkeresınde sırf karsı taraf ıcın evet dedım ama tabıkı sonuç malum olmadı gercekten boyle duygular ıkı kışılk bırı olmazsa asla olmuyo benım askım ıkımızede yeter sozu hıc dogru dıııl
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

Evet başıma geldi ama ne olursa olsun karşındaki mutlaka karşılık bekiliyodur.maalesef karşılıkta bulamıyodur çok zor bir durum gerçekten :roll:
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

karşılıksız çok sevildim..karşılıksız sevmekten daha zor..hele bir de sen bir başkasını seviyorsan..ne yapacağını şaşırıyorsun..sevdiğim başka sevenim başka :wink:
starling
Üye
Üye

Mesaj gönderen starling »

karşılıksız sevildim şimdi ona acıyorum bende karşılıksız seviyorum galiba :x
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

karşılıksız sevilmekte sevmekte berbat bi durum!
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

fd_rocker yazdı:karşılıksız sevilmekte sevmekte berbat bi durum!
neden öyle düşünüyorsun karşılıksız seven kişi gerçekten seviyor demektir her zaman böyle durumlarda hata karşı tarafta olmaz bazı şeylerde kendini rahat,hazır hissetmiyordur ama zamanla neler olacağı da hiç belli olmaz..
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

romantic_dewil yazdı:
fd_rocker yazdı:karşılıksız sevilmekte sevmekte berbat bi durum!
neden öyle düşünüyorsun karşılıksız seven kişi gerçekten seviyor demektir her zaman böyle durumlarda hata karşı tarafta olmaz bazı şeylerde kendini rahat,hazır hissetmiyordur ama zamanla neler olacağı da hiç belli olmaz..
Acaba sevmek mi kötu biseyy yaaa off kafam karıstıı ben napacam simdii karsılıklı mı karsılıksız mı sevmek mi sevmemek mi :(
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

sevmek hiç bi zman kötü bişey değildir bunu unutma yapacağın tek şey bi kere o kişiye ne kadar çok sevdiğini göstermek ve geri çekilmek bak o zaman neler olucak...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

fotosentez yazdı:
son-nefesim yazdı:şimdi öğrendim ki ben hep seviliyormuşum...
bu çok güzel...
karşılıklı mı karşılıksız mı??? :?:

o hiç karşılık beklemiyor ama bence karşılığı hakediyor (bu arada bu kadar geç cevap yazdığım için özür dilerim)
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

ewet bnde çook sinir olurum öle tipleri ama onlara gerçekten acıyorum aşk işte gözleri kör edio ama ne olursa olsun kendilerine çeki düzen wermeleri lazım...
GAMZESU
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen GAMZESU »

benim başıma birkez geldi allah a şükür.o insanın haketmediğini düşünerekten o insanla vakit harcamamaya karar verdim.zor olsada...
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

bence karsiliksiz seviliyorsaniz sakin ona acimayin :)

yani su acidan diyorum.. arkadas kalindikca, birlikte sozde arkadas olarak vakit gecirildikce insan daha cok baglaniyor...

tek caresi karsiliksiz askini bir daha hic gormemek... diye dusunuyorum...

ben de birini seviyorum ve sanirim karsiliksiz bana cok yakin davraniyor ve ona daha cok baglaniyorum hala icimde umit var

umit olmasa tabiki cok uzulcem ama sonunda unutacagim...

ve ayrica karsiliksiz seviliyorum bu yuzden karsimdaki kisiye hic umit vermemeye calisiyorum ve muhabbeti yavas yavas azalttim... bu yuzden beni unutmasi daha kolay olacak...

benim durumum ayni feridun düzağaçın sarki sozlerindeki gibi :)

"sevdigim baska sevenim baska..."
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

Ya bu kadar mı olur bu konuyu görmeden sadece bi kaç dk önce böyle bi kanıya vardım
inşallah yanılıyordurum..
Çünkü bilirim karşılıksız sevmenin nasıl bişi olduğunu..