Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HİÇ KARŞILIKSIZ SEVİLDİNİZ Mİ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
damla_damla

HİÇ KARŞILIKSIZ SEVİLDİNİZ Mİ?

Mesaj gönderen damla_damla »

birçok insan karşılıksız sevmiştir ama ya karşılıksız sevilenler yani sevilipte sevmeyenler.
çok zor hele karşındaki anlayışsız ve ısrarcıysa.evet desen yapamazsın hayır desen peşini bırakmaz seni zor durumda bırakır.kalbini de kırmak istemiyip üzmemeye çalışır dikkatli olursun ama nereye kadar...karşındaki de anlamalı seni değil mi.

ne biçim sevgi bu ya...ya beni seversin ya beni der gibi.karşısındakini beni sev diye zorlayanlar hiç düşünmüyor mu karşı tarafı nasıl mutsuz ettiğini.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

her durumda varolanları da ölçüp biçip tartmak gerek diye düşünüyorum. Kapıları açık bıraktım bu durumda ben. :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
damla_damla

sevmeyi bilmiyorsa sevmemeli değil mi ama?
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Aşk ıkı kısı arasında yasanır eger ıkı tarafta bırbırını sevıyorsa bu asktır ... Tek taraflı aasklar ıkı taraf acısından da cok zordur ya seversınız sevılmezsınız hayatınız kararır yada sevılır sevemezsınız yıne hayatrınız kararır karsı taraf yuzunden ...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ısrarcılık varolan aşkı bile siliyor, ki burda karşılıksızlık da var..
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

karşılıksız sevmek sevilmek başka birşey bence,çünkü seni seven biri ısrar ediyor peşinden koşuyorsa karşılık bekliyor demektir.Karşılık bekleyen,seni seven ama senin sevmediğin biri olduğunda insan gerçekten çok zor bir durumda kalıyor.Ben mesela defalarca anlatıyorum karşımdakine,ben senin sadece arkadaşınım böyle davranma falan diye üzüldüğünü görüyorum.Sonra diyorum,sadece arkadaş olmamız sana acı veriyorsa hiç görüşmeyelim diye,yok diyor dili,ben seni sadece arkadaş olarak görüyorum,ama gözleri yalan söyleyemiyor...Başka bir arkadaşım da benzer bir şekilde... :( napiyim ben ya,sevemiyorum işte öyle seveyim diyip sevemiyor insan,sevemiyorum kimseyi!
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ben bıı kere karsılık alamadım oda hayatımın askıydı ....onu hala sevıyorum .....ama degısen bısey yok ....yıne karsılıksız yıne karsılıksız ..
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Apache yazdı:her durumda varolanları da ölçüp biçip tartmak gerek diye düşünüyorum. Kapıları açık bıraktım bu durumda ben. :)
sana katyılıyorum............İllaki bir açık kapı bırakmak gerek....
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

damla_damla yazdı:sevmeyi bilmiyorsa sevmemeli değil mi ama?
Sevmek günah mı arkadaşım önce durup bir düşünmek gerek....
aze

Mesaj gönderen aze »

karşılıksız sevilmek,daha erken yaşlarda,lise döneminde falan insanın hoşuna bile giderken daha sonraları dayanılmaz bir azap haline dönüşüyor...sinir bozuyor...hele de o insanla her gün karşılaşmak,onu görmek zorunluluğunuz varsa ve üstelik de bu aşk bir dostluğun arkadaşlığın hemen ardından gelmişse...benim yaşadığım hem üzüldüğüm hem de sinirlerimi yıpratan bir şey...keşke her aşk karşılıklı olabilse...ama böyle olsaydı da hayatın enteresanlığı kaybolurdu sanki...şarkılar olmazdı "sevdim,sevilmedim;seveni sevemedim"diye...
damla_damla

hakan yazdı:
damla_damla yazdı:sevmeyi bilmiyorsa sevmemeli değil mi ama?
Sevmek günah mı arkadaşım önce durup bir düşünmek gerek....
SEVMEK SUÇ DEĞİL ELBETTE AMA AMA SEVEN İNSAN SEVDİĞİNİN ÜZÜLMESİNİ İSTEMEZ DEĞİL Mİ? :?: AMA DİĞER DURUMDA SEN ONU ZOR DURUMDA BIRAKIP ÜZÜYORSUN...
BU NASIL SEVGİ.... sinirli:
damla_damla

aze yazdı:karşılıksız sevilmek,daha erken yaşlarda,lise döneminde falan insanın hoşuna bile giderken daha sonraları dayanılmaz bir azap haline dönüşüyor...sinir bozuyor...hele de o insanla her gün karşılaşmak,onu görmek zorunluluğunuz varsa ve üstelik de bu aşk bir dostluğun arkadaşlığın hemen ardından gelmişse...benim yaşadığım hem üzüldüğüm hem de sinirlerimi yıpratan bir şey...keşke her aşk karşılıklı olabilse...ama böyle olsaydı da hayatın enteresanlığı kaybolurdu sanki...şarkılar olmazdı "sevdim,sevilmedim;seveni sevemedim"diye...
o zman belki de sen senin sevdiğinle değil seni sevenle b.rlikte olurdun belki de birde işin bu yanı var...ama senin ne düşündüğünü anlayabiliyorum gerçekten senin düşündüğün gibi olsa...
aksel

Mesaj gönderen aksel »

karşılıksız sevildim yani öyleydi. ama şu karşılıksız sevme sevilme olayı benim için biraz farklı. ben iki buçuk sene birlikte olduğum bir kızı şimdi ayrılmış olmamıza rağmen karşılıksız sevdim ve sevmeye devam ediyorum ve yaşadıklarımıza dönüp bakınca aynı şeyler onun içinde geçerli sanırım
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ya arkadaşlar doğru böyle bi durumda iki taraf için de durum çok zor,tamam birini sevebilirsin ve o seni sevmeyebilir,elbetteki üzülürsün kırılırsın ve yoluna devam edersin ki kesinlikle başka bi insan çıkar karşına!ama zorla bu durumu ona kabul ettirmeye çalışırsan hadi bide bi ilişkiye başlarsanız ne kadar mutlu olcaksın ki!sana aslında öyle duygular beslemediğine göre hergün yalan yani bi anlamda aldatılmış olcaksın!
ki bide seviyorum dediğin insana çektirdiğin azaba bak!!
kusura bakmayın bu konuyu biraz uzattım ama kuyruk acım var da hala ondan :!:
ProBLeM

Mesaj gönderen ProBLeM »

Arkadaşlar karşılıksız sevmek olayı gerçektende çok acı bir durum o kişi sana bir ümit bir ışık yakmadıktan sonra sen o kişiye zorla ne yapabilirsinki zorla kendine aşık edebilimisiniz sizce bence hayır ama karşınmızdaki kişide size bir ışık yakarsaki ve bu durumu ona açıklamaya kalktığında ters bir tepki verdiğindede bundan açı bir olay olamaz çünkü o kişiye siz aşık olmuşsuzunuzdur. bunun geri dönüşü yoktur.her şeyde her yerde aklızında bir an olsun onu aklından çıkartamayacak durumdaysan bu durum çok vahimdir kalın sağlıcakla görüşmak dileğiyle :arrow: