Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hosbuldum

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
quare

Hosbuldum

Mesaj gönderen quare »

Saat gece yarısını coktan gecti nete girdim ole takılıyorum sonra murat celikle ilgili biseyler bakmak icin google actım yazdım ve lavinya net linki geldi bakim diye tıkladım siteyi incelemeye basladım sonra bir baktım burası aslında karahisarlıların bulusma mekanıymıs bende bir karahisarlı olarak o kadar site arasından burayı sectim ve girdim gece gece benbuna sanstan ote bisey diyorum kendimden bahsedeyim biraz adım ahmet 18 yasındayım sebinkarahisarlıyım izmirde yasıyorum 12 sene karahisarda yasadım ama bazı nedenlerden dolayı buraya geldim 2 senede bir duzenli olarak geliyorum karahisara bu senede o iki senelerden biri cok ozledim gercekten oss yi de atlattıgım zaman kimse tutamaz beni
Her turlu yardımı yapmaya hazırım site icin boyle bi siteyi olusturdukları icin emegi gecen herkese cok tesekkur ederim

Saygılar
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

hoşgeldin kardeş ama cevap yaz yerine yeni başlık açmışsın neyse. yok yok karahisar buluşması felan yok burada burası anasayfa ve heryerde yazar "feridun düzağaç fan sitesi ve lavinya şiiri kolikleri" ama yöneticilerin birçoğu ve baya bir site üyesi buralı tabiki illaki içeriğe de yansıdı bazı noktalarda :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

Hoşgeldin Ahmet dostum :P demek karahisarlıların buluşma noktası öylemi alem adamsın dostum ya yardım teklifin için ayrıca teşekkürler tekrar hoş geldin diyorum....
missing

?

Mesaj gönderen missing »

hoşbuldum bulmasınada kimse yokmu burda
akasya

bende geldim...

Mesaj gönderen akasya »

hani anlatılmak istenenler anlatılmazya kelimeler yardım ister işte bende ole bi anda sizi tanıdım.. aslında bir ölüm itti beni buraya gitmesiyle bana yoö göstermesi bi oldu..
sizi tanımak güzel olacak...
birlikte güzel günlere..
tüm yüreklere selam olsun....
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

hoşgeldiniz

Mesaj gönderen hazan »

arkadaşım hepimiz yani fd sevenler burda. yalnız değilsin. ve çok düzgün bi sitedesin. sen seslen bi sıkıntın olunca mutlaka sesine ses verilir.
stereo

Mesaj gönderen stereo »

Bugfixed yazdı:hoşgeldin kardeş ama cevap yaz yerine yeni başlık açmışsın neyse. yok yok karahisar buluşması felan yok burada burası anasayfa ve heryerde yazar "feridun düzağaç fan sitesi ve lavinya şiiri kolikleri" ama yöneticilerin birçoğu ve baya bir site üyesi buralı tabiki illaki içeriğe de yansıdı bazı noktalarda :)

KARAHİSARLILARIN SİTESİİSİİİ olsun be abijimm bıraakkk biraz övüneelimm :)))))))
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ben karahisarlı değilim ama sağlık olsun.güzel site sonuçta
paintorebel

Mesaj gönderen paintorebel »

millet bende burdayım ama burası neresi! :roll:

şaka tabi ki dostlarımın ısrarları üzerine kayıt yaptırdım ğişman diilim bidaha olsa bidaha kayıt olurum...