Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ihaneti bilipte bir şey yapamamak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Bence askta sans olmamali cunku Bir kereden sonra is civiyor saten o kisi seni bir kerre birakmis ise ikinciyide rahatlikla birakacaktir bundan hic suphem yok . Ama sen o kisiyi cok seviyorsan belki bir sans daha verebilirsin ama bence vermemelisin o seni senin sevdigin kadar sevse idi saten ikinci sansa gerek kalmazdi . :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kerem benden istediği o dördüncü şanstı ve ben en büyuük aptallığı ettim 4. şans hakkında onunla görüştüm ve yine yenik düştüm bana bir bakışı var dı masum ve çaresiz o bakışını baktı yine ve ben affettim şimdi mi şimdi ise dördüncü şansını deniyor ama ben o kadar acı çektim ki artık onunlayken bile mutlulumun yanı sıra acı çekiyorum ve vesi başka olaylar yaşadaım buğün yine bitirdim bu ilşkiyi artık çocuk oyunana dönen bu oyuna son nokta yı koydum ama helen acı çekiyorum :evil: kendime acıyorum aslında
-WaRLocK-

Iste dedigim gibi bir iliskideki temel kotu ise ikinci sans denen sacma sey orataya cikiyor ne yaziikki. Ama bence buna izin vermemek lazim :!:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

sana inanamıyorum o kızla bi daha mı denemeye kalktın???abicim şunu o kafana nası sokucaz;o seni sevmiyoooooooooooo........sadece ihtiyacı olduğunda kullanıyo+bide boynuzlarını çoğaltıyo!!!!yuh sana harbi yuh yaaa.......seni sevse 4.şansa kadar gelmezdiiniz,aşkı karıştırmayın bari şu saçmalıklara.....bi ilişki ilk hakkında yaşanır,devamı ise usulen sürdürülen bi vazifeye dönüşür......biraz ağır olmuş olabilir ama hala kendi kendini kandırıyosun.......
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

aslında ikidebir barışıp ayrılan kişilerden koşarak uzaklaşmak gerek.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

cok seversem ama gercek anlamda ciddi isem inan bana boyle bir olayda ustume 10 tir dusmus gibi olurum beynimden vurulmusa donerim ama karsimda kine hic bir zaman kabakuvvet kullanmam ama bir kalemde silerim umarim kimse boyle bisey yasamaz
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

eger bir kiz seni aldatmissa ve sana geri don diye cagri yapiyorsa ona bir sans daha verilir ama bu olayi 2 den fazla yapiyorsa kusura bakma ama seni bir oyuncak gibi goruyor demektir ve bu bir erkegin yasayacagi en kotu olaydir/umarim hakkinda hayirlisi olur kardesim
-WaRLocK-

Ehh bende ole demistim saten o kadar basit ikinci sans denen bisiyin olmamasi gerek :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evet melisa o kızla bir daha denemeye kalktım bir çok arkadaşımın dediği gibi ben aptallığın en büyüğünü yaptım ama ne bileyim içimde bir umut vardı belki bu defa her şey yolunda gider belki bu defa diye ama şu nu anladım
sevgileri umutlara, umutları hayellere, hayelleri gerçeklere bağlamak çok zordur.
bu sözü o anda anladım ve sevgi denilen şeye artık ben inanmıyorum yada sevgi denilen olgu insanlara acı çektirmeketen başka bir şeye yaramıyor. neyse dedimya 4, şansı verdim ama ayrıyken daha az acı çektiğimi anladım ve bittirdim işte neyse konu bölelikle kapandı.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Ya bence varya bir ilişkide erkek kız arkadaşını kendine bağlayamıyorsa veya kız erkek arkadaşını kendine bağlayamıyorsa bu tamamen erkeğin yada kızın şucudur bence sevdiğin insanı sevdiğine öle inandırıcaksın ki gözü başka birşey görmeyecek veya bir başkasını demek istedim yani bilmem anlata bildim mi arkadaşlar?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bedom bak ne diyecem beni tanırsın sence ben bunu yapmadım mı sanıyorsun yada ben bunu yaptığımı sandım ama emin ol ben yanlış yapmadım yni illaki olmuştuyr da o kadar büyük değil sen diyorsun ki bağlamak insanın içinde ki çok önemlidir be bedo nasıl olursa olsun bir insanın kişiği nasılsa onu değiştiremssin insan 7 sinde nasılsa 70 de odur diye bir laf varya işte öle :!:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

tek açıklaması var tabiki bence sadece aşk :oops: sevgi bazen insanı aplaştırır.
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

eee... benc eo hatun hiç senin sevgilin olmamış bundan ötürü üzülmen gerekmez belki biraz ağır olcak ama defet başından gitsin..!
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

Erkeği suça teşvik eden kadın, kadını suça teşvik eden erkek.

Herkes üzerine düşen vazifeyi yapsa sorun kalmaz.
aldatılmak o kadar kötü değil. Kötü olan ilişkinin seyrinin değişiyor olması. Bu da iki tarafın yanlışlarının had safhaya gelidğinin ispatıdır. ALdatan hangi taraf olursa olsun, aldatılan taraf hatayı önce kendinde aramalı. Ben nerede hata yaptım diye. Ve hemen ilişkii kesmek bir çözüm değil...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Buda bişeymiöyle ( örnek ) insanlar tanıyorumki çok samimi olduğu arkadaşının kız ardkadaşı ile çıkıyor. bu birazda kişilik isteyen bişey bence :!:
Kilitli