Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ihaneti bilipte bir şey yapamamak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

darkfriairs yazdı:Erkeği suça teşvik eden kadın, kadını suça teşvik eden erkek.

Herkes üzerine düşen vazifeyi yapsa sorun kalmaz.
aldatılmak o kadar kötü değil. Kötü olan ilişkinin seyrinin değişiyor olması. Bu da iki tarafın yanlışlarının had safhaya gelidğinin ispatıdır. ALdatan hangi taraf olursa olsun, aldatılan taraf hatayı önce kendinde aramalı. Ben nerede hata yaptım diye. Ve hemen ilişkii kesmek bir çözüm değil...
adamım sen neden bahsediyorsun ben onu anlamadımki sen konunun son yazılanlarınını okuyup yorum yapmıssın baştan itibaren okumamıssın okusaydın böyle bir yorum yazmana gerek kalmazdı bu arada arkadaşlar ben olayı unutmaya daha doğrusu o kızı unutmaya çalışıyorum yani düşününce yaptığım şeylerin ne kadar saçma olduğunun farkındayım ama ben bunları yaparkende sevdiğimi ve hayatımda ilk defa sevgiyi tattığımı düşünce boş ver diyorum olan olmuş pişman değilim...!
Scream

Mesaj gönderen Scream »

:) hikayenin sonu nemi evet sizlerin dediğini yaptım onu umursamayıp hayatıma devam ettim peki ya o o neler yaptı anlatayım bir muhasebeci ile nişanlandı :D ama iş bununla bitmedi nişnanının ertesi günü evlerinin bir kaç sokak yukarısında bulunan bir gençle kaçıyorlar eheh ama yine bitmedi kız iki gün sonra geri dönmek isteyip babasının evine dönüyor :D tabi eve kabul etmiyorlar başka neler oldu haberim yok ama bildiklerim bu kadar ben bunları duyunca sadece güldüm geçmnişte yaptım cahilce şeyleri düşünüp onları benimmi yaptığımı anlamaya çalıştım :(
requiem

Mesaj gönderen requiem »

sebeplerini araştırırdım,içten davranıp davranmadığına bakardım sonuç olarak haklı bulsam bile ayrılırdım.
tektir. birsürü olmaz.
"sana geri dönmüşse seni seviyor, değer veriyor" diye düşünürsün ama senden ayrıyken başkalarını görebiliyorsa,seninle sevgiliyken dahi anlamsızdır o insan..
anlamsızdır yaşanan..
anlamsızdır "ilişki" (!)

gözler daha bir donuklaşmıştır yalnız,kalp biraz daha sogumuş, akıl hiç bir duygusuna anlam verememeye başlamıştır kişinin..

ben anlayamamışımdır zaten hiç ; bir ilişki -çok istinai durumlar dışında- bittiğinde nasıl yeniden başlar..
bir ilişki bir kere bittimi hep bitmeye mahkumdur. istisnalar ayrı tutulmalı tabi..

çok biliyorum evet,ukalayım..
ama o ukala doğrular mutlu etmeye yetmiyor..

doldum,taşıyorum..
açtım soluyorum..
yaşadıkça ölüyorum..
requiem

Mesaj gönderen requiem »

ben platonik yaşarken bile başkasını görmem. olması gerekende budur.aşıksan..
yarım yamalak ilişki (!)ler umudumu köreltiyor..
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

yorum yok :x :x :x :x :?: :?:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

requiem yazdı:sebeplerini araştırırdım,içten davranıp davranmadığına bakardım sonuç olarak haklı bulsam bile ayrılırdım.
tektir. birsürü olmaz.
"sana geri dönmüşse seni seviyor, değer veriyor" diye düşünürsün ama senden ayrıyken başkalarını görebiliyorsa,seninle sevgiliyken dahi anlamsızdır o insan..
anlamsızdır yaşanan..
anlamsızdır "ilişki" (!)

gözler daha bir donuklaşmıştır yalnız,kalp biraz daha sogumuş, akıl hiç bir duygusuna anlam verememeye başlamıştır kişinin..

ben anlayamamışımdır zaten hiç ; bir ilişki -çok istinai durumlar dışında- bittiğinde nasıl yeniden başlar..
bir ilişki bir kere bittimi hep bitmeye mahkumdur. istisnalar ayrı tutulmalı tabi..

doldum,taşıyorum..
açtım soluyorum..
yaşadıkça ölüyorum..
sanırım yazdıklarımı okuyamadın sayın arkadaşım son mesajımda diyorumki o zaman yaptıklarımı çok cahilce bulduğumu hatta kendimin yaptığıma inanamadığımı söylemişi yaşamadan bilinmiyor yada felsefe yapmaya benzemiyor arkadaşım o anda mantıkla düşünebilme kabiliyetim olsaydı zaten bunları yapmazdım
persephone

Mesaj gönderen persephone »

bu benim başıma geldiğinde açıkçası bir şey yapamadım.sevdiğinizin sizi aldıttığına eminsiniz ve beni aldatıyorsun yapma deiğinizde ispatla cevabını aldığınızda ne yapardınız.beni sevdiğinden emindim bir şey yapmadım.ama ilişkiyi öyle yıprattı ki ondan ayrıldım.bir yıl geçmeden yeniden çıktı karşıma.özür diledi benimle birlikteyken üç kızla birlikte oldugunu anlattı.bana ne kadar değer verdiğini ve sevdiğini bildiğim için affettim yeniden başldık.altı ay kadar birlikte olduk ama yapamadım.artık ona güenimin hiç kalmadığını farkettim bir kere yaptıysa yeniden yapacaktır.ilk duydugunuzda ne zaman kalıyor ne mekan.keşke hiç yaşamasaydım.güvenim kalmadı. :cry:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

:shock: :shock: bir bayandan duymak şaşırtsada ilşkiler aynı galiba ama şuda var keşke hiç yaşamasaydımı ben kullanırken şunları düşündüm bana neler kazadırdı yani o kızı tanıdıktan sonra hayatıma neler girdi onu bir kenara neler çıktı neleri kaybettim onları bir kenara koyup ölçtüm ondan sonra keşke tanımasaydım sözünü geri alıp keşke daha önce bitirseydimle değiştirdim
Scream

Mesaj gönderen Scream »

bu arada persephone birde olaya şu açıdan bak böyle bir ilişki yaşadığın için bir sonrakinde daha dikkatli olacaksın ve zamanında yaptığın hataları yapmayacaksın yani eğer o ilişkiyi yaşamamış olsaydın gelecekte belkide daha çok üzülecektin bu taraftanda bakınca boş ver yaşanmış diyor insan yani en azından kendi adıma konuşayım bari
perisan

Mesaj gönderen perisan »

ya arkadaslar belki çogunuz bana katılmıcak ama bence ask igrenç bişi :cry: çünkü insan aşık olunca görmüyo hiçbişi kabullenio herşeyi ......en azından kendi adıma inşallah bidaha hiç aşık olmam çok yandım çünkü .... sevgiyle hayat daha güzel aşk acıııııııı........ _PeR!_
requiem

Mesaj gönderen requiem »

Scream yazdı:
requiem yazdı:sebeplerini araştırırdım,içten davranıp davranmadığına bakardım sonuç olarak haklı bulsam bile ayrılırdım.
tektir. birsürü olmaz.
anlamsızdır yaşanan..
anlamsızdır "ilişki" (!)

doldum,taşıyorum..
açtım soluyorum..
yaşadıkça ölüyorum..
sanırım yazdıklarımı okuyamadın sayın arkadaşım son mesajımda diyorumki o zaman yaptıklarımı çok cahilce bulduğumu hatta kendimin yaptığıma inanamadığımı söylemişi yaşamadan bilinmiyor yada felsefe yapmaya benzemiyor arkadaşım o anda mantıkla düşünebilme kabiliyetim olsaydı zaten bunları yapmazdım
resme değil,çerçeveye yorum yapıyorum.
yanlış anladın sanırım,ben direk senin tepkini değil, konuyu ele aldım.sizin durumunuza yönelik doğru birşeyler yazabilmem için seni tanımam gerekir,karşı tarafı dinlemem gerekir..
özete göre kimseninde burdan mantıklı bir tavsiye verebileceğini düşünmüyorum.
sen kararında huzurluysan kimsenin yargısına ihtiyacın yok.
haklısın,felsefe yapmaya benzemez.

benim aklıma takılan bu değilde,niye insanların hemen gardını aldığı..
sence neden scream ?
Scream

Mesaj gönderen Scream »

diyorsunki ben senin tepkine değil konuya yorum yaptım genel olarak zaten konu benim tepkim arkadaşım yani sebebini araştırdım diyorsun oradaki söylediğin sözler bana idi misafir diye görünen kişi benim anlatabildim mi o bakımdan bana söz düştü bende gardımı aldım bunu anlamanı bekleyemem ama böyle neyse konu dağılmasın
requiem

Mesaj gönderen requiem »

kafam karışık..
geri dönüp ne yazdığıma bakmaya üşeniyorum,
(tartışmadan kaçmam böyle anlaşılmasın)
(düşündümde; anlaşılsada umrumda değil.. halim yok.)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

sallan boşverin ...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »