Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEN KÜÇÜKKEN..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
requiem

BEN KÜÇÜKKEN..

Mesaj gönderen requiem »

BEN KÜÇÜKKEN..
requiem

Mesaj gönderen requiem »

PORTAKALA SU ENJEKTE EDERDİM. :lol:
ÇOK ZEVKLİ Bİ İŞTİ..
:D
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bakkaldan çikolata çaldım. hala çok pişmanım
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

Yaz mevsiminin gelmesini dört gözle beklerdim.Çünkü yazlığa gidip kum yiyecektim.Küçükken kum yemeyi çok severdim de.... :shock:
persephone

Mesaj gönderen persephone »

ben küçükken erik ağacına çıkmayı severdim.hoş hala fırsat buldukça çıkıyorum erik ağacına ama o eski büyüsü pek kalmadı. :(
turkuaz

Mesaj gönderen turkuaz »

çalmışken çocuk zihniyle hareket ettiğini unutma bence bu seni her açıdan rahatlatır..
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Turkuaz, sen siteyi anlamadığın gibi forumların konularını da pek anlıyamıyorsun sanırım. Başlıkları dağıtmadan (karıştırmadan) katılırsan servinim.
Sevgiler
é.
turkuaz

elife

Mesaj gönderen turkuaz »

şu bi gerçek ki bu siteye bi daha gelmeyeceğim .eğer senin gibi insanların varlığından haberdar olsaydım zaten kesinlikle denemezdim.....
éLIF

Re: elife

Mesaj gönderen éLIF »

turkuaz yazdı:şu bi gerçek ki bu siteye bi daha gelmeyeceğim .eğer senin gibi insanların varlığından haberdar olsaydım zaten kesinlikle denemezdim.....
Seni Murat'a havale ediyorum :D:D:D
Sen bilirsin Turkuaz, özgür iraden siteye girmek istemiyorsa...
é.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

valla sen bizi anlamadın turkuaz bizde seni o yuzden güle güle. hoşçakal.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

:lol:
Di mi Murat :lol:
é.
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

ben küçükken babaannemi hiç sevmezdim
requiem

Mesaj gönderen requiem »

bi de sarışın uzun saçlı bi bebem vardı. tasarımcılık ruhumda olacakki saçlarını küt kestim.korkunç oldu.
banane yinede tasarım okıcam işte.
:)
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

yukarıda demişim ben küçükken babaannemi sevmezdim diye düzeltiyorum,o zamanlar nefret bile ederdim.ama şimdi öl desin öleyim..hem yaşamla ölüm arasında çok büyük farklar olmadığını biliyoruz değil mi...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Herkes birilerini okadar çok seviyorki herkes sevdiği için ölseydi dünyada kimse kalmazdı..........