Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEN KÜÇÜKKEN..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
shutter

Mesaj gönderen shutter »

Ben küçükken sessiz sakin bi çocukmuşum...Hatta bebekken ben hiç ağlamıyorum die doktora bile götürmüşler[ Doktor bana vurunca ağlamaya başlamışım]...
Şimdi öylemi...Off of
Scream

Mesaj gönderen Scream »

ben küçükken tam bir baş belsası imişim hangi komşunun camı kırılşmıssa orda scream hangi evin çatısı taşlanmıssa orda scream komşu kızı ağlıyorsa sebep scream meyveler yolnup çiğneniyorsa sebzeler bilki scream daha neler ne2ler çok yaramazmışım ben ya
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ne zaman ilgi duydugum biriyle konuşsam yüzüm kızarır kekelerdim : :oops: ve fazla bunalım bir çocuktum :cry:
alcholicboy

Mesaj gönderen alcholicboy »

bağırsak kurtlarının bağırsakta yaşarlar,bağırmasakta yaşarlar lafını anlayamamıştım..

meersem esprikmiş. :P :P

bay küçüktüm ama 6 yaş.
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

şarkılalar yapar,mahallenin çocuklarını toplayıp konser verirdim.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ben küçükkeenn....
kimse bana yemek yediremezmiş...1sene sonra beni görenler bu çocuk hiç büyümüyo,parmak çocuk gibi kalcak derlermiş de annem de krize girermiş :lol:
ne var büyüdük işte,şimdi görenlerin dudağı uçukluyo :twisted:
infinimush.4

Mesaj gönderen infinimush.4 »

ben küçükken çoook iyiydim mutlyudum... lakin küçükken salaktım çocuktum o yüzden her deneni yapardım söz dinlerdim ama şimdi büyüdüm kimse istemediğim bişeyi yaptıramaz bana! :lol:
beyaz_atli_kurbaga

Ben küçükken

Mesaj gönderen beyaz_atli_kurbaga »

Taksim'deki kat otoparkını, katoto isimli bi japon devlet büyüğü adına yapılmış "katoto parkı" sanırdım, hep oraya gidip oynamak isterdim
requiem

Mesaj gönderen requiem »

:) ayrıca rumuza bayıldım,beyaz atlı kurbaa..

benim unutamadığım birşey var başka bir sitede okumuştum.

arkadaşın biri küçükken;
"şirinlerin şirinevlerde oturduğunu sanırmış,"çok rezil yaa.. "diyede not düşmüştü. :D

hakkaten çok rezil ama ne denir ki çocukluk işte..
canım ya.. öldürmüştü beni gülmekten..
ucuckelebek

Re: Ben küçükken

Mesaj gönderen ucuckelebek »

beyaz_atli_kurbaga yazdı:Taksim'deki kat otoparkını, katoto isimli bi japon devlet büyüğü adına yapılmış "katoto parkı" sanırdım, hep oraya gidip oynamak isterdim
sen ne diyorsun.hadi seninki çocukluk.ben 17 yaşındaydım istanbula gittiğimde..bakıyorum adım başı bir tabela'katotoparkı'diyor.bende sanıyorumki istanbulun büyük tanınmış bir parkı burası adıda 'katoto'...uygarlıklar beşiği istanbul ya..bizansa ait bir isim falandır diye düşünüyorum..çok düşünmüştüm nerde bu park diye.şehrin her yerinde tabelası var ama yürümekle ulaşamıyorsun..sonra annem söyledi katlı otopark kızım orası diye..ama çok saçma yaaa..katlı otopark denmesi lazım....
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

ben küçükken balonların içine su doldurup balkondan millete atardim hatta bi ara torpil bile atmışımdır. nası bi çocuksam :shock:
AfresiaB

ben kucukkken

Mesaj gönderen AfresiaB »

ben kucukken,eski fograflar siyah-beyaz oldugu için onlara baka ve kendi kendime ;eskiden hayat siyah beyaz mıs die dusunurdum :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

BEN KÜÇÜKKEN YETİŞKİNLERİ HİÇ ANLAMIYORDUM BÜYÜDÜM HİÇBİRŞEY DEĞİŞMEDİ BU SEFER KENDİMİ ANLIYAMIYORUM :D
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

ben kucukken su bırıkıntılerıne basardım...gercı hala yapıyrum ama...:)
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

bn küçükken mumları yermişim :lol: çok tatlı gelirmiş tatları... :!: :) bide bn küçükken annem ne yedirirse çıkarırmışım:D kim olsa aynı şeyi yapardı ama o karışımın içinde neler varmış kendime şaşıorm doğrusu acımayan yok bana... :P