Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ayna

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Ayna

Mesaj gönderen Bugfixed »

Ayna Grubu Panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

orta okulu bitirip liseye geçtiğim dönemlşerde aşırı dinlediğim bir gruptu her birinin hayatını hakkında bilgim vardıu şarkılarının her birini ezbere biliridm nereden konser verdiklerini ne yaptıklarını takip ederdim ama geçti sonra halen dinliyorum ama eskisi kadar aşırı ilgim yok ama bana göre hakiki müzik yapanm inasanlardan
flylover

Mesaj gönderen flylover »

tüm albümlerini aldığım severek dinlediğim bir grup gerçi dağıldıktan sonra erhan güleryüz ün çıkardığı solo albümle eg nin bir yansıması olduğunu eg den ibaret olduğunu diğerlerinin (cemil dahil) birer kukla olduğunu gördük ama olsun yinede severim...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

kaliteli gruptu dağılmazlar diye düşünüyodum neden dağıldıklarını da anlayamadım bi türlü yolları açık olsun ne diyim.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bencede iyi bi gruptu ben de bilmiorum neden dağıldılar???? :arrow:
serseri_m19

Mesaj gönderen serseri_m19 »

emrepark yazdı:kaliteli gruptu dağılmazlar diye düşünüyodum neden dağıldıklarını da anlayamadım bi türlü yolları açık olsun ne diyim.
yani bu güne kadar dağılmadan değişmeden kalan kaç tane grup gördükki?? tartışılır.. ama dediğin gibi ayna ayna olarak kalsaydı.. en güzel parçaları arkadaş benceee..
undomiel6

Mesaj gönderen undomiel6 »

öncelikle hepinize merhba :)
ben de ayna grubunu sverek dinliyordum keşke dağılmasaardı...
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

hem grup olarak hemde erhan güleryüzün solo albümünü çok beğenirim.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

aynayı çok severdim hatta hala severek dinlerimama eski şarkılarını...grup üyelerinden cemil özeren in ayrılmasından sonra eski tadı kalmadı bence...ama dediğim gibi eski şarkıları herzaman bir numara
maNga

Mesaj gönderen maNga »

SARKILARI COK GÜZELDİ AMA NEDENSE AYRILDILAR YOLLARI ACIK OLSUN...........................
ogunkolik

Mesaj gönderen ogunkolik »

Türkiyede adam gibi müzik yapan bir gruptur ayna ve dağılmamıştır. dağıldı diyenler yanlış biliyorlar. Erhan Güleryüz zaten Türkiyenin en iyi söz yazarıdır herkes kıymetini bilmeli. Ayna bitmez,herkes AYNADAN bir kere bile olsa kendine bakmalı ve gerçeği kaliteyi farketmeli...
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

hoşlanıyorum;ancak ne kadar rock grubu oldukları tartışılır
Zceylan

Mesaj gönderen Zceylan »

AYNA grubu dağılmamıştır,ayna zaten erhan güleryüzün kurduğu ve arka elemanları sürekli değişen bir gruptur,grup çıktığından beri 5 baterist,2klavye,4 bass gitarist,değiştirmiştir,şu an grubun diğer en önemli üyesi olan Can Güney bile 2 albümde yoktur,bunca zaman bu kadar eleman değiştirilmesine rağmen aynanın dağıldığı hiç söylenmdi,sadece cemil özeren gidince dağıldığı denmesi çok saçma,Cemil Özerenin aynadabulunma sebebi,Erhan Güleryüzün çok yakın arkadaşı olması ve show adamı olmasıdır,Erhan Güleryüz sosyallik fobisi olan biridir,göz önünde olmaktan ve şöhretten nefret eder,bu yüzden gözlük takıp kendini saklıyor,cemilin gruptaki görevi sadece konserlerde show yapmaktı,müzikal anlamda bütün şarkıları yazıp besteleyen.yorumlayan,elektro akustik gitar,mandolin,mızıka ve keyboard çalan eleman erhan güleryüzdür,yakın takip edenler bilirler,son albümde ki çıkış şarkısı biz akdenizliyiz erhan güleryüz bestesi değildir,yanlış bi şarkıya klip çekilmiştir,albümü dinleyenler diğer eg şarkılarının çok kaliteli olduğunu düşünüyorlardır sanırım.
nihan

Mesaj gönderen nihan »

ayna grubunun bnce gerçektn anlamlı çok fazla şarkısı war yani bn oldukça severim ama keşke dağılmasalardı diyrum grup halindeykn daha hoş geliolardı yani şarkılar hem erhan güleryüz ün hem cemil özeren in sesleriyle daha renkli oluyordu.durum böleyken neden dağıldıklarını anlayabilmiş değilim ama bi gerçek var ki şarkılar eski olmasına rağmn ilk çıktığı andan hiçbişey kaybetmemiş hala zevkle dinlenebilcek kadar güzel......
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Erhan Güleryüz yıllar evvel olduğu gibi "meçhul şarkıcı" olarak bile dönse müziğe gene çok iş yapar. Ama bu sosyallikten hoşlanmama durumunu ilk defa burada duydum. Evet gözlüğünü hiç çıkarmamıştır ama çok antisosyal gibi de görünmüyor...