Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ezginin Günlüğü

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Ezginin Günlüğü

Mesaj gönderen Bugfixed »

Ezginin Günlüğü grubu panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

çok seviyorummmmm
çok kendilerine has ve tevazu sahibi insanlardan oluşan kaliteli müzik yapan bi grupp
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ah gulum, ben senden once de sevdim, bu masal denizine senden once de girdim....... yada..... boynu bukuk birpapatya olduguma bakip da, senden vazgetim sanip sakin aldanma, 7 kat yerin altindan orgutlenip, takiliverdim sacinin arasina.....
Daha ne soyleyeyim ki, ezginin gunlugu bunlari soyleyi anlatmislarken kendilerini! sevgiler
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ben bir bayan gelmis o zamndan dinleyemiyorum sesini asla sevmiyorum nadir bay gibi guzel bir ses varken grupta bu kadini neden solist yapiyorlar anlamadim
melissa__

o bahsettiğin bayanın sesi çok hoş,bence katılması çok hoş olmuş,başka bir renk getirmiş!bunun dışında zaten şarkıları nadir beyle birlikte söylüyorlar;ki albümlerini dinlediysen bazı bazı şarkıları tek başına seslendirdiğini de göreceksin......önyargılı olma
buralarsoguk

biliyorum zaten dinlemisim ama asla tahamullim yok bu sese gelmesi gereksizdi grupa
melissa__

kesinlikle katılmıyorum :?
buralarsoguk

her kesin bir fikri var
serseri_m19

Mesaj gönderen serseri_m19 »

evet bencede bu yeni bayan gruba fazla bir renk getirmiş diyemem tabi bu benim düşüncem sizinkilerede saygı duyarım.. ancak ben ezginin günlüğünün eski şarkılarını dinlediğim için pek bi sorun yaşamıyorum anlayacağınız.. yorumlarını cok beğeniyorum.. şarkılarıda ayrı bir anlamlı.. my number one diyebilirim.. : :lol: :lol:
$
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

aşk bitti
elimden sanki minik bir balık kayıp gitti
aşk bitti
içimden sanki bir şeyler kopup gitti
aşk hiç biter mi?
hiçbir şey olmamış gibi boşlukta kaybolup gider mi?
( bayılıyorum bu gruba!!)
aze

Mesaj gönderen aze »

ezginin günlüğü benim grubum...benim dünyaya söylemek istediklerimi onlar benim yerime söylüyorlar...benim dünyadan duymak istediklerimi de bana...aşk hiç biter mi...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ya ben ezginin günlüğünü feridun abi sayesinde tanıdım dersem yalan olmaz,düşler sokağıyla.Zaten o kadar hoş bi parça yapmış bir grup tam anlamıyla müzik yapıyor,müzikle yaşıyordur.
melissa__

ezginin günlüğünü babam sayesinde uzun zamandır biliyorum ama çok dinlemezdim açıkcası...amaadamakıllı bi kere dinledikten sonra bırakamadım :)
ulumanitu

Mesaj gönderen ulumanitu »

eylem atmaca bir sesiyle ve güzelliğiyle bir doğa harikasıdır
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

emrepark yazdı:ya ben ezginin günlüğünü feridun abi sayesinde tanıdım dersem yalan olmaz,düşler sokağıyla.Zaten o kadar hoş bi parça yapmış bir grup tam anlamıyla müzik yapıyor,müzikle yaşıyordur.

bunları ben yazıcaktım :x :D