Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bulutsuzluk Özlemi

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Bulutsuzluk Özlemi

Mesaj gönderen Bugfixed »

Bulutsuzluk Özlemi grubu panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Bulutsuzluk hepimizin ozlemi, masmavi gokyuzleri hepimizin dusu. Hayati en iyi tahlil etmis, en sıkı gruplardan birisi bence. Hersey senden once ve senden sonra, demekle yuregimde bir parmak izi daha birakmislardir.
Rock muzigin asiligi ve sertligi yaninda en sakli duygularin bile dillendirilmesine onayak oluyorlar, onlari seviyorum...
requiem

Mesaj gönderen requiem »

ayrı ayrı güzel her şarkısı,nedenebilir ki..
boyalı kuş benim şarkım.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

en sevdigim grup lardan adamin sseside cok ozel ama bazen yoruyor bir az kalinletince ama slow parcalarda ses harika oluyor nejat abinin yanoi
flylover

Mesaj gönderen flylover »

sözlerimi geri alamamdan başka şarkısını bilmem ama o da yetiyor zaten...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bağdat cafe bence ii olmuş sizce??
Bulutsuzluk özlemi de benim dinlediğim gruplardandır.
Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun?? :wink: :wink: :wink:
bellatrix

Mesaj gönderen bellatrix »

acil demokrasi!! tepedeki çimenlik, sözlerimi geri...
ooof nejat!ömrümü yedin ozanım! :)
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

ne demiş nejat yavaşolları;ne olursa olsun yaşamaya mecbursun!! başka bişey söylemeye gerek yok
:wink:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

klasikleşmiş çok hoş şarkıları var mesela sözlerimi geri alamam,senden önce ve senden sonra,kutubet bi rutubet gibi.Son çıkardıkları single da çok hoş olmuş,bağdat cafeyi çok beğendim
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

sadece gökyüzü
sadece deniz
sadece sen ve ben
sadece sevgi
HEPSİ BU...

bu grubu sevmeyen var mıdır acep???
aysen_g
Üye
Üye

bulutsuzluk ozlemi

Mesaj gönderen aysen_g »

arkadaslar bulutsuzluk ozleminin bu aralar encok eski parcalarindan sozlerimi geri alamam ve tepedeki cimenlik sarkilarini dinliyorum walla dinlemediyseniz bu 2 sarkiya dikkat cunku mukemmeller :D
maNga

Mesaj gönderen maNga »

TÜRKİYE NİN EN ESKİ VE EN İİ ROCK MÜZİK GRUBU
manikarte 55

Mesaj gönderen manikarte 55 »

yaşamaya mecbursun a nr dersiniz bize mecbur kılınan bir yaşamı çok iyi anlatmıyor mu sizce
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

bekler o simdi beni cok gec kaldim bulusmam lazim bagdat kafede. sarkilari cok guzel.
callahan

Mesaj gönderen callahan »

ben uzun sacli ve turk ve de rocker gordugumde vizyonumuz ne kadar da genislemis der sevinirim. iste bu arda bir dev grup taht kurar gonlumuze eskimeyen sesleri ile kocaman harflerle BULUTSUZLUK OZLEMİ.
KİMSENİN NAZİNİ CEKMEYEN BİR GRUP. TAM TOPLUMSALLASMAMİS BİZ GENCLERİN EN BUYUK TOPLUMSAL OGESİ. HER KONUDA SOYLEYECEGİ OLAN BU GRUP soyleyemediklerini de gitarin huzunlu sesine vurur.
bana turk rockını sevdiren ve HER SEYE RAGMEN dedirten efsanevi grubumuzun nice yıllar musik yapmalari icin dua edcecegim....