Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Duman

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Duman

Mesaj gönderen Bugfixed »

Duman grubu panolarıdır...

Resim
En son Bugfixed tarafından Perşembe, Haziran 29, 2006 09:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
mcyuwa

Mesaj gönderen mcyuwa »

duman ın yeni albümünü ne zaman çıkartıcağını bileniniz wa mı
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

büyük ihtimal temmuzun ilk haftası
tardu

Mesaj gönderen tardu »

BU ARADA ARKADASLAR DUMANIN YENI GELECEK ALBUMUNDE SAGLAM PARCALAR VAR.BU YIL ANKARADA YAPTIGI KONSERLERDE 1-2 SİNİ OKUMUSTU BAYA ETKİLENDİM ÖZELLİKLE "SENİ KENDİME SAKLADIM" DIYE BIR PARCASI VAR INSANI ALIP GOTURUYOR WALLA...
ozoist

Mesaj gönderen ozoist »

yeni albümü çıktı mı bilmiyorum ama mp3 ü var bende :oops: sıkı bi albüm olmuş gerçekten."özgürlüğün ülkesi", "seni kendime sakladım", "aman aman", "melek", "yanıbaşımdan".. aklımda kalanlar.benim favorimse seni kendime sakladım.."özgürlüğün ülkesi"de protest bir parça ve gayet hoş..aslında hepside dinlenesi şarkılar.şiddetle tavsiye edilir..
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

abi ne yaptın ya yeni albüm çıktı hem de temmuzda yine aynı duman.Sounduyla,solistin arabesk tarzı keş yorumuyla.Ben pek beğenmiyorm açıkçası birkaç şarkı dışında.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

walla farklı bir grup bence hatta çok ii şarkıoları da yok değil ama emrepark a katılıyorum marjinal olucaz diye fazla arabesleşiyorlar.
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Kiolmetre taşı olabilecek şarkıları var bu arkadaşlarımızın. Ama son kasetlerinde bir " rüyanda görsen inanma" yorumu var ki, insanı içmeden sarhoş ediyor, yerin dibine sokup yerin altını görmenizi sağlıyor. Aşk hakkında olmaması çok önemli ve insanın kendisine yaptığı çok güzel bir özeleştiri olabilecek sözlere sahip. Bir de " cover yapmadan da rock arabesk uyumu sergilenebilecegini gostermistir" şeklinde bir yorum vardır hakkında ki son derece doğrudur bu da...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

rock-arabesk sentezi %50 %50 olmalı ama arabeskin dozajını çok kaçırıyolar
callahan

Mesaj gönderen callahan »

ELESTİRİYE ACİK BİR GRUP.
GELECEKTE BELKİ BUNDAN ON SENE SONRA HATİRLAYACAGİM NADİR GRUPLARDAN BİR TANESİ.
BEN BOYLE MUZİK BİLMEM DEDİM YABANCİ GELMİSTİ AMA SİMDİ ARTİK O BANA HİTAP EDEN SOZLER YOK MU HER SEYİYLE" BEN"
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

çok güzel bir grup.gerçekten onca grubun arasında başarısı ile su üstüne çıkabilecek derece başarılı buluyorum onları.hele o şarkıları....HERŞEYİ YAK... SENİ KENDİME SAKLADIM...çok güzeller
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

eskiden çok tasvip ettiğim bi grup değildi ama müziklerini beğendim zamanla,şimdi severek dinliyorum
bluedeath.dL

Mesaj gönderen bluedeath.dL »

Seni Kendime Sakladım beni alıp götürdü,şarkı güzel olmuş..
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

SeNi KeNdİMe SakLaDıM HARİKA Bİ ŞARKIII ÖTESİ YOKKKKKKKKKK :!:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

son albümlerimdeki en güzel şarkı o bence de,ama benim en sevdiğim şarkıları eski köprü...