Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bana bir şeyler anlat canım çok sıkılıyor

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
buralarsoguk

bana bir şeyler anlat canım çok sıkılıyor

Mesaj gönderen buralarsoguk »

Okulumuz iyidi uniforma felan giymezdik tüm sene fd nin resmi üzerinda olduğu ve altında da buralar soğuk
yazan suşerti hiç çıkarmadımo lise dörttü bir kaç kere bana bakıp gülmüştü ta ki o yağmurlu bir gün dü yanıma
gelip çetrini üstüme tutmuştu ismimi sormuştu, bende buralar soğuk görmüyormusun büyük harfla yazıyor demiştim gülmüştü bende şebo(şebnem) demişti sonra cdmaninin kulaklığını çıkarıp dinlemek istermisin
demişti hayır ben tarkan markan dinlemem çün burada her kes saçma sapandan başka bir şey dinlemez sonra almıştım evet fd çalıyordu hemde buralar soğuk sokak
ortasında oyle bir bağırmıştım ki şimdi neden bana hep gülümsediğini anlamıştım inanmamıştım bir rock dinleyen hemde fd dinleyen hayır
rüya mıydı aslında o pek benim gibi fd ye hayran değildi ama seviyordu onu o her kesten çok farklıydı sonra da buralar soğuk bizim şarkımız olmuştu
aslında hep onunla olmak istemiştim ama manesef o oss verecekti o yüzden pek göremiyorduk bir birimizi bazenarasıra beraber
takılırdık ta ki o gün burnundan kan gelip sonrada bayılmıştı hastaneye kaldırmıştık bir sürü saçma testten sonra da kanser çıkmıştı ama o hiç bir
zaman kendisi derdini bilmedi ki tam dört günde ki bana seneler gibi geçti her gün bu gün ölüm haberiniduyacam diye
bin kere ölmüştüm sonrada beklediğim olmuştu her şey bitti ,ya tanrım söyle sene bu ne iydi benimle bir oyun mu neden onu tanıdım ve neden
kaybettim ki keş ke hiç tanımasaydım onu keşke hiç sevmeseydim onu belki o zaman o ölmezdi
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bir çok şeyi atlatıp tekrar başlamıştık onunla her şey harikaydı!
Onu o kadar çok seviyordum ki...
Tek isteğim içime saklanıp hep orda kalmasıydı
Bütün bu sene boyunca her gün aksatmadan yaptığım tek şey sabah her kalktığımda discman imi açıp fd dinlemekti!!
Sevgili Öyküler... bizim şarkımızdı..
Taşsam yüreğinden seni paylaşsam diyordu...
Birbirimizi o kadar çok seviyorduk ki...
Harika bir sene yaşadık ..!!
Her türlü çılgınlığı yaptık.Yağmurda elele gezdik,sırılsıklam olduk.Ve okul bitti.
Ben burdayım o çok uzaklarda şimdi...
Böyle de çok mutluyum!! Telefonla bile görüşemedik ama biliyorum beni deliler gibi seven ve özleyen biri var!!!
O aslında benim içime saklandı ve hep orda kalıcak!!!
Sevilmek Güzel Şey
Düşle Kal Canımın İçi...
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

ama kes ke oda uzaklarda iyi bir yerlerde oldugunu bilseydim ama o artik yasamiyor ki onu duslerimde yasatmamin ne anlami var ki kes ke duslerle gercek hayati birlestirebilseydik kes ke bunu yapa bilseydik
alpertunuz

hergüzel şey bitermiş

Mesaj gönderen alpertunuz »

lise4 te tanıştık.hergün beraberdik.dersaneye bile beraber gider beraber dönerdik.sonra ben üni ye gittim o yine dersaneye ve hergün ona söz vermiştim okuldan kaçıp ona moral verecektim buluşup hergün cafemize giderdik.bigünümü bile onsuz geçiremiyordum.sonra öss geldi çattı.o ankaraya düştü.okul harçlıgımdan biriktirdim yemedim içmedim en ucuz trenlerde 15 saat yolculuık yaptım ama yinede haftada 2 kez onu görmeye gittim.aradan 1 yıl geçti daha sonra o senenin yazında ayrıldık bıkmıştı benden.ama ben onu hala deli gibi seviyorum ne yazııkki.ancak o beni istemiyor.yagmurda ıslandık simiti bölüştük beraber agladık ama bitti.bidaha onun gibi birisini bulamıcam daha öncede aşklarım oldu ama inanınki bu gibi aşklar yalnızca birdefa yaşanır degerini çok ii bilmek gerekiyor.o gitti ama ben onu hala deli gibi seviyorum ve sevmeye de devam edicem.ne zaman dalmaya gitsem aklıma o gelir gece yarısı.takımları giyerim ve en dibe daha da dibe dalarım denizin simsiyah karanlıgında.en dibe vardıgımda fenerimi kapatırım.ve kendimi nefesimin yettiği kadar serbest bırakırım gözlerimi açarım ve o karanlıkta onu görmeyi hayal ederim.okul formasının altına converslerle baana geldiğini ama işte yok yook.keşke degerini bilseydim ama işte insanın gözü bazen kör oluyor.bidahaki haftasonuna yine dalmaya gidicem denize.ve sabaha karşı tekrar denize giricem ve en dipte fenerimi kapatıcam kendimi serbest bırakıp onu görmeye çalışıcam :.( kimse sevdiğiini kırmasın aşk bir defa yaşanıyor.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

:cry: gündüz gündüz vurdun derinden yaa
haklısın değerini bilmek gerekir!!
İnsan bazı şeylerin değerini kaybedince anlıyo fazla uçmamak lazım severken de !!!
Sevin Değerini bilin!!
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

ya arkadaslar yani moral falan yoktu zaten iyice batırdınız beni "buralar soğuk" gerçekten çok güzel bi anı ama sonu kötü bitmis adına üzüldüm ama hayat devam ediyor iste...
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

vay be arkadaslar bunlar gercekmi.cok etkilendim vallah
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Re: bana bir şeyler anlat canım çok sıkılıyor

Mesaj gönderen Safkan »

ben bu başlığı okumayı atlamışım nedense şimdi geçmiş sayfalara bir göz atiim dedim ve bunu gördüm
bunlar gerçekten muhteşem ve inanılmaz şeyler zaten aşk da öyle sanırm...
hepinizi yürekten kutluyorum birini bu kadar sevebilmek mükemmel...çok duygulandım yaaaa...
bende sevimiştim bir zamanlarr...ama bittii
thesin
Üye
Üye
İsim: the-sin

Mesaj gönderen thesin »

Lise 2 deydim. Bir sabah otobüs durağına aceleyle çıktım kaçırdım sanıyorum otobüsü sabah ders en kıl hocanın. Ayakkabılarımı bağlamamışım o söyleyene kadar farkında bile değildim bir ses. Ben nefes nefese...
-Dikkat et düşme öyle bağcıkların diyorum.:)
Başımı kaldırdığımda sadece mavi gözleri vardı görüntüde.
Hiçbir şey diyemedim ben.
Sonra otobüs geldi.
Ertesi sabah kalktığımda acaba bugün yine durakta mıdır diye bir soru içimde.
Evet ordaydı. Kalbim daha önce hiç bu kadar hızlı değildi ama.
Oradaydı ve ondan sonraki günlerde de oradaydı. Ama hiçbir şey söylemiyordu. Bir günaydınına neler vermezdim. Ben o günden sonra durduramadım aşkı. Ona deli gibi aşık oldum. Her sabah dağınık salaş haline. O ÖSS'ye hazırlanıyodu. Denemelerini kontrol ederken gözleri çaktırmadan hep bendeydi. Benim de onda. Hiç konuşmuyorduk ama sanki herşeyi biliyordu gözlerimiz.
1 yıl geçti. Hiç konuşmadık. Yaz tatili girdi. Ben İstanbul'a gittim tatile. Ama aklımda hep o. Döndüm, okullar başladı o. Hep onu arıyor gözlerim. Yok! Nerede?
2 yıl geçti ben hala onu bekliyorum bir gün gelecek merhaba diyecek diye.
Sonra onu gördüm nisan ayındaydık bakakaldık birbirimize sanki o kadar özlemiştik ki bu anı.
Tamam dedim o gelemiyor madem ben gideceğim ona herşeyi anlatacağım sana aşığım diyeceğim 2 yıldır deli gibi. Sen neredesin diyeceğim.
Ve bir gün tüm cesaretimi topladım ve gittim ona.
Buluştuk bir kafede herşey tamamdı gelmişti demek ki o da beni seviyordu.
Ve ben başladım anlatmaya.
Onun dediği tek şey lanet olsun.
-Çok geç kaldık çok neredeydin sen?
Dona kaldım nasıl yani neye çok geç dedim.
-Seni çok aradım o yaz ilk yaz sokağınızdan geçmediğim bir gün bile yoktu neredeydin neden yoktun?
-Şimdi buradayım ama, dedim.
Hayatımda biri var dedi üniversiteyi kazanmış.
Beni çok aramış.
Peki neden geldin o zaman buraya neden dedim?
Çünkü seni çok sevdim vaktinde bil istedim.
Ağladım çok ağladım nasıl denir bırak onu bana gel bana dön diye bu bencillik nasıl yapılır, yapamadım.
Onun bir sorumluluğu vardı artık. Ben ona çok uzakta kalmıştım.
O gitti ben onu 2 yıl daha bekledim. Ve 4 yıl geçti gitti. Sonra ben üniversiteyi kazandım. Sevgilisiyle aynı şehri hem de. Bu nasıl bi oyundu?
Bekliyordum hala şimdi neden diyorum kendime neden bir insanın gelmeyeceğini bilerek 4 yıl sevdim bekledim onu.
Aşk.
Ve bigün telefonum çaldı.
Ayrıldık.
Sana geldim.
Evet işte gelmişti bana dönmüştü. Ben çok beklemiştim ama o gelmişti. Beni seviyordu.
AMA ASIL ŞİMDİ ÇOK GEÇTİ. HERŞEY BİTMİŞTİ O GELDİĞİNDE. BENİM YÜREĞİM BU AŞK İÇİN ATMIYORDU ARTIK. O KADAR YORMUŞTU Kİ ONU SEVMEK O KADAR DAĞITMIŞTI Kİ O GELDİĞİNDE TOPLAYAMADIM KENDİMİ.
ÇOK CANIM YANDI.

HAYAT AKIP GİDERKEN EĞİLİP TOPLAYAMIYORUM PARÇALARIMI
VE ARTIK HER ŞEY İÇİN ÇOK GEÇ
ÇOK GEÇ DEMEK İÇİN BİLE BELKİ DE ÇOK GEÇ.
VE BİR AŞK BÖYLECE YAŞANMADAN BİTTİ.
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Kapı çaldı ve ben ayakta hocanın verdiği soru hakkında açıklama yapıyordum.Kafamı çevirdim ve o..!!!!!
İşte o an herşey bambaşka bi hal aldı ve sonu gelmez bir boşluğa doğru sürüklenmeye başlamıştım......
Ve onun sayesinde anlamıştım aşkın sonsuz karanlığını.....

Aşkın Karanlık Metali

Karanlıkta duruyorum aşk vurmasın yüzüme
dokunmasın kimse bana
kimse ulaşamasin artık tenimin incinen yerlerine...
uyanmasın bir daha etimdeki yaralı hayvan
zamanın siyah deltasında çürümek istiyorum
biliyorum artık kimse yok kimsesizliğime...

biliyorum aşka kimse yok
aşkın karanlık metali soğuyor yüreğimin derinliklerinde...
aşklarım, arkadaşlarım, dostlarım
dağılıp gitti herkes
içimi sızlatacak kimse kalmadı içimde...

şimdi ne kaldı geriye o günden beri sevmeye bile korkan ya da inanmayan ben:HOCA...
acaba bir daha aynı duygu olacak mı o sakin yüreğimde......????
Safkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen Safkan »

bilmiyorum hertürlüsü güsel işte bu duygunun....
naznadas
Üye
Üye
İsim: mavialev

Mesaj gönderen naznadas »

ilginç bir şekilde tanıştım onunla.sadece sesini duydum.ve aşık oldum.
oda benden etkilendi.aylarca bu şekilde
görüştük.hiç karşı karşıya gelmedik.çok uzaktık.ve türlü engeller.bendim
ona aşkımı ilan eden.ve zaman bizi birbirimize çok fazla bağladı.o daha çekimserdi.benim sevgim çok kuvvetliydi,ve korkuyordu,yalan olmamdan.
ve türlü sorunlar.buluşmaya karar verdiğimiz gün yaklaşıyordu.ikimizdede
stres vardı.korkular.istemeden üzdük birbirimizi.ve koptuk.iki tarafta öyle sandı.ben çok mücadele verdim.görüşmemiz lazımdı.cok şey kaçırabilirdik,biliyordum.tüm sevgimi ortaya döktüm.ama nafile.ses yoktu.
ben herşeye rağmen,uzun bir yolculuğa çıktım.olmadık biryere gittim.belki kimse gitmez.umrumda değildi hiçbirşey.ve geldi.sevgimi çok büyük şekilde
ispat ettim.değdi.şuan belki o beni daha fazla seviyor.beraberiz.
Safkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen Safkan »

Ne mutlu size ya..
keşke herkes senin gibi olabilse..
mutluluklar diliyorum...
naznadas
Üye
Üye
İsim: mavialev

Mesaj gönderen naznadas »

teşekkür ederim şahika.bende sana mutluluklar dilerim.ve yüreğinde sevgi
taşıyan herkese.
katiLmaktul
Üye
Üye

Mesaj gönderen katiLmaktul »

ilkini çok beğendim ya buralar soğuk off off :?