Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Şebnem Ferah

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Şebnem Ferah

Mesaj gönderen Bugfixed »

Şebnem Ferah panolarıdır...

Düzeltme:
23/09/2006
Sinan adlı yönetici arkadaşımızın açmış olduğu http://www.seboist.com/ Şeboist web sayfası hazırdır. Tüm Şebo fanlarına duyrulur. Edited by Bugfixed
En son Bugfixed tarafından Cumartesi, Eylül 23, 2006 00:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

sebo ya sen bagirinca tuklerim diken diken oluyor muthis kadin cok iyi bir rockci
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

She is the one.. my number one :) bayılıyoum sana Shebo'cum..
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

varmıdır sebnem gibi :mrgreen:
requiem

Mesaj gönderen requiem »

magazin sayfasında gördüğüm bir resim yüzünden "kendini bozdu" şeklinde, şimdi haksız olduğunu düşündüğüm bir yorum yazmıştım,yeri gelmişken açıklamak istedim.

çok iyi bir söz yazarı,sahne performansı etkileyici,şarkıları ve sesi güzel,müzik piyasasında yeri ayrı olanlardan..
kısaca şebnem ferah.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Türkiyede bir numara gerçekten onun gibi sesi olan bir rockcımız yok zaten çok az gerçek rock müzik yapan var. Şebnem bunların en iyisi
abdurrahimaykas

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

Her albümünü almadan edemediğim, ancak hiçbir albümünü iki haftadan fazla dinleyemediğim, Türkiye'nin en iyi bayan rock vokali.
buralarsoguk

konserleri harika oluyor neıse ben gitmemişim ama 4 konseri var bende harika canlı performansi var 2003 ün ekiminde bir konser vermiş ve kırmızı rugon ayak kabıların canlı performansını 6 aydır her gun dinliyorum ve ben hala bıkmadım
requiem

Mesaj gönderen requiem »

buralar soğuk ; konser kayıtlarını nerden buluyorsun ?
varsa adres lütfen..
Scream

Mesaj gönderen Scream »

şu kadarını söyleyeyim Türkiye de rock müzik denince aklıma gelen ilk isimlerden bir tanesi. hatta bana göre tek kadın rock cı. müthiş sesi ve yorumu var. ayrıca kendiside çok sempatik ve tatlıdır. tanışma imkanı çok istedim hatta fırsat yaratmaya çalıştım olmadı. konserine gitmek istedim olmadı. ama birt gün olacak çok seviyorum ben
artık kısa cümlerler kuruyorum
fırtına
babam oğlum
daha iyi olmazmıydı
ern beğendiğim şarkıları
buralarsoguk

yok adres felan yok ben bulmuyorum muş muşi buluyor abim yanı o her şey bulur zaten bir tane grup var şebnemle çalmışlar perdelerde akalı ne bilmem unuttum bır tanede drasmusla duetleri vardı onun için şebo yabancı ülkeye gıtmişti orada harika bir reportajıda var o da var bende
Scream

Mesaj gönderen Scream »

Şebnem Ferah ın Son Albümü Olan Cam Kırıklı Adlı albümü 5 Temmuz 2005 Salı günü müzik marketlerinin raflarında yerini alıyor.

Bu albümde çalan müzisyenler:
Metin Türkcan - gitar
Buket Doran - bass
Ozan Tügen - keyboards
Aykan İlkan - davul

Albümde Yer Alan PArçalar

1. Okyanus
2. Can Kırıkları
3. Bir Kalp Kırıldığında
4. Delgeç
5. Geçmişe Yolculuk
6. Mülteci
7. Sana Bilmediğin Bir Şey Söyleyemem
8. Çekil Taşları
9. Zaman Geçip Gidiyor
10. Hoşçakal

çok güzel olduğuna emin olduğum bu son albümü salı gününden itibaren satışa sunulacak. benim sizlerden tek ricam emeğe karşı saygı duymanız ve korsan yayınları almamanızdır.

Ağzına Sağlık Şebom

İyi dinleyişler.
buralarsoguk

ah cok sevindim sebo haykirmalarini dinlemeye sabirsizlaniyorum
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Güzel bir albümdür kesinlikle!!
Rock'ın prensesi :wink: kendisi bana göre
Korsana Hayır!!!
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »