Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Gitme Lavinia

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Snake Eyes

Gitme Lavinia

Mesaj gönderen Snake Eyes »

:( Feridun abi gitti ya gitti.Lavinya ikimizin şarkısıydı,her dinlediğimde kahroluyorum,ne zaman bir bara gitsem ilk Lavinia yı çalmalarını istiyoru ama inan ki kimse senin gibi yorumlayamıyor
requiem

Mesaj gönderen requiem »

üzüldüm.
birşeyler ölüyorsa, yenileri doğduğu için olmalı..
Snake Eyes

:(

Haklsın...ama...ben onu seviyorum,işte bütün sorun bu
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Re: Gitme Lavinia

Mesaj gönderen hakan »

Snake Eyes yazdı::( Feridun abi gitti ya gitti.Lavinya ikimizin şarkısıydı,her dinlediğimde kahroluyorum,ne zaman bir bara gitsem ilk Lavinia yı çalmalarını istiyoru ama inan ki kimse senin gibi yorumlayamıyor
Arkadaş herkesin bakış açısı ve yaklışımı farklı,ne yapacaksın boş ver düşleeeee.......
requiem

Mesaj gönderen requiem »

ben bu duruma hep şüpheli bakmışımdır,gittiği için değerlenmiş olmasın ?
şimdi hissettiklerin gitmeden önce aynı ölçüdemiydi..
neler yapıyorsun şu an? slow şarkılar dinleyip duruyorsun,arkadaşlarından ona dair haberler bekliyorsun,gitmesi ihtimal yerlere uğruyorsun,uğramasanda gitmeyi düşünüyorsun.
öyle mi ?
acı çekmeyi seviyor olmayasın !
herkes biraz sever.

direk kendi ilişkine göre yorumlama,seni ya da ilişkini eleştirmiyorum yazdıklarım senin özelinde genel..
farklı açılarla düşünmeye çalış..
zor ama..
schopenhauer

Mesaj gönderen schopenhauer »

dost kişi sen istemeden kimse senden ayrılamaz
onu onsuz yaşayamıyorsan
yada senden uzaktayken hiç yoksa
sevmedin demektir
onu seviyorsan onu onsuzda yaşayabilirsin umarım istediğin kişi geri döner

tüm gidişler bir gün dönmek içindir unutma
requiem

Mesaj gönderen requiem »

bir anda geçti canının acısı..
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

herşeyin değeri kaybedildikten sonra anlaşılıo die boşuna sölememişler... :wink:
Snake Eyes

Tek ihtiyacımız olan dürüstlük,lütfen yaşadığımız heran gerçek olsun
En son Snake Eyes tarafından Cumartesi, Mart 18, 2006 04:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Lavinia seni çok seviyorum !!!
Sana Gitme Demiyeceğim ama gitme!!!!
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

Sen gittin.. Bir zifiri karanlık, bir zından yalnızlığı, ağır bir boşluk bıraktın geride. Gittin ve dönmeyeceksin bir daha. Haklısın gidişinde, bu aşkı bitirmekte haklısın. Tek söz söyleyemedim. Yüzüne bakamadım. Karşında ağlamadım. Eridim, tükendim, bittim. Sonsuzlukta bir insan nasıl olur.. sesi soluğu nasıl duyulur?

Elveda aşkım.. Elveda sevgilim. Sen kendini hiç böyle gereksiz, böyle değersiz, böyle yapayalnız hissettin mi? Ayrılık ölüm kadar acı ve soğuk.Aynalara bakıyorum. Aynada gördüğüm ben değilim. Gözlerim cehennem ateşi.. dudaklarım mühürlenmiş. Ellerim titriyor. Yüreğim kızgın demirlerle dağlandı. Yokluğunun bedeli çok ağır sevgilim.

Sevinçlerim, hayallerim, umutlarım, renkli dünyam elveda.. Elveda yaşamak.. Yaşamın anlamı elveda. Kimse farkında değil yokluğunun. Sensiz ne hallerde olduğumu kimse bilmiyor. Anlamıyor yitip giden bir aşkın kederini.

Düne kadar en yücesini yaşadım mutluluğun, ayaklarımın altından kayıp gidiyordu toprak, denizlerin ovaların üstünde uçuyordum. Güneş kadar yakındı bana aşk. Güneş kadar sıcak ve parlak. Bıraktın birdenbire, kanatlarım kesildi. Hızla çakıldım yere, boşluğun içindeyim, şimdi hiçbir şeyim.Oysa dünyanın en zenginiydim. Bütün çiçekler bizim için açardı, bizim için ballanırdı meyveler, ekinler bizim için bereketli, sular bizim için çağlardı. Şimdi toz duman içinde kızgın bir çöldeyim. Yönümü yolumu şaşırdım. Sam rüzgarlarına bıraktım gövdemi, sürüklenmekteyim.

Sen bensiz nasılsın, bilmiyorum. Rahat mısın, mutlu musun, bu kadar çabuk beni unutur musun?.. Nasıl birden mazi olursun?

Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğim, dudaklarında yüreğimi erittiğim, uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?.. Kimlerle oynaşır gönül eğlersin? Ben burada, terk edip gittiğin yerdeyim.

Elveda aşkım.. Elveda birtanem.. Elveda sevgilim! Elveda sana..
deyip gitmek gerekir boşver be Sen gittin.. Bir zifiri karanlık, bir zından yalnızlığı, ağır bir boşluk bıraktın geride. Gittin ve dönmeyeceksin bir daha. Haklısın gidişinde, bu aşkı bitirmekte haklısın. Tek söz söyleyemedim. Yüzüne bakamadım. Karşında ağlamadım. Eridim, tükendim, bittim. Sonsuzlukta bir insan nasıl olur.. sesi soluğu nasıl duyulur?

Elveda aşkım.. Elveda sevgilim. Sen kendini hiç böyle gereksiz, böyle değersiz, böyle yapayalnız hissettin mi? Ayrılık ölüm kadar acı ve soğuk.Aynalara bakıyorum. Aynada gördüğüm ben değilim. Gözlerim cehennem ateşi.. dudaklarım mühürlenmiş. Ellerim titriyor. Yüreğim kızgın demirlerle dağlandı. Yokluğunun bedeli çok ağır sevgilim.

Sevinçlerim, hayallerim, umutlarım, renkli dünyam elveda.. Elveda yaşamak.. Yaşamın anlamı elveda. Kimse farkında değil yokluğunun. Sensiz ne hallerde olduğumu kimse bilmiyor. Anlamıyor yitip giden bir aşkın kederini.

Düne kadar en yücesini yaşadım mutluluğun, ayaklarımın altından kayıp gidiyordu toprak, denizlerin ovaların üstünde uçuyordum. Güneş kadar yakındı bana aşk. Güneş kadar sıcak ve parlak. Bıraktın birdenbire, kanatlarım kesildi. Hızla çakıldım yere, boşluğun içindeyim, şimdi hiçbir şeyim.Oysa dünyanın en zenginiydim. Bütün çiçekler bizim için açardı, bizim için ballanırdı meyveler, ekinler bizim için bereketli, sular bizim için çağlardı. Şimdi toz duman içinde kızgın bir çöldeyim. Yönümü yolumu şaşırdım. Sam rüzgarlarına bıraktım gövdemi, sürüklenmekteyim.

Sen bensiz nasılsın, bilmiyorum. Rahat mısın, mutlu musun, bu kadar çabuk beni unutur musun?.. Nasıl birden mazi olursun?

Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğim, dudaklarında yüreğimi erittiğim, uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?.. Kimlerle oynaşır gönül eğlersin? Ben burada, terk edip gittiğin yerdeyim.

Sen gittin.. Bir zifiri karanlık, bir zından yalnızlığı, ağır bir boşluk bıraktın geride. Gittin ve dönmeyeceksin bir daha. Haklısın gidişinde, bu aşkı bitirmekte haklısın. Tek söz söyleyemedim. Yüzüne bakamadım. Karşında ağlamadım. Eridim, tükendim, bittim. Sonsuzlukta bir insan nasıl olur.. sesi soluğu nasıl duyulur?

Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:shock: yazdın mı bunu yoksa kopi past mı :)
güzel yazı ama
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hiç bir zaman eskisi olmaz....
_paranoya_

Mesaj gönderen _paranoya_ »

içinde yaşa...
istediğin gibi içinde yaşa...
istediğini yaşa, istediğini yaşat...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

BİRDE AYRILIKLAR KÜÇÜK SEVGİLERİ ÖLDÜRÜR AMA BÜYÜK AŞKLARİ DOĞRUR, KUVVETLENDİRİR ; TIPKİ RÜZGÂRIN MUMU SÖNDÜRÜP, ATEŞİ BÜYÜLTTÜGÜ GİBİ ... AMA TABİKİDE AYRİLİKLAR OLMASAYDI KEŞKE ...