Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Haluk Levent

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Haluk Levent

Mesaj gönderen Bugfixed »

Haluk Levent Panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

Anadolu Rock müziğin en önemli isimlerinden birisidir. kendisin bir kaç konserine gidip bizzat yüzyüze görüşmüşlüğüm vardır. oldukça iyi bir insandır şöhret onu şımartıp ne oldum delisi yapmamış. nadir insanlardandır. ben hem saygı duyuyorum hem zevkl alarak dinliyorum şarkılarını
teo

Mesaj gönderen teo »

sewerim kendisini... iyi sallıyo kafasını...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Haluk Levent'te sağlam bi rockçıdır tutarım bende kendisini!!
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

ne sempatim ne de antipatim var kendilerine
ama kliplerinin çoğunda elektro gitarı jacksız çalmasına kopuyorum :lol:
büyük bi hayran kitlesi var ve bişeylerin farkında oluşuna, yaptığı yardım konserleri ve çevreci kimliğine saygı duyuyorum.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

Anadolu Rock ının en iyi isimlerinden birisisdir bence
Bozcaada

Katılıyorum!!
MaSaL PeRiSi

Mesaj gönderen MaSaL PeRiSi »

ewt bencede ii bi ses ve yorumcu severim kendisini ama sanki bu aralar değişime uğruyo gibi tarzı ama ben eski hallerini seviorum :)
Bozcaada

türküler albümü bence onu geri getirdi sanki onun ilk şarkılarını dinler gibiyim!!
Çok ii bir ses ama yaşın getirdiği yorgunluklar vardır bence.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

eski tadı bulamadım son 2 albümünde en son çıkardığı türkü cover albüm çok sağlam olmuş ama.neyse umarım eski albümlerindeki tadı bulabileceğim albümler yapar bundan sonra
flylover

Mesaj gönderen flylover »

türk rock ının en önemli isimlerinden biri ama son zamanlarda eski formunda değil türkü cover albümü yapması da bunun bir göstergesi yani biraz yeni arayışlara girmiş durumda...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Anlamadıınn anlamadıın bir kez olsun anlamadın... ,
Hadi gül ne kaldı ağlayacak ... ,
Mükemmel parçalara sahip yeri tartışılmayacak birisidir haluk levent.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Haluk Levent

Mesaj gönderen haldunbar »

Kesinlikle Türk Rock müziğini bir yerlerden almış ve bir yerlere getirmiştir. Radyoda ilk kez Yollarda Bulurum Seniyi duyduğum anda(ki takribi 12-13 öncesidir bu, belki de daha fazla). Çok garip gelmişti bana. Sonra tabi gidip kasetini almadım, ama Bir Gece Vakti albümünden sonra, kaseti alıp çok kısa bir süre içinde yüzlerce kere dinlediğimi çok net hatırlıyorum. Sonrası zaten malum, biraz değişim, biraz yaşlanma. Eski günlerini arattığı nasıl tartışılmamalıysa, gelmiş-geçmiş ve muhtemelen zirve yaptığı albümün Bir Gece Vakti olduğu tartışılmamalıdır.
Ama hala keyifle dinlenebilmektedir. Sayısını hatırlamadığım, izlediğim konserlerindeki performansı da tek kelime ile olağanüstüdür ( Bir Ayığı Parkı konserini hatırlıyorum ki yaklaşık 5 saat sürmüştü).
Kısaca kendisini seviniz, sayınız, evinizin güzel bir köşesinde saklayınız, ve dahi torunlarınıza dinletiniz. Pişman olmazsınız...
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

güsel ses...güsel yorum...
harika konserler...güsel şarkılar...
en çokta çıplak sesini seviyorum......
çokta enerjik :wink: konserleri inanılmaz keyifli....
ilk çıktığı günden beri takip ediyorum...hem onun sayesinde sevdim ben fd'yi :)
ben bu adamı çok çok çok seviyorum...
seni dinlemekten hiç bi zaman vazgeçmicem ben haluk levet.!
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Kazım Koyuncu anısına bir klip çekmiş, çok da güzel yapmış. Ne zaman hatırlanması gereken ama bizim unutmaya başladığımız birşeyler varsa oralarda ortaya çıkıyor kendisi, çok da iyi yapıyor. Ailecek seyrediyoruz... :!: :wink: