Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Kadınların Farkı Ne?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Misafir

Kadınların Farkı Ne?

Mesaj gönderen Misafir »

Buğün Elvanketten Kızılaya gidiyordum otobüs dolu idi durağın birinde üç tane genç 18 yada 19 yaşlarında kızlar bindiler. otobüs dolu olduğu için arkaya doğru ilerledirler.Bende arkada oturuyorum. yanımda iki tane genç vardı onlar kalktı kızlara yer verdi ben ise oturdum kızların iki tanesi oturdu biri ayakta kaldı. o erkekler kızılaya kadar yaklaşık 45 dk. ayakta durdular. şimdi bende kaksaydım ve o kıza yer verseydim bu defa ben ayakta gidecektim ee ben insan değilmiyim bende etten kemikten yapılmadım mı? ne fark ne onu anlamadım yaa bence bu centilmenlik adı altında bayanların kendilerine tanınmasını kabul ettikleri bazı avantajların arkasında durmaları. yani erkeler centilmenlik yapacam diye ne hallere düşüyor bayanlar ise keyif çakır. yaa peki neden tam tersi olmuyor neden hiç bir kadın yada kız kalkıp bir erkeğe yer vermiyor allah aşkına yaa ben bu olayı anlamıyorum kadınların işine gelince erkekler ve kadınlar eşit oluyor işlerine gelmeyince abicim biz kadınız diyip kenara çakiliyorlar. Sizin Yorumunuz nedir :?: :?:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Merhaba ben bu konu hakkında pek bişi söylemek istemiyorum.Şöle bişi kadınlar yapısal olarak erkeklerden daha zayıf bir yapıları vardır o yüzden erkekler gibi pek dayanıklı değillerdir.Ama scream seninde dediğin gibi bazen kadınlar erkeklerle eşit olduklarını savunurlar haklılar tabi niye onların yani kadınların bahsettiği eşitlik basit örnekler vermek gerekirse bi iş yerinde çalışmak olsun ne bilim gezmek olsun gibi vb.yoksa sanmıyorum erkeklerin yapmış oldukları ağır işleri yaparız demiyolar heralde muhakkak bana katılanda olacaktır veya olmayacaktır ama bu benim fikrim tesekkürler.... :wink:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

valla bende bu durumu anlamam bi türlü kim kime yer versin??açıkçası şua ana kadar kadın-erkek-yaşlı-genç-çocuk kimseye yer vermedim!tabi hamile veya gerçekten çok yaşlıysada bi insana yer vermek gerek???onun dışında kalkıp ne hemcinsime nede karşı cinse yer vermem!ama scream sana bi başka olasılık sunuyim,bunu yerini başkasına yer ver diye söylemiyorum!kalabalık bi otobüste ayakta dikilen bi dişinin başına neler geldiği yada gelebileceği konusnda hiç bi fikrin olduğunu sanmıyorum!başıma gelmedi ama gelen bi sürü insan tanıyorum!o yüzden buda sana bi fikir olsun :roll:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hasta »

Evet melisa sana katılıyorum.Bunu hatırlattığın için sana ayrıca teşekkür ediyorum.Melis dilin varmamış söylemeye ama ben sölim türk milletinin erkeklerinin çoğu yaş ortalaması vermek gerekirse 17-50 arası içlerinde sapık ruhlu olan çok kardeşim özellikle böle kalabalık otobüslerde bu ruhları dahada ortaya çıkıyor. İşte o yüzden kalabalık otobüslerde mümkünse yer vermek daha mantıklı oluyor.Yoksa bu olay pek centilmenlik olayı değil yani .... :P
melissa__

hay ağzını öpiyim derler ya aynen öyle :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hasta ve meliss ikinizde güzel konulara değinmissiniz ben madolyonun diğer tarafından bahsetmişim sizsse bana madolyonun diğer bir yüzüde olduğunu hatırlattınız katılıyorum sizlere...
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hasta »

Eyvallah abi :twisted: Gercekler bunlar Ayrıca melis bana katılıyormusun ne alalala :P
melissa__

evet çok feci katılıyorum,yazdığım şeyden anladığını umuyodum!daha açık yazabilirim :lol: buarada scream rica ederiz,hiç önemi yok dimi hasta???
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hasta »

Evet Melis şaka yapıyorum be... :twisted: hehehe
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

eheh ama yinede şunu belirtmek isterimki bayanlar erkelere göre her zaman daha avantaçlı ne bileyim 2 gün önce hacettepe hastaneleri tıp fakültesnine gittim içeriye kimseyi almıyorlar orada çok güzel bir kıss vardı o kız oradaki bir görevli ile konuştu ve o girdi yani bunun gibi bunlarıda hatırlatırım sadece otobüste yer verme olayı değil kadınların farkı
melissa__

ooooooofffffff,ne biliyon kızın yetkili biri olmadığını yada onun tanıdığı olmadığını???acaba sadece kız hatta güzel bi kız olduğu için alındığı ne malum????
serseri

...

Mesaj gönderen serseri »

scream sen galiba kızlara bakış açın kız milleti sadece kendi çıkaraları doğrultusunda hareket eden varlıklar olarak mı görüyorsun? Tamam bu varlıklardan çok büyük kazıklara yemiş olabilrisin ama hepsine de yüklenmek haksızlık olamz sence ?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

melisa bak şimdi kıss geliyor kapıdaki görevliye içeride hastam var görmem lazım önemli diyor görevli ise kusura bakmayın hanımefendi izin yok diyor kızz yanımda ofluyor pufluyor derken o adam geliyor pardon hanımefendi siz içeriyemi girmek istiyorsunuz diyor kızda evet ya önemli diyor adam ise peki o zaman ben sizi içeriye sokacağım buyrun benimle gelin diyor kısda gerçektenmi çok saolun diyip adamla gidiyor kapıdan geçerkenmde oradaki görevliye o benimle diyerek içiriye sokuyor kıss 15 dk. sonra dışarıya çıkıyor tel. çalıyor şu konuşmalar oluyor ;
efendim
evet ya girdim içeriye
hı hı sokmuyorlardı zaten bir tane adam geldi beni içeriye soktu orada tanışmak istedi benimle bende şu an meşgulüm beni ara diyerek kazımın telefonunu verdim salak uğraşssın şimdi neyse ben eve gidiyorum sonra görüşürüz diyerek gitti.
bunları yanımda konuştu şimdi ne diyeceksin meliss bu arada serseri tamamen yanlış düşünüyorsun her insan farklıdır beni tanıyorsun bir kızdan kazık yemiş olmam bütün kızlara yükleneceğim anlamınamı geliyor lütfen yapma beni yanlış tanımıssın
serseri

....

Mesaj gönderen serseri »

seni senden çok iyi tanıyorum scream istersen bu konuları yüz yüze konuşalım forma taşımayalım
melissa__

bişi demiyorum :roll:
Kilitli