Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Kadınların Farkı Ne?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
stormy_port

Mesaj gönderen stormy_port »

Scream arkadaşım sayfadaki tüm yazılanları okudum ve yazıların buna katılmıyorum dediğim bir tanesi yok.Herkes doğru şeyler yazmış önemli olan bir konuyu bir bütünüyle ele almaktır. Parçaları konuştuğumuz zaman ikileme düşebiliriz. Kadınlar yüce varlıklardır tabii erkeklerde öyle
Hak konusuna gelince herkes eşittir. Bayanlar biraz daha ince bir yapıya sahiptir erkeklere oranla. Bu yüzden düşünce çok önemlidir. Senin yazdıkların ve arkadaslarımın yazdıkları bütün olarak ele alındığında sonuç ortaya çıkıyor zaten dedikten sonra bir şey soracağım sizlere..
Damsız girilmez yazısı bulunan bir kafeye veya canlı müzik yapılan aileye mahsustur yazılı bir bölüme bayanlar tek başlarına girebiliyor fakat erkekler tek giremiyor yorumlarınızı bekliyorum.....
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

hemen bi yorum yapiyim,kimse ustune alinmasin ama toplumumuzda erkek kesim biraz azgin oldugu icin bu tarz yerlere basi bos girdikleri zaman sagindaki solundaki insanlara sarkmak gibi huzur kacirici seyler yaptigindan olsa gerek diye dusunuyorum ben????erkek milleti denen kesimin acik havada yani sokakta yururken bile disi canlilara rahat vermedikleri icin helede kapali bi ortamda nasil davrancagini ben hayal dahi edemiyorum......bizim rahat rahat istedigimizi yapmaya hakkimiz yok mu???erkekler hep kisitlatici oluyo.....
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Genelleme yapma melis. şimdi öyle bir diyorsunki ne biliyon belki ben bu anlattıklarımın hiçbirine uymuyom. yada kadınlar uymuyor.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

melissa__ yazdı:hemen bi yorum yapiyim,kimse ustune alinmasin ama toplumumuzda erkek kesim biraz azgin oldugu icin bu tarz yerlere basi bos girdikleri zaman sagindaki solundaki insanlara sarkmak gibi huzur kacirici seyler yaptigindan olsa gerek diye dusunuyorum ben????erkek milleti denen kesimin acik havada yani sokakta yururken bile disi canlilara rahat vermedikleri icin helede kapali bi ortamda nasil davrancagini ben hayal dahi edemiyorum......bizim rahat rahat istedigimizi yapmaya hakkimiz yok mu???erkekler hep kisitlatici oluyo.....
meliss kendi düşüncem kusura bakma ama şunu söylemek istiyorum erkek milleti azgin diyorsun ya işte erkeklerinde kadınlar gibi öyle her yere serbestçe girseler böyle azgın olmazlar adam gidiyor bir yere gidecek hoop kardeşim damsız alınmaz adam şaşırıyor pardon o dediğin kaç para ya alınıyor :D adamda ne yapsın sallayıp dolaşıyor sokakta gördüğü bir hatuna da öylece bakıyor "acaba bu damla girebilirmiyim diye" yada yada ne bileyim başka şeyler bırakın adam girsin içeriye kolasını mı bişrasınımı viskismi artık ne içecekse içsin çıksın bir tane kapalı alan yapın kadınları görülmeycek oraya koyun kardeşim haksızmıyım uzun lafın kısası bizim toplumumuzda böyle kadın erkek ayrımcılığı yapıldığı sürece hiç bir şey yolunda gitmez ayrıca azgınlarda çoğalır :twisted:
serseri

......

Mesaj gönderen serseri »

boşşşşşşşşş işler
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşlar üstünüze alınmayın diye yazdım oraya kocaman,hele murti senin böyle bi insan olmadığından adım gibi eminim!!!ama şuan tatildeyim,kaştayım,burda insan etinden bol bişi yok...ama saolsun sadece türk erkekleri değil gavur milleti başıboşsa(yanında bi bayan yoksa)bi dişi görmeye görsün....burda bile manzara aynı o yüzden istediğiniz kadar biz öyle değiliz deyin!tamam,siz değilsiniz ama azınlıksınız.....bu durumda da genelleme yapmak zorundayız!ayrıca şu dünyada bir günlüğüne de olsa kadın olmayı yaşamanızı isterdim!o zaman ne dediğimi anlicaksınız,öbür türlü imkansız!!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yok saol bebn almayayım böyle gayet memnunum bu arada sen tatil yaparken biz burada ankaranın sıcağında kavrulalım ne güzel dünya be insan giderken Scream hadi gel beraber gidelim der demi bizim canımız yokmu beah :P :) neyse düşle..!
Misafir

Fark...

Mesaj gönderen Misafir »

Merhaba Arkadaşlar.
Bu konuyu kim ortaya atmışsa boşuna atmış :lol: Niye diye sorucaksınız.Ya yüzyıllardır kadın-erkek farkı tartışılıyor halen bile.Bundan sonrada tartışılacak.Bunun sonu yok anlıyacağınız.Bu konu hakkında tv programlarında tartışma ortamlarında,okullarda ki münazaralarda :) çünkü zamanında bende girdim gerçi erkekleri sovunuyordum kazandık ama kızların da haklı olduğu çok yer vardı,juri üyeleri erkekti :P neyse demek istediğim şu,ne kadın erkekten üstün nede erkek kadından.
Asıl üstünlük öteki dünyada olucak.Bu dünyada üstünlük yok orda var.
Hangimiz Allah'a daha yakın olursa daha sevap işlerse o kişi üstündür.Ben başka bir üstünlük tanımam.
Saygılarımla...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

valla kadınlara biraz ayrıcalık tanınması gerek diye düşünüyorum. onlar çünkü çoğu konuda erkekler kadar şanslı diğiller bu dünyada. çoğu konuda tabi konu açılabilir.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

walla sana katılıyorum ama herşeyin fazlası zarar.yani öyle bir hak tanırsak tepemize çıkarlar.Daha da durduramayız.Eski imparatorluklara bakarsak hep kraliçeler yüzünden çökmüş olduğunu görürüz.Bilhassa mısır yunan medeniyetleri.
:lol: :lol:
neyse açılmaması daha iyi :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

off off neyi nereye taşımıssınız size bir film önereceğim
Tanrıdan Haber Yok
peneople croze boş rollerde orada metrodan çıkış sahnesinde iki farklı kadına nasıl davranıldığı çok açık bir biçimde anlatılıyor yani başkada bir şey demem şunuda asla inkar edemessiniz kadınlar her zaman ayrıcalıkları olan varlıklardır. tabi bu birde kadına bağlı bir durum
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

çekemeslik yapanlarla anlayışlı ve nazik insanlar iki grup denge galiba böyle sağlanıyor.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Aslında öyle bir denge yok.Dengeyi duruma göre ayarlıyoruz.Şahsen ben öyle yapıyorum.Eğer nazik hoş görülü davranmam gerekiyorsa davranırım.Sert kaba olmak gerekiyorsa da alasını yaparım.İnsanlar Değişken varlıklar.Genelleme yapmadan söyliyim dengesizlik söz konusu..
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ne tür bir dengesizlik. dengesizlik insanların içindedir.
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Kadinlar elindeki seyleri kullanmayi cok iyi bilirler bence . Ama erkekler bazen elindeki seylerin degerini bilmezler . Bence bu buyuk bir durum .
Kilitli