Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

boşluk mu aşk mı?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
bsrnr

boşluk mu aşk mı?

Mesaj gönderen bsrnr »

sevmek boşlukta olmak mı anlayamadım.yatağıma yattığımda her nefes alışımda deprem oluyor sanıyorum.düşüncelerim mi beni bu kadar sarsan yoksa düşüncelirim ağırlığı mı taşıyamadığım ayıramadım.karar vermek uçurumdan atlamak kadar zor.hep böyle midir aşk?ya da aşk yaşadığımızı sanarken mi böyle duygulara kapılırız?
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bu yaşadıklarının bütünüdür aşk ve benim için aşk genelde acı çekmektir ama genel manada herzaman öyle diildir belki de. içinde fırtınalar kopuyo anladığım kadarıyla o zaman gerçek aşk bu kardeşim onu sımsıkı tut bırakma elinden bi sabun misali kayıp gitmesin çünkü gerçek aşk herkese nasip olmuyo hayatta.az boşluklu ve bol aşklı günler senin olsun :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

o yaşanaların yarısını için bile her şeyini verebilecek olanlar var. aşk bi boşlukta hissetmene ya da karar verememene felan sebep olsa da sanırım onu yakaladığında bırakmaman gerek. bir de hiç aşık olamayanlara baak..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

İnsan elindekinin kıymetini bilmeyi öğrenmeli!!!
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

KARSI TARAF O KIYMETI ELININ TERSIYLE ITERSE YAPACAK BIRSEY KALMIYOR AMA... EYWALLAH...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Sevdiğimiz şeyleri kaybedince anlıyoruz değerini ama iş işten geçiyo...
Elinin tersiyle iten biri varsa bırak hiç dönmesin bi dahaaa... :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

alaca karanlığı sevmem ben
ya gündüz olmalı ya gece.
derine batmalı kurşun
ya da namlu da kalmalı.
ya SEVMELİ ya BIRAKMALI.....
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

Hiçbir zaman zorla güzellik olmaz aşk öyle birşey ki kalbin mutluluğu da o en acı isyanıda o kalbinizi rahatta dinleyin
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Aşkı yaşadığımızı sanarken böyle duygulara kapılırız bence.Aşık olduğumuzu kendi içimizde,kendimize inkar edersek ne acı kalıyor ne sevinç.Bir sis perdesi ardında sıradan bir film izler gibi hatırlıyorsunuz geçmişi,yaşananları.Evet,ben bunu başardım çoğu zaman,ama bazen...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Ayrıca,bence aşk bir yaradır.
Kimisine çizik atar,iyileşmesi için kabuk bağlamasına bile gerek kalmaz,çabuk geçer.
Kimisinde köpek ısırığı gibidir;derin ve kocaman!İşte ozaman,kesip atmak istersin yaranı,sanki eskisi gibi düz ve prüssüz olabilecek...hıh!Mümkün mü bu?Değil!Ozaman payına düşen sadece beklemektir,zamana sarılmak...En önemlisi de,o bekleme sürecinde,yaran kabuk bağladığında, tekrar kanamasına engel olmak.Gerçi bu elinde olmuyor insanın;bir ses,bir an,bir benzerlik ya da birilerinin sana onu hatırlatmasıyla yaranın kabuğu tırmalanıyor!Ve yaran yeniden kanıyor...yeniden ve yeniden...İşte ozaman,iyileşmesi imkansız bir hal alıyor,artık onunla yaşaman gerekiyor! :?
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

yeryüzünde sevildiğini bilen insandan daha zalim hiç kimse yoktur... işte aşk bu yüzden insanlara acı çektiriyor ama güzel olan herşey zaten zahmetli değil midir?? aşk gülü dikeniyle sevmektir!!
eğlenceli_eziyet

Mesaj gönderen eğlenceli_eziyet »

BUDUR?
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ask YALANdıır bence yaaa bosluk daha iyiiii
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Aşk Bazen Acı Verebılır Ama Aşksız Bır Yasam Boslugun ta Kendısıdır ...
misk

Mesaj gönderen misk »

aşk bazen çok mutlu edebiliyo insanı,ama öyle az ki..hele beraberinde getirdiği duygular..bende çok kıskanç biriyim ve çok fazla ilgi bekliyorum..aşk yaşamsını sevmesine bilene bence..ben aşkı tyaşamayı beceremiyorum!!