Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mor ve Ötesi

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
ruzgartr

Mesaj gönderen ruzgartr »

MOR VE ÖTESİ

OLAY BİTMİŞTİR
normal_man

Mesaj gönderen normal_man »

eskiden severdim mor ve ötesini. o zamanlar eko tv vardı. türkiyede rock müzik adına gelişmelerin ivmelendiği bi dönemdi o. ama kısa sürdü. mor ve ötesini de orda tanıdım. grup zamanla tecrübe ve popülarite kazandıkça
tarzını değiştirdi. az ama öz hayran kitlesi de yerini daha kalabalık olan tikky gençliğine bıraktı. kanımca halen dinlenebilir müzik yapıyolar. ama gelin görün haysiyetleri için aynı şeyi söyleyemem. bir ara ödp gençligini kullandılar, rock'n coke festivalinde çıkmayı reddettiler ama fanta gençlik festivaline katıldılar (fanta is a registered trademark of the coca cola company). ayrıca harun tekin'in aktüel dergisine yazdığı "naziler eksi sozlukte" isimli yazısı beni uyuz etti..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

normal_man yazdı:eskiden severdim mor ve ötesini. o zamanlar eko tv vardı. türkiyede rock müzik adına gelişmelerin ivmelendiği bi dönemdi o. ama kısa sürdü. mor ve ötesini de orda tanıdım. grup zamanla tecrübe ve popülarite kazandıkça
tarzını değiştirdi. az ama öz hayran kitlesi de yerini daha kalabalık olan tikky gençliğine bıraktı. kanımca halen dinlenebilir müzik yapıyolar. ama gelin görün haysiyetleri için aynı şeyi söyleyemem. bir ara ödp gençligini kullandılar, rock'n coke festivalinde çıkmayı reddettiler ama fanta gençlik festivaline katıldılar (fanta is a registered trademark of the coca cola company). ayrıca harun tekin'in aktüel dergisine yazdığı "naziler eksi sozlukte" isimli yazısı beni uyuz etti..
Katılıyorum baba.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

normal_man yazdı:eskiden severdim mor ve ötesini. o zamanlar eko tv vardı. türkiyede rock müzik adına gelişmelerin ivmelendiği bi dönemdi o. ama kısa sürdü. mor ve ötesini de orda tanıdım. grup zamanla tecrübe ve popülarite kazandıkça
bende katılıyorum yorumlarına,ama müzikleri geçekten başarılı...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

orası öle tabi normal man,son albümde bi popülerleşme sürecine girdiler,sadece son albümlerini dinleyen hatta sadece cambazı veya bir derdim varı dinleyip mvö hayranıyım die ortaya bir sürü tiki çıktı halbuki adamlar 95ten beri albüm yapıp konser veriyolar.Ama ben biraz sertleşirlerse bu sorunun ortadan kalkacağnı umuyorum
normal_man

Mesaj gönderen normal_man »

sertleşmeşten kastını tam anlayamadım. çünkü mvö'nün bu hali öncesine göre daha sert. asıl mesele samimiyetsiz olmaları, ucuz propaganda yapmaları, populizme kaçmaları. yoksa hala beğenirim müziklerini..
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

mvö tek kelimeyle ii,albümlerinde mükemmel şarkılar var mesela uyan,yardım et...ilk defa bu kadar aşk konusu içermeyen bir albüm dinledim genelde konu insanlar,hatalar vs.vs. bu da albümlerini farklı kıldı bence ama bu şarkıların hepsi çok güzell..(son albümleri için söyledim)
firat

Mesaj gönderen firat »

mor ve otesı turkıyenın en ii grubu olmaya aday bence umarım çizgilerınden şaşmazlar :wink:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

normal man,daha da sert bi müzik geneli tiki olan bu yeni hayran kitlesini eritecektir die düşünmüştüm,ama bilinçli olarak populist kültürü tercih ediyolarsa(ki bu konuda emin olamadım)o zaman yapılcak pek bişey yok demektir
fdfan buket

katılıyorum sana emrepark

Mesaj gönderen fdfan buket »

bende seninle aynı fikirdeyim emrepark
gizem_harun_23

Mesaj gönderen gizem_harun_23 »

ben albümler arasında ayrım yapamıyorum hepsi çok güzel özellikle bırak zaman aksın ve ordaki 23 :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

emrepark yazdı:walla süper bi albüm yaparak hedef kitlelerini 3-4 kat artırdılar zaten ilk albümleri şehirden beridir kalitelerini korudular ama bence şu alternatif soundtan biraz wazgeçip sertleşmeliler.
bencede biraz daha sertleşmeliler yani emrepark sana katılıorum ama tek kelimeyle süperler
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

ne yapıyolar ne ediyolar haberi olan var mı?bi bilgisi olan yazsın
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

CANIM KARDESİM BAK SENİN
ELLERİNDE HAYATIMIZ
UCAN KUSATAKİ
GÜZELLİĞİ KAYBETTİK HASTAYIZ
UYAN ARTIK UYAN
UYAN DOSTUM UYAN
KARANLIK UYKUNDAN

TEK KELİMEYLE SÜPERLER
maNga

Mesaj gönderen maNga »

ABİ NEDİYELİM BİRAZCIK BULUTSUZLUK ÖZLEMİ Nİ ANDIRIOLAR AMA OLSUN GÜZEL MÜZİK YAPIOLAR