Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Eşşek Şakası

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Eşşek Şakası

Mesaj gönderen hasta »

Bu şaka 12 bin kişilik şehri boşalttırdı..

Günümüzün küresel dünyasında şakalar da yaygınlaştı. Ancak bazen şakaların dozu da kaçabiliyor. Tıpkı Şili'nin Conception kentinde üç gencin yaptığı şaka gibi.

Şili'nin Pasifik kıyısındaki Conception kentinde üç genç plajdan, "Dalga geliyor" diye bağırarak koşmaya başladı. Peşinden de kent tamamen boşaldı.

Vali Rodrigo Diaz'ın verdiği bilgiye göre, dün yerel saatle 02.00'de üç gencin plajdan 'Dev dalga geliyor' diye bağırarak koşması üzerine, 12 bin kişi evini terk etti. Şili'nin en kalabalık 3. kentinde, Pasifik kıyısına yakın bölgelerde yaşayanlar en yakın tepelere doğru koşmaya başlarken, en az dört trafik kazası yaşandı.

Radyodan yapılan 'Sakin olun' çağrılarına rağmen halk olaydan saatler sonra bile tepelerden aşağı inmeye çekinirken hastanelerde şok geçirenlerin bulunduğu belirtildi. 1960 yılında Şili'de boyu 11 metreyi bulan dalgalar en az bin kişinin ölümüne yol açmıştı.

''sovalye''
serseri

Mesaj gönderen serseri »

gerçekten acımasızca yapılan bir şakaymış ben gençlerin halini merak ediyorum acaba halk onları linç etmiş mi ?
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan

he

Mesaj gönderen hasta »

Hehehe güzel bir soru... Valla şakadan sonra çocukları güren yok...

:twisted:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Hehehe :lol: İyi kandırmışlar :twisted:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

kandırmak mı olay kimin aklına gelirdiki hakkeden ben o gencin yerdinde olsaydım o ülke sınırları dışına çıkardım :) sonra mazellah dünya dışına çıkmasın
sertac uresin

Mesaj gönderen sertac uresin »

bi kere çocukların günahı yok. halk salakmış çocuklar ne yapsın. bu kadar salağın arasında yaşayamam deyip orayı terk ederdim ben olsam :)
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

bayağı makara olmuş valla :P :P
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

walla nasıl yedirmişler helal olsun :lol: ama aynı zamanda yuh yani böyle şaka mı olur canım :shock:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan

selam

Mesaj gönderen hasta »

sertac uresin yazdı:bi kere çocukların günahı yok. halk salakmış çocuklar ne yapsın. bu kadar salağın arasında yaşayamam deyip orayı terk ederdim ben olsam :)
oda güzel bence milletin canı çok tatlıymış o yüzden hani bizde bi ata sözü varya ''Tedbirini al takdiri Allaha bırak '' insanlarda ne olur ne olmaz diye işi şansa birakmamışlar sadece :twisted:
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

harbiden eşşşek sakası.......
ama güzel ya..nası inandırmışlar o kadar insanı....
sevdali

Mesaj gönderen sevdali »

bu eşşek şakası değil eşekoğlu aşşek şakası ben olsam o çocukları yakalar denizde boğardım onları insanların vaktini çalmak ne imiş gösterirdim ona[b][i][u][/u][color=orange][/color][/i][/b]
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

bana çok mantıksız geliyor halk sırf bu kişiler koştuğu için mi şehri terk ediyor insan bir arkasına bakmaz mı saçma
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ya bısey sorucam o cocuklar hala yasıyor mu :P :P lınc etmemısler mı .... :lol: :lol:
aze

Mesaj gönderen aze »

arkadaşlar benim de başıma gelen bir eşşek şakasını anlatmak istiyorum,iki yıl önce anne babam memlekete giderken kardeşlerimi de bana emanet ettiler..bir gün kardeşlerim beraber dışarı çıkmak istedi,önce biraz mırın kırın ettimse de beraber oldukları için izin verdim saatler geçti ama dönmediler...derken telefon çaldı ve kardeşlerimden büyük olan diğerinin ortadan aniden kaybolduğunu kendisinin de onu aradığını söyledi hemen evden çık,sen de çevreyi ara,dedi...ben deli gibi sokağa fırladım saatlerce eve dönmedim,karakola gittim bu arada diğer kardeşimden de ses çıkmıyor,nihayet geç saatte eve geldiğimde iki kardeşim ve bir kaç metalci arkadaşının evde süppper eğlendiğini gördüm sinirimden güldüm,ağladım...ikisine birden küstüm yaklaşık iki ay kadar konuşmadım...sonunda yaptıkları şebekliklere dayanamayıp barıştım ama beni bi daha asla kekleyemezler...ne demişler yalancının evi yanmış kimse inanmamış...
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Re: Eşşek Şakası

Mesaj gönderen FDkolik »

böyle şeyleri ancak amaçsız insanlar yapar herhalde...bunun sorumluluğunun ne kadar büyük olduğunu düşünemeyenler... :x düşünsenize bir kere gerçekten böyle bir olay yaşandığı zaman kimse onlara inanmaz bu sefer daha büyük bir facianın yaşanması kaçınılmaz olacaktır zaten....hem sonuçlarıda görmüş olduk..böyle gereksiz düşünülmeden yapılmış bir şakanın(!) ve yalancılığın onulmaz sonuçlarını.... :!: böyle insanlar benden uzak olsunlar yeter......