Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Kargo

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Kargo

Mesaj gönderen Bugfixed »

Kargo Panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

en sevdigim grup diye bilirim oncelerde kadin solistleri varken sozler guzel olsa bile goze carpmiyordu bu grup ama koray gelince iyi oldu bence adamin muthis sese sahip sarki sozleride cok guzel ozellikle m.s.s doneminde
her kes gibi olmak hic kimse olmak demektir her kesin gectigi yollardan gecmektir
bari bir yanlis yapacaksan onu dogru yap
harika sozler tek kelimeyle
ama hakettikleri ilgiyi goremedi bu grup mor mu nebileyim manga mi iyiler ama karo bam baska
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

bence de guzel bi grub.hem korayin super biu sesi var.renk katti yani
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

e dream weekendi kaciermayin kargocum bu hafta
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

kargo süper bi gruptu özellikle yalnızlık mevsimi tek geçtiğim albümleridir ama mşş ayrıldıktan sonra bozdular resmen pop yapmaya başladılar sözlerde de belirgin bi basitleşme oldu en son da bi cover albüm çıkardılar yıldızların altındayı beğendim umarım albümün tamamı güzeldir ama ben mşşli kargoyu özlüyorum :cry:
flylover

Mesaj gönderen flylover »

sevdiğim bir grup koray da iyi bir solist albümlerini düzenli takip etmesemde dinlerim
eda_angel

Mesaj gönderen eda_angel »

cıne5 5te5 e konuktular muhtesemler cok basarılılar cok yakısıklılar koray candemir benim favorim BENİM GÖNLÜM SARHOSTUR YILDIZLARIN ALTINDA :P !!!!!!!!!!!!!!!!!
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

yine ii fakat hep cover hep cover bence yeni şarkılar yapmalıydılar :!:
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

cover sarkılarla müthiş bi giriş yaptılarr...
ama gerçekten çok güzel bi grup...
korayın sesine de diycek yok.....
tek kelimeyle; muh-te-şem..... 8)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

umarım son gelişmelerden haberdarsınızdır kargonun 38 parçası davalık oldu.Grubun eski -aslında hiç eskimeyen-üyesi mşş kargo grubundan serkanın 'eski şarkıların sözlerini anlamıyorum,bana saçma geliyo'gibi açıklamalarından sonra grubu mahkemeye verdi ve haklı bulundu.Kargo içinde şairin elinde,arabic fahişe,renklerin içinde,yıllar sonra,kalamış parkı,boğaziçi,kaderin dizaynı gibi hitlerin olduğu 38 şarkıyı konserlerde ve albüm çalışmalarında kullanamicak.Ayrıca mşş bu şarkıların yer aldığı 6 albümün de toplatılmasını istemiş, bu şekildeki açıklamalardan sonra mşşye hak veriyorum.Ama kargo için çok üzücü oldu tabi kargo fanları için de
ÇıLgIn_GiRL

bn yaklaşık bir aydır haberleri takip edemiyorum...
evet, haberdar olmam iii oldu..
zaten pek ''kargo fanı''değilim yalnızca onları başarılı buluyorum..
misal, _korayın sesi_
....
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Grubun kurucularından biriydi mehmet şenol şişli.Kargo grubuna ruhu veren kişiydi,kargo fanlarının dillerinden düşürmedikleri,artık kargo klasiği olmuş şarkıların hemen hemen hepsini o yazdı ve besteledi,tam bir müzik adamıydı,yazdığı sözler anlam yüklüydü,ilk başta anlaşılabilecek şeyler diildi bazen anlattıkları,bi çırpıda tüketilebilecek şarkılar diildi yazdıkları,peki ne oldu?önce grubun tekrar biraraya gelmesinde istenmeyen adam oldu ve üstelik kendi istememiş gibi gösterildi.Daha sonra çok anlamsız ve yersiz bir şekilde yazdığı şarkılar eleştirildi.Bu grubun iki temel direğinden biriydi,diğeri de koray zaten.Kargo şimdi yarım yamalak,bu hale düşmemeliydi bu grup.Çok yazık oldu :cry:
ÇıLgIn_GiRL

evet doğru....
serseri_m19

Mesaj gönderen serseri_m19 »

bence yıldızlar altında diyerek istedikleri polimiği yakaladılar..
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

üretemedikleri için veya ürettikleri tutmadığı için(örnek ateş ve su albümü)tamamı coverlardan oluşan bi albüm yaptılar başka bi açıklaması yok bunun