Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Gitme Lavinia

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

...ol dedin,oldum LAVİNİA
Yanımda kal demedin,bitti LAVİNİA
Gitme demedin,gitti LAVİNİA !
Artık YÜREKTEN SEVMEK yok,
Kalbini SENDE YİTİRDİ LAVİNİA !!!

uzgun:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Bu kadar derin, bu kadar yoğun bu kadar kaliteli arkadaşlarla aynı odayı paylaşmak tarifsiz.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
desireakata

Re: Gitme Lavinia

Mesaj gönderen desireakata »

Snake Eyes yazdı::( Feridun abi gitti ya gitti.Lavinya ikimizin şarkısıydı,her dinlediğimde kahroluyorum,ne zaman bir bara gitsem ilk Lavinia yı çalmalarını istiyoru ama inan ki kimse senin gibi yorumlayamıyor
peki dönse hersey eskisi gibi olabilecekmi sen heran tekrar gidebilir diye korkular yasamıyamıyacakmısın bence bir nehir de bir kere yıkanabilirsiniz bırak dönmesin oda senin kıymeti bilmedi olsun bu seferde diğer yarını bulamadın farzet ama o diğer yarın bir gün bulmayacakmı seni hep onu aramıyacakmısın
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Bugfixed yazdı:Bu kadar derin, bu kadar yoğun bu kadar kaliteli arkadaşlarla aynı odayı paylaşmak tarifsiz.

O senin kaliten...Teşekkürler Murat :D
Snake Eyes

Mesaj gönderen Snake Eyes »

Kaç Mevsim Aşk Pazarında Geçti Yalanlarla
Düş Sattım aldanmışlara................

Bu sözler dile gelirmiydi..siz gidenler olmasa..Teşekkürler

Birde iyi yönden bakmak lazım galiba :(
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

yaşamak ağrısı asılmış boynumuza napalım, ne yardan geçeriz ne serden. Kalmışız orta yerinde yaşamın çırılçıplak. Bazen bu şehirden herkesten kaçıp uçsuz bucaksız kırlarda yaşamak istiyorum. O sonsuz sessizliği içime çekerek. Çok uzaklardan gelen kuzuların boynunda asılı duran çan seslerini dinleyerek yaşamak. Şu günlerde öyle çok aklımdan geçiyor ki.. Romantizm değil arkadaşlar gerçekten ciddiyim. Ne bu hayat, ne bu şehir ve ne de bu insanlar bana göre. Yalnızlık kara bir leke gibi peşimde.
dimple

Mesaj gönderen dimple »

lavinia haa..lavinia artık öldü ölmesı gerekıodu cunku..onla baslamıstı lavınıa o gıdınce öldü.keske gıtmeseyı bende hep lavinia kalsaydım...
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Günler hep boşa geçiyor gibi çünkü bir şeyler eksik,aynı filmi her gün başa sarıyoruz hayat bu mu ya?Neden mutlu olmak için hep zaman zaman diyorlar.Zaman akıp gidiyor nereye kadar bekleyeceğiz anlamıyorum.Köprüden önce son çıkışı göremiyorum artık...
dumanyaq
Üye
Üye
İsim: kbra

Re: Gitme Lavinia

Mesaj gönderen dumanyaq »

adını gizleyeceğim sende bilme, bilme Lavinia.. :cry: