Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Murat Çelik

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Murat Çelik

Mesaj gönderen Bugfixed »

Murat Çelik panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

türkiyede söz yazarlığında standartları aşmış ender sanatçılardan birisi,yaptığı müzikleri de tasavvuf ögeleriyle zenginleştiren,söz-müzik uyumunu en ii şekilde yakalayabilen muhteşem bir müzisyen.4 yıl önce murat yılmazyıldırımla yolları ayrıldı ve şu anda ikisi de yollarına yalnız devam ediyorlar.Ama pek ortalarda görünmüyor,yeni bi albüm bekleniyo sanırım ama ne zaman çıkacağı meçhul.
inci_tanem

Mesaj gönderen inci_tanem »

DÜŞ SOKAĞI sakinleri benim için zaten çok özel bir guruptu...dahja sonra murat çelik'in kasetini aldım...tek kelime ile harika bir albüm...Albümdeki SANA BAŞKA SÖZÜM YOK VE PERVANE ŞARKILARI beni çok fazla etkiliyor...sözleri müziği o kadar güzel ki....
Rocjktan da öğeler var, etnil müzikten de öğeler var. Yani her şeyden etkiler var müziklerinde... Reklam yapmadığı halde küçümsenemeyecek bir dinleyici kitlesine sahip.ön planda olmayı istemeyen gerçek bir müzisyen....

BEN BENDE DEĞİLİM Kİ
BEN SENDEKİ BENİ SEVDİM
BANA SENDEN GELEN ACIYI
GÖNLÜME ZİKİR EYLEDİM....

BEN Kİ YOLLARIMI SANA DOĞRU ÇİZMİŞİM
AKLIMDAN GEÇENLERİA
KALBİMDE DEMLEMİŞİM.....
SANA BAŞKA SÖZÜM YOK
İSTERSEN GİDERSİN
AMA BELKİ
BENDE KALMAK İSTERSİN
NE DERSİN....
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

mükemmel şarkılar bunlar bi de onun seyyahı vardır ki onu her dinlediğimde içimi garip bir hüzün boğar.Yeni albümü dört güzle bekliyorm
inci_tanem

Mesaj gönderen inci_tanem »

ewet kesinlikle öyle....Bir insanın sesi bu kadar mükemmel olabilir ve kullandığı sözcükler..Murat Çelik benim hayatım boyunca müzik alanında hep "Mükemmel"`im olarak kalıcak..Yalnızda yürüse bu yolda gerçekten çok başarılı buldugum biri..Bir sürü şey söylemek isterdim onun hakkında ama gerçekten bunu anlatması benim için güç..Ruhumu tanımlayan biri..

Gözlerinden mektup ellerinden su
Bekledim durdum ben ne zor yolmuş bu
Seyyah oldum sözüm bildim gizlendim içime
Çığlık oldu gözlerim kendimi vurdum
Seyyah oldum şu alemde niceler gördüm
Anladım ki insan kalbine yolcu

zaman siler demiştin diye bir şarkısı var albümünde....sanırım murat yılmaz yıldırım için yapmış o şarkıyı....tavsiye ederim...dinleyin bence....
Bir durak var yüreğimde
Beklerken hep geciktiğim
Sürüklerken beni sana mevsimleri
Her kaçış kendini yakalar
Kaçamadığın şeyler var şarkılarımda
Her aşk bir mavi masal, anlatılmayan!
sevcan_sulky

Mesaj gönderen sevcan_sulky »

koraydan sonra beni etkileyen 2. muthiş ses. katılıyorum arkadaşlar sozler harika ses harika muzik harika daha ne olsun BİR GARİP SEYYAHIM AMA KENDİME GÖÇERİM!
bolahenk

Mesaj gönderen bolahenk »

murat çelik bizi düş diyarına götüren düş karavanının şoförü o direksiyonu nereye kırarsa bizde oraya gideriz hemde gözü kapalı
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

dostlar sanırım murat abimizin yeni albümü bu ay içinde çıkacaktı ben öyle duymuştum ama takip edemedim acaba çıktı mı bileniniz var mı?bu arada albümün ismi AŞKIN ELİF HALİ
mükemmel bi albüm olcak sevgiler...
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

hayatımda gördüğüm em sempatik sanatçılardan birisi...konseri cok eğlenceliydi..upuzun saclarını sallayısı..imza verirken yüzündeki memnun,şaşkın,çocuksu ifade..birçok müzik aleti çalması..kendimi kaybettiğim nadir konserlerden biriydi.hele konserin sonunda gözümüzle kalbimizin buluştuğu noktada..Allah a emanet..deyişi yok muuu..cok tatlı bu adam yaa...yeni albüm cıkarsın artık..gerci her sene albüm cıkarmayarak kalitesini koruo..muhteşem bir adam...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

murat çelik, murat yılmazyıldırım ile düs sokağı sakinleriyle bizi düsler alemine götürürlerdi.. ama şimdi ayrıldılar tabii neyse... murat celik gibi 1 söz yazarını 1 daha zor bulur bu ülke bence adam sahane yaa:):):):):)
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

bana aşk lazım aşkta ateş ararım :cry:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

kapanmış kapılardan geçtim yanmayan bedenlerden güzelim ben yolumu sildim :cry:
hilal

Mesaj gönderen hilal »

murat çelik...herseyiyle kendini bulmuş bi insan..kendini bulduğu yetmiyo bizide kendimize getiriyo..onu dinlerken ruhum rahatlıyo... 'bana bir bakısın yeter sana bir sözüm var askta mecaz oyunlara itirazım var....' dinleyen varmı süper bi sarkı..
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

Ben gecenden geçen bir beyaz geminin
Eskimiş hüzün sesiyim
Düşün ki ben yolcumla eskiyorsam eğer
Neyi anlatır sana rengim
Sana gönderdiğim dalgalarımın sesi
Hangi yanına vurur içinin
Yaşam karşı durmaksa yaşanan yalanlara
Ben nasıl gecenden geçeyim
Söyle, ben hangi rengimi seçeyim
Söyle, ben hangi bekleyişin nedeniyim..

ben çok seviyorum bu adamı yaa :wink:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

Kendi kendime sordum
Nereye kadar
Nereye kadar bu koşuşturmalar

Ben güçlüyüm güçsüzlüğümle
Alıp sakladıklarım
Vermeyi yasakladığım

Bombalar düşüyor kalbimin sen tarafına
Bırakıp da gittiğin bir şey var burada

Nereye kadar bu yalnızlık oyunları
Hangimiz hayatla ölüm arasında
Kanadı ellerim bak yolların çok uzak
Gelemem ben sen selam gönder
Ah bir yanım hep kokunu özler
Bir yanım der unut, unut gitsin
Bülbülün çilesini sen nereden bileceksin
Gülün dikenini sen bana gönder

Çektim kapımı çıktım evimden
Küçüldü şehirler tükendi yollarım
Sağimda solumda yüzünü çeviren insanlar
Ben şimdi senin bana geldiğin yöndeyim....

Ne Murat Çelik'ten ne de Murat Yılmazyıldırım'dan vazgeçemeyen biri olarak bu adamlara söyleyecek söz bulamıyorum.. Onları bu dönemde tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum... :idea: