Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Düş Sokağı Sakinleri

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Düş Sokağı Sakinleri

Mesaj gönderen Bugfixed »

Düş Sokağı Sakinleri (Dss) Panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

yuazabilecek pek bişey yok kelimeler yeterli olmaz heralde bu grubu anlatmaya,sadece eski şarkıları dinlemekle yetiniyor ve dssyi özlüyorm,ayrılmamış olsalardı diyorm bazen hala ama çok geç artık
undomiel6

Mesaj gönderen undomiel6 »

gerçekten şarkıları çok güzel. insan üst üste bıkmadan dinleyebiliyor. bence de ayrılmasalardı iyi olurdu...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

söyledikleri, yazdıkları parçaları aylar-yıllar geçmesine rağmen hala aynı duyguyla dinlenen efsane (İKİLİ) ...
wavygirl

Mesaj gönderen wavygirl »

yaa bence de keşke ayrılmasalardı. murat yılmazyıldırım edirneye geldiğinde sevdan bir ateşi sölemedi. şey dedi bu şarkıyı hep beraber söledik, ona olan saygımdan bu parçayı okumicam. nası üzülmüştüm anlatamammm.....
superspider

Keşke Ayrılmasalardı

Mesaj gönderen superspider »

Çok güzel ve doğru bir söz vardır her güzel şeyin bir sonu wardı işte o da öyle çok güzel ve çok başarılı bi gruptu müzikleri insanları bambaşka bi aleme taşıyordu keşke ayrılmasalardı
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'Sevdan bir ateş'O nasıl bir şarkıdır!!!
dreamtheater

Mesaj gönderen dreamtheater »

bunalıma girmiş insanlar için biraz yan etkisi olsada çok güzel şarkıları var değerli gruplardan birisi bence...
galadriel

Mesaj gönderen galadriel »

ölümler süper bir şarkı
barış manço için yazmışlar zaten
acayip bi şarkı ya
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Sevdan Bir Ateş... Harika bir şarkı en sevdiklerim arasında oldu her zaman. Şu anda bile onu dinliyorum. Ne kadar güzel yaaa.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

hala daha onlara layık bi dinleyici olamadım ama çok seviyorum,ayrılık moryel ölümler istanbul akşamları gayret et güzelim ve ağladıkça en sevdiğim eserleri...tabi onları bu denli sevmem de bi insanında payı var;teşekkür ederim murat :wink:
özlemb

Mesaj gönderen özlemb »

tarifsiz güzel sözler manalı sözler ensturmanteller vs. Tşkler düş sokağı sakinleri ben acılardan çoktan vazgeçtim nasıl olsa hiç paylaşılmıyor...
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

düş sokağı sakinlerinin ÇOĞU ŞARKISI GÜZEL GERÇEKTEN . mesela hüzün kovan kuşu,mesela al beni yar VE TABİ Kİ SEVDAN BİR ATEŞ :!: :!: :!:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

İki gün önce Yılmazyıldırım ın konserindeydim. Eski günleri ara ki bulasın, çok anlamsız hareketler, çok anlamsız sözler, zoraki bir konser oldu benim için. Bitse de gitsek dedim. Murat Çelik in gidişinden sonra çok kan kaybedilmiş, çok şeyler yitirilmiş bence, gerçekten de gözyaşı ağacı ağlıyor.
ProBLeM

Mesaj gönderen ProBLeM »

Ben abi DSS Tanımazdım Bile sadece isimleriyle yetinirim ancak bana bu şarkıları dinleterek sevdiren murti abimede burdan teşekkür ederim Yakın Gel Gülen Mor Yel Çünkü Uykular Çok Güzel....