Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEN KÜÇÜKKEN..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yaramaz seniiii....!!! :P
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

ben küçükken sevgi sacaklardan sarkardı,
bir topum vardı bir vururdum bizim evin catısına giderdi
kimse atamazdı ben atardım ,ayrıcalık vardı
ben küçükken hayat siyah değildi silah değildi oyuncaklar
sacaklardan sarkardı barış huzurla söylenirdi sarkılar
hırpalanmazdı dans edilirken partner
ask tükürülmezdi bianda ağızdan baska bir aşka hemen gidilemezdi
yürekler agır kelimeler anlamlıydı
annem , gencti..

ben küçükken sacaklardan sarkardı sevinç
her pazar parka gidişimiz vardı özlem vardı,heyecan vardı
silah değildi siyah değildi oyuncaklar
ben büyüdüm
işlemin sonu eşit olacaktı
biz coğladık,huzur barış mutluluk azaldı

ama anne,
sen hala güzelsin
sadece zaman biraz fazla hızlı ve yıpratıcıydı...
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

ben küçükkene karıncaları yakarak öldürürdüm. şimdi düşününce kendimden korkuyorum.acaba içimdeki cani tekrar ortaya çıkar mı?
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ben de kurbağa yavrularının üzerine basarak öldürürdm onları,şimdi hatırladıkça hem içim burkuluyo hem de gülüyorm o yıllardaki halime.
Büyüdükçe adımlarım nasırlaştıkça yüreğim
küçüldü anlam,cebime sığdı tüm şehirler...
ladybird
Üye
Üye

Mesaj gönderen ladybird »

Ben küçükken...
Sokakta oyun oynadığım arkadaşlar, babamın işten geldiğini görünce "mehmet amca, mehmet amca!.." diye ona doğru koşarlar, o upuzun bacaklarına sarılırlardı. İşin tuhaf tarafı aynı şeyi ben de yapardım, "mehmet amca, mehmet amca" diye bağırarak :)

Bir de büyüyünce doktor olucam diye oyuncak ayımın kolunu keserdim, sonra diktirir tekrar keserdim. Karıncaların da kollarını, bacaklarını ayırırdım ameliyat ediyorum diye.

Kıvırcık, kısa, sarı saçlı bir bebeğim vardı. Saçlarını düzleştirirsem uzun saçlı olur diye düşünmüştüm. Taramaya başladım, tabi düzleşmiyordu saçlar. Tarama işlemi bittiğinde bebek kel kalmıştı. Bebeği bana hediye eden kişi olarak babaannem de o halini görünce şok geçirmişti kadıncağız.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Ben küçükken kamyonettim büyüyünce dır olacam.
Bunu bir kamyonetin arkasında okumuştum.
Şaka bir yana ben küçükken hayaller kurardım.Şimdi de hayal kuruyorum.Ama arada tek farkla. Hayallerimi gerçekleştirebildiğimi hayal ediyorum.
callahan

Mesaj gönderen callahan »

BEN KUCUKKEN BU İKİ KELİMEYİ YAN YANA KULLANMAMAK İSİME GELİYOR DOGRUSU.

AHHHH KAYİSİ AGACLARİ AHHH. AHHHH AKİFF AMCA AHHH. COK CEKTİRDİM SANA AMA HAKETTİN YANİ. NE OLURDU ON KİLO KAYİSİ VERSEYDİN BE ADAMM...
esfahan

Mesaj gönderen esfahan »

ben aslında küçüklüğümü seviyordum çocukluğumu büyümeyi istemiyordum hala aslında bir yanım çocuk ve çocuk kalacak
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ben kuuckken farelı bı evde yasardım ...onlarla buyudum .......ama asla uzulmedım ...anlatmaktan da cekınmem ....keske o gunlere gerı donsem ....cocuklugumu tekrar yasasam ...
aze

Mesaj gönderen aze »

ben küçükken iyi bir çocuk olursam ormanda şirinleri görecem sanıp pikniğe falan gidince fellik fellik şirinleri arardım..bulamayınca da kötü çocuğum diye üzülürdüm... bi de annem babam falan ummadığım ,beni şaşırtan bir şey yapınca,annemi uzaylılar kaçırdı,yerine de bunu verdiler sanardım,anneme bir şey yapmasınlar diye kimseye bildiğimi belli etmemem lazım diye düşünürdüm ciddi ciddi...

haa bir de lastik top patlayınca öldü bu der toprağa gömerdim...

salak demeyin,küserim! :roll:
requiem

Mesaj gönderen requiem »

aze yazdı:ben küçükken iyi bir çocuk olursam ormanda şirinleri görecem sanıp pikniğe falan gidince fellik fellik şirinleri arardım..bulamayınca da kötü çocuğum diye üzülürdüm... bi de annem babam falan ummadığım ,beni şaşırtan bir şey yapınca,annemi uzaylılar kaçırdı,yerine de bunu verdiler sanardım,anneme bir şey yapmasınlar diye kimseye bildiğimi belli etmemem lazım diye düşünürdüm ciddi ciddi...

haa bir de lastik top patlayınca öldü bu der toprağa gömerdim...

salak demeyin,küserim! :roll:
ne salağı be canım muhteşemsin,beni güldürdün ya akşam akşam..
:wink:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

ben küçükken dışarı çıktığımızda annemle babamın beni arabada atıyorum msla bankadan para çekmeye vs. gibi ufak işlere gitmek için bırakıp beni orada kaçacaklarını falan düşünürdüm,önce bikaç dakika beklerdim eğer gelmedilerse önce endişelenmeye sonra öfkelenmeye ve sonra da ağlamaya başlardım :lol: (bu arada babamdan telefonunu isterdim güya telefonu arabada kalınca geri dönecek ya ......... yada beni orada bırakırlarsa bi numarayı arayım diye...... allllaaaaaaaaam ya :D)
ve ben tam hüngür hüngür ağlamaya başlaycakken kendimi iyice beni orada bırakacaklarına inandırmışken annemler gelirdi ve bana neden ağladığımı sorardı......
ve bende derdim ki:"siz yokken bi adam geldi camdan bana güldü beni korkutuuu ühü ühüüüüü" :oops:
allahım ya ama varya ne korku dolu zamanlardı benim için o arabada kendim kalma durumları.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

aze bu salaklık değil çocukluğun en güzel yanları bence
inanmayacaksın belki ama çok kötü olan moralimi düzelttin. suratımı asmış öylesine okuyordum yazılanları sıra seninkine gelince bir gülümseme yakaladım.sağol.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

bu gün hatırladım ben küçükken kurmalı bir bebeğim vardı.Lavabonun ya da büyükçe bir kasenin içini suyla doldurur sıırtındaki pervaneyi çevirip çevirip bebeği suya koyardım.Öyle güzel yüzerdi ki. Acaba akıbeti ne olmuştu? Hiç hatırlamıyorum. Eğer bir yerlerde ondan bulursam hiç kaçırmam. Alacam işte banane!!!...
fenoktagenokta

Mesaj gönderen fenoktagenokta »

ben küçükken burnuma mandal takmaya bayılırdım :D