Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ali Altay

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Ali Altay

Mesaj gönderen haldunbar »

Ali Altay panolarıdır...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

en son yaptığı edip akbayram coverı başarılıydı daha önce de tamirci çırağını coverlamıştı genelde cover yapan ve başarılı olan bi sanatçı
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan

Cem Karaca ya sesi en fazla benzeyen kişi kendisi, bu tartışmasız. Şarkıya kendince bir yorum katabiliyor, kesinlikle bir tarzı var yani. Ama son kasedi pek umduğumu vermedi bana . Bununla birlikte ikinci kasetindeki muhteşem parçalar gözden kaçtı bu da beni üzüyor açıkçası...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Bu müzik tarzını babam hiç sevmez. Ama Ali Altay'ı dinleyince bana döndü ve "Bu kim? Güzel söylüyormuş" dedi. Şaşılacak bir şey doğrusu.
UFUK34

Mesaj gönderen UFUK34 »

Bence ALİ ALTAY yapmış olduğu 3 albümünde her defasında farklı şeyler ortaya koyuyor.Terk-i Diyarda daha bir Cem Karaca esintileri varken son albümünde yani 3. sünde daha bir ERKİN KORAY esintileri var.Ben kendisini canlı olarakda defalarca dinledim.Coverlarınada yeni şarkılarınada hayran kaldım.Kendine has bir yorumu var.Türküden,sanat müziğine,poptan Rock'a kadar hangi parçayı söylese insan sanki onu ilk kez dinliyormuş gibi duygulanıyor ve heyecanlanıyor.Kime kasedini ve canlı programını izlemeyi tavsiye ettiysem hep aynı tepkiyi aldım:MÜTHİŞ BU ADAM YAAA...
Bence Türkiye'de tarzı farklı olan 3 rock sanatçıdan biri o.Diğerleride F.DÜZAĞAÇ VE KIRAÇ tır.
Absolidear

Mesaj gönderen Absolidear »

Bence yeni birşeyler üretmeli onu taksim Barabarda sahne aldığım zamanlardan tanıyorum Yaptığı albümlerde hep cover okuyor çıkış parçalarını hep cover lar arasından seçiyor bence yeni birşeyler üretmeli yada üretilmiş fakat açığa çıkmamış şarkıları yorumlamalı .. Sesini ve sahnesini beğeniyorum .. Canlı performansı gerçekten iyiydi .
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan

Absolidear yazdı:Bence yeni birşeyler üretmeli onu taksim Barabarda sahne aldığım zamanlardan tanıyorum Yaptığı albümlerde hep cover okuyor çıkış parçalarını hep cover lar arasından seçiyor bence yeni birşeyler üretmeli yada üretilmiş fakat açığa çıkmamış şarkıları yorumlamalı .. Sesini ve sahnesini beğeniyorum .. Canlı performansı gerçekten iyiydi .
Arkadaşıma her iki açıdan da katılıyorum. Yani evet yeni birşeyler üretmeli; ki bunu ikinci albümünde gösterdi aslında, ekibiyle beraber(Yanlış hatırlamıyorsam Namık Nagdaliyev) çok iyi bir iş çıkarmıştı ikinci albümünde ve bence en iyi kasetiydi bu. Yani isterse çok iyi şeyler yapabileceğini gösterdi.Ama işte bunlar açığa çıkmayı bekleyen hazineler gibi. İkinci albümünü edinme şansınız olursa ne demek istediğimi anlayacaksınız.

İkinci katıldığım konuya gelince; çok çok iyi bir sesi ve canlı performansı var. Ama O da gözlerden uzak olmayı seçiyor. Eğer canlı izleme şansınız olursa mutlaka Ona bir şans verin, asla pişman olmazsınız...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ali atay ın kelepçem klibi gösteriliyor kanallarda... gayet basarılı 1 klip olmus kutlamak lazım... O nu ve ekibini...
borges
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ibrahim

Re: Ali Altay

Mesaj gönderen borges »

zevkle dinlediğim rockçılarımızdan