Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ben ' SEVİYORUM' Diyen İnsanları Anlamıyorum!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DeeP_SenSe

Ben ' SEVİYORUM' Diyen İnsanları Anlamıyorum!

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

...'Seviyorum...seviyorum...' diyorlar,şusu şöyle kötü,busu niye böyle diye bırakıveriyorlar!Herkesin kusuru var,niye ADAM GİBİ KUSURLARIYLA BİRLİKTE SEVMİYORLAR?!Ya da niye adam gibi SEVMEDİKLERİ HALDE 'Seviyorum...mavi gözlü kızımız olsun...şöyle olsun...,böyle olsun...' DİYEBİLİYORLAR?!Sonra da 'Bunu nasıl düşünebilirsin...farklı şehirlerdeyiz...' gibi bahaneler buluyorlar!Niye adam gibi 'Ben seni gerçekten sevmiyorum,öylesine seviyordum şimdi vazgeçtim işte' demiyorlar da İNSANIN DUYGULARIYLA OYNUYORLAR?!İnsan kendini kandırılmış hissediyor!GERÇEKTEN SEVEN BÖYLE YAPMAZ!Bahaneler uydurmaz,sevdiği fizana gitse bırakmaz!Gerçekten seven ,ayrıldıktan sonra arkadaş kalamaz!Artık, sende aşk namına bulduğumu sandığım hiçbir şeye İNANMIYORUM.Artık sana saygı bile duymuyorum,bahanelerin çok SAÇMA :!:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

boşver dostum .
seni boşverini ama bir daha olursaki gene de temkinli ol. bırakma kendini hemen.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

umarım gün gelir sende senin gibi gerçek sevmelere inanan birini blursun.gidenlere aldırma boşver...
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

Bir aşkı paylaşmak için çok geç, bir paylaşıma aşık
olmak içinse erken... Beni sevda yerimden vurdu yine
zaman... Şimdi sana söylenecek tek cümle:

Bende sana yetecek kadar ben kalmadı...OYSA DÜN GECE GÖRÜLEN BİR RÜYANIN KIRINTILARI YAZILACAKTI BU SAYFALARA...BENİ BUGÜNE AŞIK EDEN BİR RÜYA...hep yanlış anlaşılmaktan korktum ve hala korktuklarım başıma geliyor...EYVALLAH
DeeP_SenSe

'..gerçek sevmelere inanan biri...' bu çok zor neredeyse imkansız bizim kuşağımızda malesef!Ben çok geç gelmişim bu dünyaya ya da birçok konudaki düşünce yapım yaşıtlarımınkinden çok çok farklı!Yine de umarım bulurum gerçek sevmelere inanan birini,umarım sende bulursun yada bulmuşsundur vanessa.Bir-iki kişi tarafından da olsa anlaşılabilmek güzel,sağol Murat,sağol vanessa.
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

:) sende sağol arkadaşım
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

GERÇEK SEVGİYİBİLENİ BEKLEMEK
KEŞKE GELSE SEVGİYE DEĞER İNSAN....AMA SONUÇTA HEPİMİZ KARŞIMIZDAKİNİ GÖRMEK İSTEDİĞİMİZ GİBİ GÖRÜYORUZ..
BUNU NEKADAR İNKAR ETSEKTE BU BÖYLE KABUL ETMELİYİZ GERÇEĞİ BİZ NASIL OLMASINI İSTERSEK KARŞIMIZDAKİNİ ÖYLE GÖRÜRÜZ....
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

sevilenin yanlışı görülmez,sevilmeyenin görüntüsü yanlıştır...
EYVALLAH...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

about1624.html

bu linke bi tıklayın bence
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

insanlar her dönem benzer şeyleri yaşıyorlar.
Ben eğer insan gerçekten severse karşısındakinin hatalarını görmeyeceği düşüncesindeyim. Etrafındakiler bağıra bağıra göstermeye çalısa da. Onun haricinde de içinde azıcık sevgi kıpırtısı varsa birinin hemen aşk ortaya dökülüyor.Ölüyorum, bitiyorum aşkımdan deniliyor. Bir zaman sonra da o kıpırtı hareketsizleşince ,belki de kalbin soğukluğundan donunca şu yüzden bu yüzden diye bahaneler uyduruluyor ayrılık için. Hemen bir senaryo yazılıyor."Sen farkında değilsin ama ben senle şunu şunu yaşadım ya da yaşayamadım. O yüzden bu bitsin ama biz yine arkadaş kalalım " bunlar hep faso fiso gerçekten aşkla başlamışsa bir ilişki böyle hazin sonlar zaten olmaz.
ETVALLAH (dimi umit_shady :) :) )
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ARTIK SEVIYORUM LAFI COK AMA COK YOZLASMIS .....HERKES SEVIYORUM DIYOR .....YABANCI GELIR 2 GUN TAKILIRLAR SEVIYORUM OLUR ...BU YANLIS SEVIYORUM LAFI COK OZEL ANLARDA COK OZEL OLAN KISIYE SOYLENIR ....BURDA LONDRA DA KIMSE SENI SEVIYORUM DEMIYOR ....ONCE HOSLANIYORUM DIYOR ...5 SENELIK ARKADASLARIM VAR ONLAR HALA SENI SEVIYORUM DEMEDI NEDEN DIYE SORUYORUM BIR INSANI TANIMAK BU KADAR KOLAY DEGIL DIYOR ....ISTE BOYLE ....UMARIM YANLIS YAZMIYORUMDUR ..AMA SEVIYORUM DEMEK HERKESE SOYLENMEMELI ....
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Yazdıkların hiç de yanlış değil.Sonuna kadar haklısın. Dediğin gibi insanları tanımak o kadar kolay değil. Bu yüzden tanımadıkları kişilere seviyorum diyorlar. Gerçekten tanıdıklarında da yıkım çok büyük oluyor. Bence bu kadar kısa birlikteliklerde o lafı duymak isteyen de söylemek isteyen de kendi egosunu tatmin etmek istiyor. Yoksa sevdiğinden kaynaklanmıyor bu istekleri.
ProBLeM

Mesaj gönderen ProBLeM »

Evet bencede arkadaşlar bu laflar bana göre çok laçkalaşmış bir durmda sende kime,kimlere inanacağını bilrmiyorsun bunun için de giden gitsin ne olur bir gün eğerki o size bu duygularla gelirse senin cevabında bundan farklı olmaması gerektiği fikrini savunuyorum :P
DeeP_SenSe

umit_shady yazdı:sevilenin yanlışı görülmez,sevilmeyenin görüntüsü yanlıştır...
EYVALLAH...

Sevdiğimin yanlışları vardı ama görmedim,ben sevdiğimle yaşadığım ve yaşayamadığım bazı şeyleri sevmedim!
quare

Mesaj gönderen quare »

Askını haykırmadan yasamak yada yasadıgını zannetmek ama elinizde bu fırsat varken mutlaka yapın bu cok klasik olcak ama cok gec oluyo birini gercekten seviyosan kendini de ona sevdirebilirsin ama gercekten seviyosan