Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Demir Demirkan

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Demir Demirkan

Mesaj gönderen Bugfixed »

Demir Demirkan Panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

sozler cok basit tahamul edemeyiz bazen ama olsun o solo lar gidiyor ya bana yeter
flylover

Mesaj gönderen flylover »

eurovision birinciliğinin gizli kahramanı...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

gerçekten öyle sertab bu konuda duyarlı olmalıydı biraz daha o söyledi diye onun zannettiler ülkemize birincilik getirdi diye baştacı oldu ama altını çize çize belirtmeliydi şarkının demir demirkana ait olduğunu neyse demir abi süper zaten son albümü türkiyede yapılan en sert rock albümlerinden biriydi şu anda da ingilizce albüm üzerine çalışıyomuş yakışır walla.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

ya ben bir şarkı hatırlıyorum şöyle bir şeydi.
...güneş kadar sıcak
yıldızlar kadar uzak
bedenim sana tutsak
ellerim tenine hasret
itirazım var yalnızlık hakkım değil
bu ayrılık benim suçum değil...
bu şarkı Demir Demirkan'a mı ait. şarkıyı bir türlü bulamıyorum noooluuur bana yardımcı olun
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Şarkı Fatih Erdemci ye ait, ama kendisi şimdilerde aktif olarak müzik yapmıyor ne yazık ki, çok kaliteli bir gitar, çok kaliteli bir ses ama ne yazık ki işte...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

tabi yaa ben bu ismi hepten unutmuştum çok teşekkür ederim haldunbar :wink:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

haldunbar merhaba Fatih Erdemci'nin bir şarkısı vardı yanlış hatırlamıyorsam "ben ölmeden önce"diye.En kısa zamanda bunları bulacağım hatırlattığın için sağol.
(Demir Demirkan'a ait bir forumda konuyu saptırdığım için özür dilerim arkadaşlar.)
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Buradan önce Sayın Webmaster ımız Murat a sesleneyim sonra konuya döneyim. Baba seni son günlerde biraz uğraştırıyorum, ama Rock Müziği Sanatçıları forumu içinde yeralması gereken birkaç isim var(başka bir bölümde Edip Akbayram ın da bulunması gerektiğini söylemiştim zaten). Demir Demirkan dan da forum nezdinde özür dileyim, kusura bakmasın ortalığı kirlettik...
Fatih Erdemci olayına gelince, kaset veya CD sini bulmanız imkansızdan biraz daha zor. P2P yazılımılarıyla "Ben Ölmeden Önce" ve "Suçum Değil" i bulabilme olasılığınız mevcut. Kasetin tamamında geçen şarkılar ise şu şekilde:
1. suçum değil
2. yaşamak zor
3. hiç bir şey değişmez
4. son umudum
5. profesyonel
6. ben ölmeden önce
7. karanlık sokakların çirkin çocukları
8. acıma kendine
9. gecenin içinde
10. yorgunum

Hepsi birbirinden leziz olmakla birlikte benim favori parçam "Profesyonel". Sebebi tamamen kendimle ilgili...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

haldun est. sen eklenmesi gerekenleri soyle yeterli gerçi sen aç ben onaylarım odaha kısa olur.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Ayrıca tekrar özür dilerim. Affedin beni :cry: ama bu çok zamandır aklımı kurcalayan bir konuydu. Bir takım şeyler aklıma takılıyor bulana kadar uğraşıyorum o arada da sinir oluyorum huyum kurusun böyleyim işte.
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

tekrar demire dönelim... onu belki şarkısıyla tanıdım.hala en çok dinledigim şarkılar arasında.ancak ondan sonra yaptıgı müzik beni etkilemedi. sözler zayıf kalıyor galiba ama müzik güzel.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

biraz olumsuz olacak ama demir demirkan bence sadece müzik yapsın sarkı falan söylemesin
aysen_g
Üye
Üye

demır demırkan

Mesaj gönderen aysen_g »

bence demır demırkan cok ıyı hard rock yapıyor muzık cok ıyı bestelerı cok ıyı hatta 2004 ıstanbul albumunu tavsıye ederım cok ıyı bı album olmus bence dınlemeye calısın hele bıde zaferlerım sarkısı mukemmel...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya demir demirkan müzik falanda yapamıo bence o gitsin disco da falan takılsın ondan anca o olur