Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mutsuzum...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
GTTG

Mutsuzum...

Mesaj gönderen GTTG »

Mutsuzum

Arkadaşlar ben bu kızları anlamıyorum.Üç senelik beraberlik yaşadığım kız arkadaşımdan 1 ay önce ayrıldım. Sebep " ayrı şehirlerde olmamız ve benim 4 aylık bir süre boyunca işim ve maddi nedenlerimden dolayı yanına gidememiş olmam.( maddi nedenlerimin başında daha önce yanına gitmek için yaptığım masraflar gelmektedir.) Şimdi size soruyorum ; tamam işte evleneceğim bayan dediğiniz kişi bu sebepten dolayı sizden ayrılıyor. Ondan sonra da size pişkin pişkin arkadaş olabileceğini söylüyor. Siz olsanız ne düşürdünüz... İnsanları tanımakta güçlük çektiğinizi mi ? , aşkın ne kadar ucuz olduğunu mu ? yoksa Boşver mi derdiniz ?

Emin olun cevabınız ne olursa olsun, bu olay beni gerçekten her yönden yıktı. Bu nedenle sizle paylaşıp yorumlarınızı öğrenmek istedim.

Herkese güzel günler....
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

bence iki tarafta suçlu.madem seviyodun 4 ay görmeden nasıl durabildin şaşırdım bide kızları anlamıyorum diyosun kız aslında normal bi tepki wermiş .ama onunda seni görmeye gelmesi gerekirdi sen nereye kadar para yetiştirebilirsin anldğm kadarıyla uzun mesafeler var aranızda sanırım sen daha haklısın.. göremediğin süre içerisinde telefonla konuşuyomuydunuz
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

geçmiş olsun kardeş bu olayın seni yıması doğal çünkü karşındaki sana senin ona verdiğin kadar değer vermemiş boşveremezsin elbette kafanı meşgul eder bu konu ama bi süre sonra hiç tahmin edemiceğn kadar duygularının hafiflediğini göreceksin ve artık bu kadar fazla acımicak canın,dilerim çabuk atlatırsın
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

belki herkesçe bilinen demode bir laf ama bu kızların hepsi aynı bu kadar basit bir sebepten ayrılabilirler herşeye tek taraflı bakmayı nasıl becebiliyorlar bir türlü anlayamıyorum ne diim ya kardeş sana da kolay gelsin
nihan

Mesaj gönderen nihan »

ben bi bayan olarak cvp vermek istiyorum. bence bu çok basit bi sebep ayrılık için.. gerçek aşkta ne mesafeler nede ufak tefek sorunlar önemlidir. galiba sen evleceğim kız diye düşündüğün bu insanı çok iyi tanıyamamışsn. 3 sene uzun bi süre mutlaka üzüleceksin bittiği için ama yerinde olsam bu üzülme süresini en aza indirmeye çalışırdım. o seni gerçekten sevmişse ztn yaptığı hatayı bi şekilde anlar ve gurur yapmadan gelir yanına... ama eğer gelmezse zaten yapıcak bişey yok onun sevgisi gerçek değilmiş. ayrıca 2. dediğim gerçekleşirse sakın ümitsizliğe kapılma diğer arkadaşların dediği gibi kızların hepsi aynı değildr bi kız olarak onlardan daha iyi biliorumdr heralde bunu :D günün birinde mutlaka aradığın kişiyi bulursun....
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

benim sana söyliceğim tek şey " y a n l ı ş " insanla birlikte olduğun gerçeği....
ama daha kötüsü olmadan ayrılmışsınız bence buna olumlu yönden bak,çünkü gerçek anlamda ciddi şeyler düşünüyomuşsun sen evlilik gibi,bir hayatı paylaşmak gibi...ama bi hatadan dönmüşsün.
insan yanlış yapmadan doğruyu nasıl bulabilir ki :wink:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

yazık olmuş bencede yanlış insan...!
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

bu saatten sonra onu deil kendini düşünmeli ve unutmalısın.ama sana söyleyecegim bu acı sonun senin aşk hakkındaki fikrini olumsuz etkilememesi gerektigi.çünkü yeni bir aşk sana yanlış insanı en çabuk unutturacak yeterli neden olacak.
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

benim söyleyeceğim tek şey;o kızın ayrılmak için bahane bulduğu, ve senin sandığın kadar da seni sevmediği..seni belki de eskisi kadar sevmediğini söyleme cesaretinde bulunamamıştır ve böyle bi bahaneyle ayrılma isteğini dile getirmiştir,seni üzmemek adına..
imge82

Mesaj gönderen imge82 »

SEVMEK BU KADAR UCUZ KİMİLERİNE GÖRE İŞTE...İNSANLAR NEDEN BU KADAR RİYAKARLAŞTI YA... BU YÜZDEN ARTIK KİMSEYİ SEVMEYECECİĞİMİ DÜŞÜNMÜYORUM...ESEN KALIN
melissa__

bende küçük bi hikaye anlatma istiyorum arkadaşlar,çok yakından tanıdığım bi insana ait gerçek bi öykü bu!
bir kız ve bir genç adam tanışırlar,bi zaman sonra arkadaş olurlar,zaman içerisinde birbirlerinden etkilenirler ve nihayetinde arkadaşlıkları özel bi boyut (sevgili olmak gibi ) alır.1senelik bir ilişkiden sonra bizim adam kıza evlenme teklif eder,hatta öyle de bi aceleye getirir ki kızı sanki arkasından atlı kovalıyo!herneyse kızımızın ailesinin DUR ihtarından sonra işler bi yoluna sokulur,kızın ailesiyle tanışma gerçekleşir,istemeydi falan,bi süre sonra gayet güzel bi şekilde nişan töreniyle damat bütün cihan-ı alemle tanıştırılır!yavaş yavaş artık düğün hazırlıkları devreye girer,ev tutulur,eşyalar alınmaya başlar,düğün için bi mekan rezerv edilir,gelinlik dikilir ve davetiyeler postalanma aşamasındayken,damat beyimizin işi dolayısıyla izin alamaması sebebiyle düğün iki ay kadar ertelenir,amenna der kız tarafı,davetiyeler tekrar hazırlanır ve zamanı gelince de postalanır derken,düğüne bir hafta kala damat bey kızımızı terk eder...
sebep:SANA ARTIK ESKİSİ GİBİ İLGİ DUYMUYORUM
melissa__

siz olsanız napardınız allah aşkına??
bu olaydan beri yaşadığım hiç bi aşk acısının gerçek acı olduğunu düşünmüyorum
nehir

Mesaj gönderen nehir »

MERABALAR BANA GÖRE BİR AŞK NEKADAR ORTAYA DÖKÜLÜRSE O KADAR ÇAMURA BULANIR BU HERŞEY İÇİN GEÇERLİ SADECE AŞKA AİT BİR ÖZELLİK DEĞİL BENCE
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

ben sözlüyüm sözlüm düzcede ben istanbuldayım bütün bi yaz boyunca buraya gelemedi ve ben onun yanına gitmek zorunda kaldım bence iki taraf orta yolu bulabilmeli birbirinizi gerçekten isteseydiniz sen onun yanına gidebilir veya o yanına gelebilirdi bence bi ayrılıkta iki tarafında hatası vardır :!:
nehir

Mesaj gönderen nehir »

GT ONA SORUNLARINI AÇIK AÇIK SÖYLEMEYİ DENEDİNMİ MERAK EDİYORUM EĞER SÖYLEMEDİYSEN ANLAT İÇİNDE NE VARSA- YOK BİLDİĞİ HALDE ANLAYIŞ GÖSTERMİYORSA SENİN GÖSTERDİĞİN ÇABAYI SARF ETMİYORSA ...