Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Gece Yolcuları

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Gece Yolcuları

Mesaj gönderen haldunbar »

Gece Yolcuları panolarıdır...
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

gece yolcuları gerçekten çok iyi bir giriş yaptılar şarkıları gerçekten çok anlamlı sevdiğim şarkıları var ve sevdiğim bir grup ama uzun zamandır görünmüyo umarım yeni albüm peşindedirler...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

nedense hiç alışamadığım ve sevemediğim bi grup,şarkıları duygusal ama bende hiçbir duygu uyandırmıyor.Yolları açık olsun.
ProBLeM

Mesaj gönderen ProBLeM »

Bence gece yolcuların şarkıları 2'si muhteşem abi ben o 2 şarkısına bayılıyorum Unut Beni_______Gülüm bunları bir dinleyin dinlemeyen arkadaşlar varsa...
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

ben de beğeniyorum ama çok değil.unut beni güzel tek.
buzutku

Mesaj gönderen buzutku »

unut beni, ölümde var, yaban gülü

güzel şarkıları var başarılı bir grup.
maNga

Mesaj gönderen maNga »

emrepark yazdı:nedense hiç alışamadığım ve sevemediğim bi grup,şarkıları duygusal ama bende hiçbir duygu uyandırmıyor.Yolları açık olsun.
AYNEN BENDE Bİ TÜRLÜ SEVEMEDİM AMA COK GÜZEL SARKI YAPIYORLAR BEN SAHSEN COK SEVMEDİM AMA EMEKLERİNE SAYGILIYIM
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

bende unut beni ve ölüm de var şarkılarını çoq sewiyorum..gerçekten gsll şarkılar..we dewamını da bekliyorus kendilerinden..
askixiri
Üye
Üye
İsim: Kürşat

Mesaj gönderen askixiri »

bence gayet guzel sarkıları var geceyolcularını unut beni ve olum de var sonunda en guzelleri
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ewt.Bende o şarkıları çok seviyorum.gerçektende çok güzel o şarkıları!!! :) :) :)
ogunkolik

Mesaj gönderen ogunkolik »

Gece yolcuları işini hakkıyla yapanlardan.çok çok başarılılar. canlı performanlarını tvden takip ediyorum da hakkaten albümdekiyle canlı performanları arasında hiç bi fark yok. adamlar yapmış,güzel de yapmışlar albümü,gönülleine emeklerine sağlık...
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

Yüksek sesle dınledıgım süper parçaları var veeee super hakkı ıle buralara geldiler
ne diyeyim basarılarının devamını dılerım
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

Bence melodiler kulağa hoş gelse de sözleri sahte saçma sapan sanki yaşanmamış ticari kaygı güder gibi.Bir türlü ısınamadım ne yazık ki.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Çok beğendiğim bir grup, favorim olan şarkıları "Ölüm de Var" umarım hep bu şekilde devam ederler, bu piyasadan silinmezler...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

gece yolcularının seninle 1 dakika isimli klibleri kral tv yayınlarında...