Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yalnizlik

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
monalissa

Mesaj gönderen monalissa »

hani demişsinizya insan hatalarını düşünüo,bunları görüp ders almak ta lazım diye,gerçekten çok dogru ama hatalarımı görücem diye benim yaptığım gibi kendi üzerine çok ta gitmemeye özen göstermeli galiba,yoksa giden senden gidio,olan yine sana oluyo ve birde bakıyosunki sen bile terk etmişşin kendini..işte böyle çıkış yolunun kalmadıını sandıın zamanlardada şunu düşünmek gerekio 'karanlıın en koyu olduu an aydınlıa en yakın andır' gerçekten çok işe yarıo!
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

...sen bile terketmişsin kendini... :? :(

Karanlığın en koyu olduğu an,aydınlığa en yakın andır;doğru.Bir ışık vurur yüzüne sen de onu takip edersin,bıraktığın yer bir anı olur artık sana.Başını geriye çevirip baktığında,orası hala karanlık,hep karanlık hep karanlık!İçimin karanlık yerlerini aydınlatacak bir mum ışığı dahi bulamadım daha.Oralar,karanlıkta var olmak için yaradılmışlar sanki!Ve dün gece bir ışık göz kırptı bana,çağırır gibi...Gitmekte olduğumun farkına vardım,bu karanlık diyardan!O ışığın bir rengi de sensin,SAĞOL MONALİSA.
monalissa

Mesaj gönderen monalissa »

o ışıkta bi rengim olduğunu bilmek gerçekten çok güzel deep_sense..belkide karanlıktan kurtulmanın yolu dönüp dönüp geriye bakmamakta saklıdır.karanlıktan kutulmak için oturup güneşin doğuşunu beklemek yerine,belkide önce perdeleri açmak gerekiyo şebnem ablamızın dediği gibi:)ve sen,eminim gözlerini kamaştıracak aydınlığa kavuşacaksın,umutla....
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

yasamayan bılemez yanlızlıgın o soguk nefesını ıcıne dıustugun derın sessızlıgı ....kelımeler bıle kıfayetsız kalır anlatamazsın derdını ıcıne kapanırsın .....cıkmak ıstedıkce batarsın derınlere daha derınlere gecmıse bakıp uzulur kahredersın kendını ...hatalarını dusunur keskelerın ıcınde bulursun kendını....yasamayan bılemez bu duyguyu ...once yasamak gerek ...
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

dj_ets yazdı:dogru soyluyosun hatalardan ders almak gerekıyor ....bu konuda ıyı olabılır ...ama bu seferde kendıne kızıyosun yıne uzuluyosun ...bır soz var yaaa yapan kendıne yapar ..ama o gunler e gerı donmek varya adamı gercekten cok ama cok uzuyor ....kalbın acıyor ....

üzülmek istemiosan bir şeye kalkışırken bi kaç kere düşün acaba bn bunun sonunda napıcam diye?bn düşünmeden hareket ettim imkansızı başarmaya kalktım ama yetmedi gücüm şimdi noldu sadece acı çekiorm... :cry:
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

eskıden cok hata yaptım sımdı ceremesını cekıyorum belkıde yalnızlıgım bundan ....ama pısmanım sımdı duzeltmeye calısıyorum bazı seylerı ama yapamıyorum .....yapmaya calıssamda basaramıyorum ...cok kırmısım cok ....
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

Yanlizlik kötü bir olay insanoğlunun yanlız kalması sakıncalı bence yapılan hatalara gelince.yanlışlar hatalar yapılır yapılmaz diye bir şey yok önemli olan en kısa zamanda yapılan hatanın farkına varıp bir daha aynı hataya düşmemek ve kendimizi fazla yıpratmamaktır diye düşünüyorum....
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

YIPRATMAMAK COK ZOR OLUYOR ....INSAN COK YIPRANIYOR ...AMA ATLATMASI DAHA DA ZOR OLUYOR ....HEP KESKELER AKILINA KURCALIYOR .....
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

ya ben bu siteyi iiki bulmuşum yaa wallaa :lol: :lol:
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Biriyle berabersindir; direksiyonunun yan koltuğunda,birşeyler içerken ya da sahil kıyısında,...ama okadar yalnızsındır ki,kendinden başka kimseye anlatamazsın!
Ya da sevdiğin çok uzaktadır yine,ama bilirsin ki yanında,seninle,aynı yöne bakıyorsunuz,aynı düşünceleri paylaşıyorsunuz...İşte ozaman kendini hiç yalnız hissetmezsin,dünyalar senindir.
Birilerini bulmak zor değil,beni çok sevecek birilerini bulmak hiç zor değil.Ama sevdiğimde sevileceğim birini bulmak...güvenmekten korkmamak...sevmek...sevebilmek zor!Çok zor artık!

(yalnızlığını bana şikayet etme,bu senin seçimindi!)
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

merhaba deep_sense düşüncelerine sağlık dostum güzel anlatmışsın... :twisted:
bardacık

Mesaj gönderen bardacık »

korkarım yalnızlık kişinin kendi içinde, esas yalnızlık bu mutlaka birileir etrafında olacaktır..aman dikkat et sen kendini yalnız bırakma...
kotcm

Mesaj gönderen kotcm »

yalnız olmayı çok severim ama bi okadar da nefret ederim
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

bende yalnız olmayı çok severim ama benim tercihimken.mecburken degil.açıkçası şu an mecburen yalnızım.hayatta beni ne korkutur diye kendime sordugumda cevap olarak yalnız kalmak cevabınıda vermiştim.buna düpedüz korktugum başıma geldi denir. :cry: :( :( :cry:
bLuE_cHoLaTe

Mesaj gönderen bLuE_cHoLaTe »

yalnızlık; ağacın dalına takılmış uçurtma misali...