Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Kargo

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bence güzel bi albüm olmuş arkadaşlar...
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

KARGONUN SON ALBUMU ELIME GECTI ..BENCE SUPER OLMUS ...YILDIZLARIN ALTINDA OZELLIKLE MUKENMEL OLMUS .....
callahan

Mesaj gönderen callahan »

kargo urettiklerini tuketme moduna gecti...
yakinda kargo deyince akliniza bir zamanlar gelecek...
dinledigim en kotu cover oldugugnu soyleyebilirim...
grup kendini tuketiyorr....
koray candemir in sesi cok yetersiz..
sound(tini) hangi ture gireer bilmem ama rock la alakasi kalmamis.
kargo nun toparlanmassi icin baslarini tas dusmesi ve de arabesk ten uzaklasmalari gerekiyor....
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Bence Kargo en iyi gruplardan biri. İlk dinlediğim sevdiğim grup. O hani ilk çıkış klipleri vardı onunla başladım dinlemeye öncesi hakkında pek bilgim olduğunu söyleyemem. Birkaç senedir Kargo danda benzer müzik türlerinden uzaklaştım. Artık yuvaya dönüş vakti. Son kliplerini seyredince anladım bunu. Bu arada kim ne derse desin cover da çektikleri klip de haşuma gitti.
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

kargo ve manga en çok sevdiğim graplar.özellikle koray candemirin de eşlik ettiği manga grubunun kal yanımda şarkısı çokkk güzel olmuş
ferıde

Mesaj gönderen ferıde »

ya bukadar mükemmel bir grup olabilirmi? KORAY ÇOK YAKIŞIKLISIN! SANA BENZEYEN BİR SEVGİLİM VARRRRR
kum

Mesaj gönderen kum »

saçmalamaya basladılar resmen ne demk cover albüm felan.mşş yide gönderince bence iyice battılar.bence cover albüm yapmak yitmişliğin simgesidir.nerde şimdi o eski yalnızlık mevsiminin tadı.sözlerin içini iyice boşaltmışlar ateş ve suda olduğu gibi.bence gidişatları kötü.amaçları son zamanda prim yapan rock müziği kullanmaktı heralde.gidişat kötü bence biran önce toplanmalılar eski kargoyu özledik
aysen_g
Üye
Üye

Mesaj gönderen aysen_g »

gercektende eskı kargo eskı kargo degıl cover ıyı olmus ama bence best of yapsalardı hele bıde yıllar sonra ve adımı cagır sarkıları varken...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

best of albümleri zaten var ve söylediğin şarkılar da içinde mevcut ancak artık o albümleri müzik market depolarında bile bulamazsın çünkü mşş davayı kazandı ve albümler toplatılcak bence artık kargo devri bitti artık mşş zamanı :wink: bu arada mşş kendi stüdyo albümünü piyasaya sürmek üzere,çok derin ve başarılı bi albüm olcak kuşkusuz
sevcan_sulky

Mesaj gönderen sevcan_sulky »

kargo benim için çok özel.KORAY beni büyüleyen tek ses ama yorumlara katılıyorum mss gittikten sonra kargo'da bariz bir düşüş var sizi çok seviyorum çocuklar lütfen kendinize gelin :(
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

tamam biz kendimize çok iyi bakarız sen merak etme :lol: :lol: :lol:
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

geçekten de çok yakışıklı koray!!! Kliplerine , sana ve sesine hayranım !!! :) :) :)
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ya niye konuşmuyonuz bea girsenize yazsana allah allah :evil: :twisted:
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

kargo bu ya onceki albumlerinden tut butun albumleri cok guzel.
ozellikle koray candemire bitiyorum. herseyiyle mukemmel biri. son albumleri cok basarili ozellikle yildizlarin altinda. bu kadar guzel yorumlanabilir bir sarki yani.
J.P.M

Mesaj gönderen J.P.M »

:mrgreen: tek kelimeyle harikalar...eski sarkılarına bayılıyorum..ses ve karizma yetiorrr.... 8) 8) 8) renklerin içinde,sen bir meleksin,seni seviyorum,sonbahar,sade ve diğerleri... :wink: