Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Demir Demirkan

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
aysen_g
Üye
Üye

demir demirkan

Mesaj gönderen aysen_g »

zaten demir abiyi dinleyen bilir gerisi bos....
bluedeath.dL

Mesaj gönderen bluedeath.dL »

Demir Demirkan Türkiye'de gerçekten kaliteli müzik yapan ender sanatçılardan.Hayat sensiz olmuyor,göçmen oldum ve özellikle zaferlerim şarkıları benim favorilerim.
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

bence demir demirkan yabana atılacak isim degil.benim hayatımın şarkılarından biridir "belki".yanı sıra göçmende var.
aysen_g
Üye
Üye

demir demirkan

Mesaj gönderen aysen_g »

demir in eski sarkilarindan belki gercektende guzel bi sarki ve bir o kadar da anlamli...yeni sarkilarindan senden sonra ve yalanlar i da oneririm.ee tabi yavas yavas sarkisini ve de sololarini da oneririm herkese mutlu gulerrr :)))
mihrimah

demirin yeni şarkılarında sözlerin zayıf kaldıgını söylemiştim. o yüzden yenilerden sadece zaferlerim ve sololar ilgimi çekiyor.
aysen_g
Üye
Üye

demir demirkan

Mesaj gönderen aysen_g »

arkadaslar iii bi haberim var.gazetede okudum demir demirkan zaferlerim sarkisina klip cekmis.haberiniz ola :lol: herkese mutlu gunlerrr :lol:
flame

Mesaj gönderen flame »

süper bi insandır kendisi dinlemiyosanız kesin dinleyin =) ! türkiye'ye birincilik getirmiş olan everyway that i can'in bestesi ve sözlerini de kendisine aittir(ama kendi tarzı o şarkıdaki gibi diil tabi). 2kasım'da da konseri var ilgilenenlere duyrulur taksim'de studio live'da(18yaş sınırı var) ilgileniyosanız gidin. kendi halinde bi insandır güzel güzel müziğini yapar dinleyen de dinler ilgi çekmek için saçma sapan şeyler yapmaz.
-goNca-

Mesaj gönderen -goNca- »

belki bir başka yüzde,belki başka seste...seni yaşarım belkii başka birr tendee..
madrhino

Mesaj gönderen madrhino »

Anonymous yazdı:ya demir demirkan müzik falanda yapamıo bence o gitsin disco da falan takılsın ondan anca o olur
insanları eleştirmek ne kadar kolay di mi? Türkiye'de herkes yaptığı işi prodüktörlerle piyasa kıvamına getirir ki D.Demirkan kendi deyimiyle ilk iki albümünde istediği müziği yapamamıştır. Daha doğrusu kendi yaptığı şarkılar yapımcılar tarafından yontulmuştur. Ve adam kendi istediği müziği yapabilmek adına kazandığı parayla Simya Müzik'i kurmuştur. Ayrıca bir arkadaş sözler basit diyor bence saçmalamış. Sizlere sorarım:
Gün ettik derken günleri
Bir baktım geçmiş yıllar
Yasaksız atan kalbimde durmadan dinlediğiden
Nefesin hala içimde son defa öptüğünden
Övünüp, büyürüm sanırdım saydığımdan
Bir nefes hava grç kalmış bu itiraf için
Göçmen oldum yürür oldum, kendikendimi arar oldum
Göçmen oldum sensiz oldum, neler umdum neler buldum
Bu sahilde bıraktım seni dün gece, öptüm sonkez sessizce
Yüzümde o sahte gülümsemeyle
Hayat başlar gün doğarken
Karanlıktan kurtul gel
Belki bir başka yüzde, belki bir başka seste
Seni yaşarım belki bir başka tende

Bu sözler anlamsız(saçma) mıdır? Ewet diyenler çıkacaktır onlara 2. bir sorum olacak: Siz insan mısınız? Bi de hayır diyenlere sorayım: Yeni albüm ne zaman çıkacak bilen var mı? :))
aysen_g
Üye
Üye

demir demirkan

Mesaj gönderen aysen_g »

yeni album konusunda bisi bilmiyorum ama sole bisi demek istiyorum demir in yalanlar ve zaferlerim sarkisini sertab erener de yorumlamis ve sozler bazi yerlerde degismis ben anlamadim bu durumu yaa nasil yani niye bole bisi yapilmiski(sozler sertaba ait diyemi acaba :roll: )bi de sey madrhino yeni album konusunda sole diyim :D sertabiin kaseti yeni ciktiya bi de demir demirkan ona yardim ettigi icin daha yeni album cikcagini sanmiyorum zaten zaferlerim sarkisina da klip cekmis daha yeni album dusunmuyo heralde insallah bir an once cikarda dinleriz hayirli bayramlar arkadaslarim :lol:
sssilaaa

Mesaj gönderen sssilaaa »

demir demirkan bence türkiyede gerçekten ii rock müzik yapanlardan birisi. gerek türkçe sarkıları gerekse ingilizce şarkıları çoooookkk güzel. zaten benim içinde çok önemliler. çok önemli bi yeri var onun parçalarının:D
madrhino

Mesaj gönderen madrhino »

ayshen bildiim kadarıyla şarkılar sertab'ın değil Demir Demirkan'ın... Yanılıyor olabilirim. Sertab Erener'e Demir Demirkan vermiş şarkıları. Ama ben sevmedim Sertab versiyonunu! Demir Demirkan'dan dinlemek daha etkileyici bence... Bikeresinde Yavaş Yavaşı dinledim Sertab Erener'den sevmedim pek. Bu arada Zaferlerim klibini izledim gerçekten güzel olmuş tipik bir Demir Abi klibi ama yakışıyor adama :D ben resim şarkısının klibine hastayım ;) çok hoş bir klip. Neyse bayağı uzun yazdım haydi kalın sağlıcakla ; )
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

:arrow: gumus, gitti gider ve son olarak zaferlerim sarkilari cooook guzel.
electro gitarla dans ediyor resmen ya, cok basarili ve yakisikli demir abi.
mihrimah

kesinlikle demir parçalarını kendi seslendirmeli.nedense ben hep bunu savundum.demir zafererimin degişik bi versiyonunu kliplendirmiş.bence albümdeki şekli ile kalmalıydı.yinede bu şarkı bi harika.bu arada madrhino resim şarkısının klibi hakkındaki düşüncene katılıyorum..... :wink:
zagor001

Mesaj gönderen zagor001 »

faworiiim şarkıım kahpe

::::sewdiiim bi kız wardı olmuşş bi kahpee::::::