Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Kurban

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Kurban

Mesaj gönderen Bugfixed »

Kurban grubu panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
maNga

Mesaj gönderen maNga »

ya bişey sorcam kurban grubu dagılmadı mı yoksa ben mi yanlış biliom
aysen_g
Üye
Üye

kurban

Mesaj gönderen aysen_g »

maNga yazdı:ya bişey sorcam kurban grubu dagılmadı mı yoksa ben mi yanlış biliom
bencede dagilmadimi :D
madrhino

Mesaj gönderen madrhino »

Yavuz ÇETİN'den sonra Kurban da intihar etmiş bulunmaktadır... Başımız Sağolsun :.(
_paranoya_

Mesaj gönderen _paranoya_ »

nası intihar ya
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşalr grup dağıldı,intihar bu oluyo!kurbanın bateristi athena ya geçti
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

grup dağılalı çok oluyo yaa.
burak ın athenaya geçmesiyle beraber grup da dağıldı.
çok üzüldüm :(
aysen_g
Üye
Üye

KURBAN

Mesaj gönderen aysen_g »

bencede niye dagildiki ne guzel dinliyoduk bole biseye ne gerek vardi.Gorunurde iilerdi ama iclerini bilemeyiz bi anlasmazlik olmus galiba neyse yaa bizde eski parcalarini dinliyoz cok da guzel sarkilar toplanmaya karar veririlerse yine dinleriz :D bu arada bi sarkilarini onerim size arzu ederseniz dinleyin super "ZORBA"HEPINIZE MUTLU GUNLER :lol: )))))))
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

solistleri,adı denizdi sanırım,yeniden bi grup kurcakmış arkadaşlar!toparladıklarında dönerler tekrar
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ewet öle olAcağa benziyor zaten .banada öle geldi. :) :) :)
madrhino

Mesaj gönderen madrhino »

Önce Grup niye dağıldı: Deniz(ritm+Vokal) ve Burak(Davul) her stüdyoya girdiklerinde kavga ediyorlardı (bkz. Taksim Fa) adamlar 3 saat stüdyoyu kiralıyor 2 saat tartışıyorlardı. En son duyduğumda da birbirlerine girip grubu dağıtmışlardı.

Şimdi gelelim kim napar: Burak: çocukluğundaki okul bandosu günlerini özleyip Athena ile çocuk şarkıları çalmaya başladı
Deniz: Panik isimli yeni grubunda Bas gitar+vokal yapıyor ki bence en iyisini yaptı. Yakında albümleri çıkar ve sanırım bekleyeni de bayağı var :)
Kerem: Demir Demirkan ile çalışması olası bir ihtimal. Ki zaten önceden de çalışıyordu :D açıkta kalmaz bu kadar ii bi bas gitarist ;)
Özgür: Valla hiç bi bilgim yok bilen varsa açıklasın öğrenelim...

Evet arkadaşlar benim duyduklarım, bildiklerim bu kadarla sınırlı... Haydin kalın sağlıcakla!
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

denizin yeni grup kurması enterasan bi durum diğil bence.zaten deniz tek başına bile işi götürür..
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ya gerçekten entesan bişi değil adam çok güzel şarkı sölüo,sesi güzel neden kurmasın ki kurması için bi engel yok bence :D :D :D
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

kurban super bir gruptu ama dagildi yeniden birlesmelerini sabirsizlikla bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Kurban'ın solisti Deniz ilk albümünü yapan bir grupda tek parçalık vokal yapmış. Geçen akşam Frekans'da söylenmişdi. Grubun ilk albümü ama bir çok müzik festivali ve yarışmaya katılmışlar. Deniz hayranlarına duyurulur diyordu. Adlarını hatırlayamadığım için özür dilerim arkadaşlar.