Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEN KÜÇÜKKEN..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

ben küçükken annemin bana aldıgı üzerinde adım yazan altın künyemi kırmış sonrada bu daha bi şeye yaramaz diye çöpe atmıştım.altının her şekilde degerli oldugunu anladıgımda çok geçti...
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

BEN KÜÇÜKKEN DÜNYANIN DÜZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRDÜM...YA YUVARLAK OLUR MU HİÇ OZAMAN NASIL DURUYORUZ DÜŞMEZMİYİZ VE BİRDE YILDIZLARIN ÇAMAŞIR İPİNDE MANDALLA ASLILI OLARAK DURDUKLARINI SANIRDIM....
TUAF DEMİ
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

ben küçükkken yani 3-4 yaşlarımda babam yerde uyurken kafasına plastik şişeyle durmadan burmuşum ve zavallı babamın kafasını kanatmışımmm :lol: :lol:
gonca

Mesaj gönderen gonca »

dedemin ewe gelmesini dört gözle beklerdim,bakkala götürmesi için :)
bide babaannemin gözü gibi büyüttüğü eriklerinden gizlice çalardım:)
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

beni küçükkenee serdar ortaç'ın karabiber şarkısında hep oynatırlarmış.ALLAHım ne utanç verici :oops: :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Aysu yazdı:beni küçükkenee serdar ortaç'ın karabiber şarkısında hep oynatırlarmış.ALLAHım ne utanç verici :oops: :cry:
nihahahahahah :lol: :lol:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

sizlere bi soru sizler küçükken kaç yaşınızdaydınız söleyin bakalım... Hehehehee :twisted:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Re: selam

Mesaj gönderen lonely »

hasta yazdı:sizlere bi soru sizler küçükken kaç yaşınızdaydınız söleyin bakalım... Hehehehee :twisted:
Küçükken kaç yaşında olduğumu bilmiyorum ama epey küçük olduğum kesin
:wink: Hehehehee :lol:
Aslında pek de küçük sayılmazmışım. 4 aylık bir bebek nasıl 9 kilo oluyorsa.... :oops:
Sakın şimdi de öyle zannetmeyin o zaman annem ne bulursa yedirirmiş. Dalak,ciğer, beyin vs. vs. iiiiiğğğğ. Bu yüzden galiba hiç sevmem.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

kardeşim doğduğunda ayakkabımı dama atacaklar diye saklamıştım :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

hımm bedi valla hatırlamıyorum çok küçüktüm :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
tasy

Mesaj gönderen tasy »

ben küçükken hiç kimsenin beni bulamiyacagi bi yere gitmek isterdim isin komigi evden cikarken farkli bi kiyafet giyip cikarsam evdekiler beni tanimaz diye düsünürdum.daha 4 yasinda bile asi bi ruhum varmis
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

kuzenimle (Okan) dedemin kolleksiyonundan puro çalıp silbahanda içerdik =) pişman değilim
erdoğan

birgün

Mesaj gönderen erdoğan »

babamlar beni gittikleri yere götürmemiş,bende can sıkısından evdeki radyoyu dağıtıp geri düzememiştim.Gitti gül gibi radyo :(
saadettabak

Mesaj gönderen saadettabak »

ben küçükken şarkı söylermişim hep... şarkı uydurmayı (bestelemeyi demiyorum tabii. ne de olsa çocukluk) çok severdim... ve dünyayı kurtaracağıma inanırdım... çocukluk !saf duyguların temiz kahramanları :wink:
aze

Mesaj gönderen aze »

Ben küçükken bizim sülalenin en yaşlıları olan rahmetli babaannem ve dedem bizimle birlikte oturdukları için bayramlarda bütün akrabalar bize gelirlerdi..Onların çocuklarına dedem harçlık verdikçe ben pis pis bakardım,çünkü biz gelen gidenle uğraşmaktan bir yerlere gidemezdik,otomatikman harçlık da toplayamazdık...Hatta Neşet adlı bir akraba çocuğu vardı(şimdi kocaman adam oldu) bana paralarını gösterip hava attıkça ondan nefret ederdim...Çocukluğumda bayramlarda harçlık toplayamadım yani...Şimdi de büyüdüm diye kimse vermiyor...İçimde uhte kaldı,harçlık istiyorum ben yaa...