Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Lütfen Okuyunuz....

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Lütfen Okuyunuz....

Mesaj gönderen Bugfixed »

:idea: Sitemizin bütün bölümlerinde belli bir üyeliğe gerek duymadan gezinti yapabilirsiniz. Lakin sitemizin bazı bölümlerinde üyelik sistemi uygulanmaktadır. Bunun amacı size daha geniş içerikli bir hizmet vermek içindir.

:!: Forum başlığına uymayan mesajlar kesinlikle yazmayınız. Bu durumda uyarı verilmeksizin mesajlarınız silinecektir.

:!: Kişisel tartışmalarınızı Lütfen Forumlara taşımayınız.

:!: Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyali mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan webmaster, moderatör ya da adminleri sorumlu tutamazsınız.

:idea: Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-mail adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yollamak için).

:arrow: Herhangi bir sorununuzda "SSS" linkini kullanabilir webmaster admin ve pano moderatörlerinden yardım isteyebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Önemli

:!: Ayrıca Başka Sitelerin reklamı amacı ne olursa olsun tanıtımı yasaktır. Görüldüğü Takdirde spam muamelesi yapılacaktır.
En son Bugfixed tarafından Salı, Kasım 15, 2005 20:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kosaserkan

Mesaj gönderen kosaserkan »

selam...forum sayfanızda şarkımızın linkini verdiğimiz konu başlığı (şarkımız,,yorumunuz önemli..dinlermisiniz?) silinmiş..bir çok sitede hiç bir sorunla karşılaşmadan devam eden forum ve inanılmaz ilgi bizleri çok memnun etmekle beraber bir müzik adamı olan sanatçının fun sitesinin böyle bir topic'i silmesinin bizleri çok üzdüğünü belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ben silmemekle beraber bunu silenede emin olun tarif edemiyeceğpim kadar sinirlendim. akşam iş çıkışı geldiğimde inceleyip gerekeni yapacağım merak etmeyin. :(
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

yaptığım şu anlık incelemede herhangi bir kimsenin silmediği aksine birçok başlıkta tekbik probnlemlerden dolayı gozukmediğini gördüm sizinkiside bunların içinde. Şuan görünüyor.
.Terazinin Hüznü.
kosaserkan

İlginiz için teşekkürler...Sanırım küçük bir şansızlık yaşadık..Düzeltilmiş olması sevindirici..Şarkımıza gösterilen destek ve yorumlar için de tekrar herkese teşekkürler... buarada şarkımızın müzik sayfasına eklendiğine dair sizden bir mesaj geldi ama ya ben bulamadım ya da yine bir problem var sanırım ,,bilginize...kolay gelsin...
kosaserkan

Bugfixed teşekkürler müzik sayfasında bize de yer verdiğin için...Büyük İnsan şarkısı için şarkıcı kısmı boş bırakılmış..Gökhan yazılması mümkünse oraya çok iyi olacak gerçekten.Çünkü sonuçta müziğe bir şekilde adım atabilmek bir yerden başlayabilmek için isminizin tanınması ve duyulması da önemli olacaktır.Senin aracılığınla da tabii ki sen başta olmak üzere tüm lavinya.net çalışanlarına ve üyelerine sonsuz teşekkürler..
kosaserkan

Bugfixed mesajını aldım ama müzik sayfasında halen sadece Büyük İnsan yazıyor..Şarkıcı kısmı halen boş..Bilgine...
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

az önce 10 kasım forumuna neyzen tevfik'in bir şiirini yazmıştım önce yayınlandı şimdi kalkmış.nedenini ögrenebilirmiyim.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Şair de olsa siyaset adamı da olsa her kim olursa olsun bu site de siyasi içerikli şiirlere yer yoktur. Asıl önemlisi küfür e neyzen tevfik büyük bir sanat abidesi olabilir beni ilgilemez. Lakin küfür bize göre değil. İlgili başlıkta onaylama olayı yoktu oto eklenmiştir. Gördük ki oraya da gerek varmış. Bu yüzden .
.Terazinin Hüznü.
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

ok.ilginize teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim: