Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Barış Akarsu

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Barış Akarsu

Mesaj gönderen haldunbar »

Barış Akarsu panolarıdır...
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

DAHA YENI BIR COCUK .....YARISMADAN CIKMIS TAZE BIR GENC ...SANAT YASAMI BIRAZ CAFCAFLIDIR ....DIKKATLI OLMALI ...HEMEN HAVAYA GIRMEMELI ....SESI COK GUZEL ..AMA CEM KARACA YA BENZETIYOR BAZEN SESINI OLMUYOR ..TAKLITCI OLMAMALI ..KENDI OLMALI BENCE ....BU COCUK ILERDE COK IYI ISLER YAPABILIR ..AMA BUNLARA DIKKAT ETMELI ....YOKSA BU PIRILTILI YASAM YUTAR GIDER ...SADECE SIMASI KALIR ...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ONU BUNU TAKLİT ETMESİN KENDİ MÜZİGİNE BAKSIN
flame

Mesaj gönderen flame »

süper bi şarkısı var resmen bush'a yazılmış şarkı(anlayana). sözleri:
herşeyi bilir / sinsice susar / sen yaparsın / o gelir bozar / son günü bekler / nefreti kusar / kalbi bataklık / yarını yutar / görmezsin / duymazsın / hep vardır ;
tepede beyaz bir saray / sarayda soytarı bir kral / kara haber onun işi / sıra kimde / kanlı resimler ressamı / sergide insan mezarı / satılık olan karanlıktır çerçevede
tanrısı para / kendine köle / sözleri zehir / onu dinleme
sadık uşaklar / eteğini öper / korku üretir / süslere gizler
ben bu şarkısına tapmıştım şahsen ama onun dışında bi sempatim yok kendisine ama sesi etkileyici.
maNga

Mesaj gönderen maNga »

ewet harbiden süperrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
manikarte 55

Mesaj gönderen manikarte 55 »

biraz balon gibi geldi bana iş yapamaz bence tabi bu benim şahsi fikrim
deniz1981

balon

Mesaj gönderen deniz1981 »

balonmu değilmi zaman gösterir ama kimdir o çok harika bir şarkı neden duyulmadı anlamıyorum
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

flame yazdı:süper bi şarkısı var resmen bush'a yazılmış şarkı(anlayana). sözleri:
herşeyi bilir / sinsice susar / sen yaparsın / o gelir bozar / son günü bekler / nefreti kusar / kalbi bataklık / yarını yutar / görmezsin / duymazsın / hep vardır ;
tepede beyaz bir saray / sarayda soytarı bir kral / kara haber onun işi / sıra kimde / kanlı resimler ressamı / sergide insan mezarı / satılık olan karanlıktır çerçevede
tanrısı para / kendine köle / sözleri zehir / onu dinleme
sadık uşaklar / eteğini öper / korku üretir / süslere gizler
ben bu şarkısına tapmıştım şahsen ama onun dışında bi sempatim yok kendisine ama sesi etkileyici.
tamamen katılıyorum üstelik..ıslak ıslak ı süper yorumlamış eee doğaldır birebir cem karaca takliti olunca hem de ii bi taklit olursa bu tabii ki güzel olur ...ama zamanla göreceğiz bakalım halini ne olmuş...
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

en başta söylemem gereken barış akarsu bir cem karaca takliti değil bence.ıslak ıslak'ı çok fazla insan yorumlayamaz barış bu işi mükemmel yapmış ve hatta hatta karacadan güzel söylemiş.cem karacayı çok seven biri olarak söylüyorum bunu.karaca söylerken sözlerini anlamıyodum.tıpkı sezen aksu da olduğu gibi....
barışla konuşma imkanı buldum oldukça mütevazi bir adam.yeni çalışmaları yakında.......
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ya gerçekten tanıştın mı onla inanmıyorum bea :shock: :shock: yeni çalışmalar ha vay bea :) :)
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

Cem karacanın devamı dıyebılırım bence cok basarılı bıri vede oyle devam etmesını dılerım cem karacaya olan hayrnlıgım barıs la devam edebılır tabı cem karacayı unutmadan dıyebıklırım
onurx92

Mesaj gönderen onurx92 »

Yarışmadayken desteklliyordum ancak daha sonra soğudum bir anda; çünkü ayrı bir şey bulamıyorum kendisinde. :?
phaselisb

Mesaj gönderen phaselisb »

:D sesini çok iyi kontrol ediyor.. şarkılarda güzel sözlerde.. ben bu çocuğa güveniyorum..
bu işi biliyor.. ayrılık diye bir parçası var. sözleri çok iyi
Dalar gider gözlerim
kayan yıldıza
Tıpkı aşkımız gibi
yok ne sonu başı
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Buyuk sanatkarlar bile ilk eserlerini taklit ederek üretmişler.Ama Cem Karaca nın şarkılarını seslendirerek "ben taklit ediyorum" diye bağırıyor.
Cem Karaca nın Orhan Veli nin "İstanbul u Dinliyorum" şiirini yorumladığı gibi o da yine Orhan Veli nin "Gün Olur" (çok hoş bir şiir) şiirini yorumlamış.
Zamanla kendini bulabilir belki ...tabi bu arada balon sönmezse :)
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Başkalarının şarkılarıyla öne çıkan insanlara o kadar sinir oluyorum ki.... Bir de kLip çekiyoLar yaa..!! :evil: neden kendi ürettikleri şeylerle öne çıkmazlar ki!! o şarkıları insanlar zaten bir zamanlar paylaşmış dinleyicileriyle.. Yarın bir gün feridun'un bir şarkısına da başka biri bir kLip çekerse şaşırmamak lazım!! :(