Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Sarp

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Sarp

Mesaj gönderen lonely »

Eski bir sırt çantam vardı. Hani mutlaka herkesde vardır Haki yeşil çantalardan.Benimki çok farklıydı ama üzerinde Fatih Erdemci,Kargo Şebnem Ferah ve daha bir çok isim ve şarkıları yazılıydı. Zincir takmıştım bir de hiç üşenmeden çantanın yanına kocaman bir gitar resmi çizmiştim. Yolda çevirip çantayı nerden aldığımı soruyorlardı.Neyse ya ben o çantayı buldum resimlerle birlikte eski günleri anarken Üstündeki bir isim dikkatimi çekti.
Bilmem hatırlayanınız var mı? 2000 yılında Sarp diye birisinin albümü çıkmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam ilk çıkış parçası Annem diye bir coverdi. Onun haricinde en iyi aklımda kalan şarkı ise şu: Siyahın Matemi
...Ağlama sevgilim bu senin eserin
Siyahın Matemi Ağlayan gözlerin...
"eee ne olmuş yani hergün birileri çıkıyor" diyebilirsiniz. Ben akıbetini merak ettim. Ne oldu da birden yok oldu? Beğenerek dinliyordum o zamanlar.
Aklıma takıldı işte bilenler varsa cevabınızı bekliyorum.
Sevgiler...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

birkaç ay önce beyoğlunda studio live'de dinlemiştim kendisini.. bir hayli kilo almış (veya) kas yapmıştı =) hatta tanıyamamış, arkadaşlarımla "bu sarp mı yoksa sarp'tan önce çıkacak amatör birisi mi?" diye baya bir kafa yormuştuk.

hard rock'tan pek hoşlanmadığım için (sanıyorum hard rock'tı yaptığı müziğin tarzı) (bana göre) ne söylediği anlaşılamayan bir müzik icra etti... ama çevredeki diğer insanlar severek dinliyor gibilerdi.. kaybolmamış yani... =))
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

evet evet.başta çıkaramadım ama şarkının sözlerini okuyunca hatırladım.annemi bilmem ama siyahın matemi şarkısını pek sevmiştim o aralar.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

valla o aralar lanse edilen şarkıları bence hard rock gibi değildi ama zaman herşeyi değiştirebiliyor bu da değişmiş olmalı baksana tanıyamadım diyorsun.aslında o zamanlar baya iyiydi acaba neden albümlerle devam etmedi?
merakımı giderdiğin için sağol arasıra aklıma böyle şeyler takılıyor bulmadan rahat edemiyorum neyse ki bu uzun sürmedi. :)
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Evet ya Sarp'ın şarkılarını bende çok sevmiştim Annem ve Siyahın Matemi çok güzeldi...
En son Adventureman tarafından Salı, Mayıs 6, 2008 16:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

konu başlığının dışına çıkacağım şimdi
benim yukarıda bahsettiğim çantam vardı. sizin böyle emek vererek yaptığınız özel gördüğünüz eşyalarınız vs var mı? ya da icra etmekten zevk aldığınız yetenekleriniz?
ben ilk cevabı veriyim. resim yapmayı ve bir şeyler tasarlamayı çok seviyorum.bir odanın dizaynından tutun da bir giysiye kadar. son zamanlarda da şu çok yaygınlaşan takı tasarımı.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Sarp - Eski Aşklar

Mesaj gönderen Adventureman »

Sarp, ikinci stüdyo albümü ‘Eski Aşklar’ ile müzikseverlerle buluştu.
Solistliğinin yanı sıra gitarist, söz yazarı ve besteci olarak da çalıştığı ‘Eski Aşklar’ albümünde kendi söz ve besteleri dışında Ersel Serdarlı ve Deniz Tuzcuoğlu’nun şarkılarına da yer veren Sarp, Türk müzik tarihinde yer edinmiş 2 şarkıyı da ‘cover’lamış. ‘Öyle Sarhoş Olsam ki’ ve ‘Tek Başına’nın yepyeni düzenlemeleri eser sahiplerince de çok beğenilmiş.
Kaynak : ntvmsnbc
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
yaskaman

Re: Sarp

Mesaj gönderen yaskaman »

çıktığı bazı barlarda bir depeche mode şarkısı olan ve son olarak marilyn manson'ın cover yaptığı Personal Jesus'ı söylüyordu, umarım albüme de koymuştur bu şarkıyı. Bence ilk albümü tam bi fiyaskoydu, bu sefer iyi birşey bekliyorum :arrow:
meridyen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen meridyen »

tek başınanın klibini izledim bence başarılı olmuş......yorumu gayet iyi yani.. :?
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

ben sevemedim bu adamı yaa :roll:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Sarp ın tek sarkısını seviyorum o da 'sarı güller'....
Hadi diyelim sen gittin, güneş doğmadan önce
Ardında bıraktığın ben, gözlerimi açmadan bile
Şehirden ayrılan ilk, ilk otobüste
Cama bak beni terk eden yüzü sevdin mi?
(en sevdiğim bölümü)...
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen benkisacafd »

:hmm: siyahın matemi güzeldi işte......
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

biraz ozentı bir yorumu ve kel bı kafası vardı hatırladıgım kadarıyla :D
biryorgunerkek
Üye
Üye
İsim: aLp

Mesaj gönderen biryorgunerkek »

yeni albümü süper olmuş. ''tek başına'' çıkış videosu da çok güzel.
violet
Üye
Üye

Mesaj gönderen violet »

hatırlayamadım ama çıkış şarkısı güzel olmuş