Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SeRBesT BuTuN HeRKeZ DaVeTlIdiR

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
-WaRLocK-

SeRBesT BuTuN HeRKeZ DaVeTlIdiR

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Benim aklima sole bir sey geldi . Burada sole bir sey yapsak . Burada hayati boyunca basindan gecen ilginc bir daha goremeyecegi bir olayi yazsa . Hem eylenmis oluruz hemde . Bazi seyler hakkinda bilgi sahibi oluruz gibi geldi . Benim basimdan gecen en ilginc olay Siyahkan ile ...!!!
SiyahKan

Mesaj gönderen SiyahKan »

Selam Kerem başından gecen olyı yazmamışsın bu haksızlık neyse ben başımdan gecen olayı yazayım. Bende hayattım boyunca iz bırakacak olay çok ama ben en değer verdiğimi sizlerle paylaşma istedim hayatım boyunca bir çok kız arkadaşım oldu ama bir tanesi bana yaşadığım duyguların en güzelini yaşattı onunla geçirdiğimi her an benim için unutmayacağım bir olaydır.
-WaRLocK-

Siyahkan bu yazdigin olay harbiden de bir insanin basindan gecebilecek en ilginc ve en guzel olaydir . Unutamayacagin bir gercek . :D
SiyahKan

Mesaj gönderen SiyahKan »

Evet Teşşur ederim ama sen halen yammışsın başından gecen unutmayacağın olayı
-WaRLocK-

Basimdan gecen benim en ilginc olayi yaziyim Siyahkan . DePReM iste bu.
Ben Yalovadaydim deprem anini yasiyanlardan biriyim inan bana cok korkunc vede hayatim boyunca unutamayacagim bisi . Yasayan kimsenin de unutmayacagi kesin bir sey bence . O gun cok korkmustum sokaga ciktim disarida insan lar ciglik atiyor kimisi aci cekiyor . Su laf hic unutulmaz . -orada kimse varmi - Enkaz altidaki insanin duyupta cevap vermesi gereken bir ses bu ..!! ben simdilik bu kadarini anlatayim cunku o anlari yeniden hatirlamak istemiyorum . :(
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Vurulduğum zaman gözlerim kararmaya başladığımda dünyaya hüzünle bakmak. tı.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
-WaRLocK-

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Cok acikli yawwwww :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Doğudaki Vatani görevimden. keyfi harp değildi yanlış anlamayın.
.Terazinin Hüznü.
-WaRLocK-

KaraDus kardes cok kotu bir duygu olmalidir . Her halde butun hayatin o an gozleriinin onunden gectimi yoqsa gecmedimi .? :!:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

boşver şu an hayattayız :) geçmiş bozar bizi şimdi.
.Terazinin Hüznü.
-WaRLocK-

Dogru bizi gecmis bozar . Ama olsun yaw ilginc olaylar bana her zaman zevkli gelmistir. :D
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

babam hastaneden eve gelmişti durumu ağırdı bütün kardeşlerin ve bütün ailem bizim evdeydi vakit geç olmuştu ben yatmış uyuyordum sabahın saat 04,00 dü idi 1996 yılının mayıs aynın 6 günü idi birden seslerle uyandım ne oluyor diye baktım babamım yüzünü bir eşarpla örtmüşler annem , abim , yengemgil başında ağlıyorlardı öylece babama bakıyordum abim farketti beni oradan hemen uzaklaştım dışarıya çıktım ama aklımda hep aynı görüntü vardı ve o görüntüyü bir daha hiç unutmadım unutacağımı sanmam :(
-WaRLocK-

Scream

Cidden bizi yasa bogdun ark . :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

cok kücüktüm 11 yasında falan yani her ne ise abim yagmurlu bi havada futbol oynamıs o sırada cebindeki acılmamıs bi paket sigara bayagı nemlenmis kurusun diye catıda duz bi yere sermis ben de bişi aramak için catıya çıkmıstım baktım ki sigaralar orada hemen bi kaç tanesini yürütüp içmiştim acılmamıs paket oldugu için 20 tane sigara eksikliğini hemen farketmis. bana sordu adem benim sigaralardan bi kaçı azalmıs haberin var mı diye
- abi fareler almıştır,
derken suratım kıpkırmızı olmuş beni catıya cıkardı söle bakim fareler nasıl almıs diye ben de mal gibi abimin sigaraları koydugu yere gidip aha abi senin sigaraların burdaydı der demez bi tokat yedim gözümün önü aydınlandı beee :idea: o olaydan sonra 18 yasıma kadar sigara kullanmadım :lol: :lol: keşke daha fazla tokatlasaydı
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

unutmayacağım çok olay var başımdan geçen hangisini anlatsam bilemiyorum.Konu ilerdikçe anlatırım.Şimdi sizlere kolumun kırılma olayını anlatıcam.
ilk Okul 4.sınıftayım.Cumartesi sabahı evden erken çıktım.Dışarda oynuyorum.Aklıma filimlerdeki gibi dağcılık yapma isteği geldi:D Bulunduğum mahallede küçük bir kereste fabrikası var.Kerestelerin kurutulduğu bir fırın var.Fırının duvarı ortalama 3 metre.Yerde duran zayıf bir ip gözüme çarptı.Çarpmaz olaydı:( Yanımda da ekip arkadaşım bulunuyor.İp'i ben bulduğumdan tırmanışı ilk ben gerçekleştirecektim.Epeyi bi tartıştık sen mi çıkıcan ben mi çıkıcam diye:D Ben kazandım.Çıktım ipi bağladım duvarın üstündeki demire.Sonra yavaş yavaş inmeye başladım.2. adımı atarken ne yazıkki ip koptu :D :lol: Kendimi yerde buldum.Tabi hiçbir şey yok gibi kalkmaya çalıştım fakat sonuç başarızdı.Sol kolumu kaldıramadım.Sinirler zedelendiğinden sol kolum bana ait değil gibiydi.Müthiş bir duygu herkese tavsiye ederim :lol: :lol:
Beni izelemeye devam edin :wink: