Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Kargo

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ewet o şarkıyı bende çook beğeniyorum. :)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Kargo

Mesaj gönderen Bugfixed »

Kargo Sen ağlama klip

http://rapidshare.de/files/8507464/senaglama.wmv.html
gelen sitede "free" yazısını tıklayın ve 30 saniye felan bekledikten sonra download gelen rakamı doldurduktan sonra indirebilirsiniz.

Not: Kargonun resmi sitesi kargoonline.com un izni ile eklenmiştir.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

bencede cover albüm yapmak kesinlikle yitmişliğin ölçütüdür,hiç bir üretim yok tamamen,olduğu gibi hazırdan alarak ve güzelim şarkıların tabiatıyla oynanarak yapılmış çok başarısız bi albümdür zaten!ayrıca ayrılan arkadaşlarının değerini geç de olsa anlayacaklarını düşünüyorum,çünkü gerçekten gidişleri gidiş değil!sadece albüm de değil karakteristik anlamda da değişimler olduğunu düşünüyorum kargoda,mesela bugün şairin elindeyi canlı dinlesem koraydan eski tadını asla bulamayacağımı düşünüyorum :?
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

yaaa kaç gündür kral da falan gösteriyorlardı bilmem gördünüs mü kargo güsel bi parçayı ne hale getirmiş ama güseldi o kadar kötü deildi belki izlemişsinizdir ama aklıma adı gelmio şuan ama varya çok komik,güsel ve garip olmuş ben kargodan böle bişi beklemesdim yaaa bi aklıma gelse adı size sölicem ama offfff ooofffff bi görceksinizzzzz :P :D :) :lol: :wink:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Kargo'nun sen aglama yorumu ve klip i gercekten de cok super sarkıya gırıs ozellıkle mukemmel ...
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

melissa__ yazdı:bencede cover albüm yapmak kesinlikle yitmişliğin ölçütüdür,hiç bir üretim yok tamamen,olduğu gibi hazırdan alarak ve güzelim şarkıların tabiatıyla oynanarak yapılmış çok başarısız bi albümdür zaten!ayrıca ayrılan arkadaşlarının değerini geç de olsa anlayacaklarını düşünüyorum,çünkü gerçekten gidişleri gidiş değil!sadece albüm de değil karakteristik anlamda da değişimler olduğunu düşünüyorum kargoda,mesela bugün şairin elindeyi canlı dinlesem koraydan eski tadını asla bulamayacağımı düşünüyorum :?
Hay ağzına sağlık...

Kargo benim için şu aralar bir tür şehirlerarası yük taşımacılığını ifade ediyor. Geri dönüş olur mu? Bilinmez? :?:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

kargo

Mesaj gönderen hazan »

bence bu grubun basçısı, bataristi elektro gitarcısı daha bi çok üyesi var ama herkes solist diye Koray'la tanıyo grubu. bu bana pek doğru gelmiyo.. ama yapacak bişeyde yok.

neyse ben bu albümlerindeki eski şarkıları yeni bi versiyonla, yeni bi alt yapıyla toparlayıp tarzlarına uygun hala getirmelerini sevdim. özellikle yıldızların altında şarkısını her barda cafede duyabilirsiniz. başarıları devam etsin
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ama bu bana doğru gelmiyo açıkcası,insanlar yıldızların altında yı sözleri ya da hissettirdikleri için değil dediğin gibi bar vs ortamında hareketliliği temposu ya da koray ın sesi için dinliyolar!ve sen ağlama gibi bi şarkıyı dinlerken azap çekiyorum,ne olmuş ona yazık valla yaa :?

buarada haldunbar seninde ağzına sağlık, iyi demişsin :wink:
En son melissa tarafından Cumartesi, Ocak 7, 2006 01:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bukalemun

Mesaj gönderen bukalemun »

arkadaşlar size katılıyorum korayın sesi gerçekten çok güzel ama son iki albüm aetık sadece para kazanma amaçlı gibi görünüyo bi gün korayı dinlerken yeter artık konser bitsin diyceğim aklıma gelmezdi ama yıllar sonranın da remixini duyunca artık kargonun can çekiştiğinin iice farkına vardım (itiraf etmeliyim konserin bitmesini istememde kulise gitcek olmamın da payı var :D ama ascık :wink:
mangara_

Mesaj gönderen mangara_ »

kargo rock müziğe yıllarını vermiş çoook başarılı bir grup Renklerin İçinde ve Kalamış Parkı favorii
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Ilk askin nur yengi den dinleyip cok begendigim AYRILMAM adli sarkiyi muhtesem yorumlamislar... insanin ayrilmayasi geliyor!
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

acı yarınım, sonsuz çile..
politik ayna yok hiçbir dinde..
ayır bizi boğaziçi..
ayır bizi boğaziçi..
ayır bizi boğaziçi..
schizophrenia
Üye
Üye

Mesaj gönderen schizophrenia »

eskiden çok dinlerdim.hala dinliyorum ama eskisi kdr dii..baya bi popüler oldular son yıllarda.yaramadı..
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

ne güzel gruptun sen kargo;ta ki 13 yaş grubu kızlar koraaaaay ve serkaaağğn die çığlıklar atıncaya dek...hala dinliyoruz ailecek beğeniyoruz;ama bir gerçek var ki eski kargoyu geri istiyoruz,özlüyoruz :!: :!:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

ateş ve su çok güzel..
~
ansızın gelecek gibisin..