Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mor ve Ötesi

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ya abi geçekten çok iyi şarkı yapıyolar!!!
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

mor ve ötesi grubunu daha önceki albümlerinde çokta beğenmemiştim ama bu dünya yalan söylüyor adlı kasetindeki şarkıları ve performansları gerçekten iyi..

sevda çiçeği hala favorilerim arasında......
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

MOR VE OTESINI COK SEVIYORUM. KALITELI BASARILI ROCK YAPIYORLAR.
OZELLIKLE HARUN TEKIN'NIN SESI COK GUZEL.
Gülnaz

Mesaj gönderen Gülnaz »

onlr benim herseyim özelliklede HARUN TEKİN
herkes senin dediğin gibi diyo onlar kimin olacaklarını şaşırdılar.bırakın adamların yakasını ya. :lol:
Gülnaz

Mesaj gönderen Gülnaz »

Çoğu kişi onları sevsede şu ana kadar en çok sevdiğin sanatçı kim diye orduğum çoğu kişi Mor Ve Ötesi ni sevmiyor.Türkiye nin an iyi rock grubu almasına rağmen.
bademcik

Mesaj gönderen bademcik »

eski albumleri daha iyiydi sanki ama hala çok iyilerrrr ama grubu harundan ibaret değil arkadaslar onlar bi bütün herşeyiyle harikalar...
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

MoR vE ÖtEsİ hArİkA bİr GrUp BeNcE bEnİm ÇoK bEYeNdİğİm GrUpLaRıN aRaSıNdA bUlUnUyOr :P :D :lol: :) :wink:
SÜZÜLEN HAYALET

Mesaj gönderen SÜZÜLEN HAYALET »

DEĞERLİ MANGA
NE DEMEK İSTİYORSUN_?sorarım sana mor ve ötesi taklit bir grup değildir sadece sürekli aynı akorları atıyorlar yani kendilerini tekrarlıyorlar lütfen beni kızdırmayın!!!!!!!!!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

SÜZÜLEN HAYALET yazdı:DEĞERLİ MANGA
NE DEMEK İSTİYORSUN_?sorarım sana mor ve ötesi taklit bir grup değildir sadece sürekli aynı akorları atıyorlar yani kendilerini tekrarlıyorlar lütfen beni kızdırmayın!!!!!!!!!
Bu tarz konuşmalar yaptığınız takdirde siteden uzaklaştırılacaksınız bilginize.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ya arkadaşlar bence de onları tek başlarına değerlendirmek yanlış,yani ben de süzülen hayaleti destekliyorum. :wink:
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'Uyan'a klip çekmişler.Ben yeni gördüm az önce.Valla güzel bir klipti.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

mor ve ötesi

Mesaj gönderen hazan »

bence en güzel şarkıları bir derdim var.. beni en çok etkileyen şarkıları bu.. çok mu derdim var ne?
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

evet gerçekten uyan'ın klibi harika olmuş klip hakkında okuduklarımı paylaşmak istiyorum.
1968 yılında Andrei Khrjanovsky adında bir Rus sanatçının Cam Armonika adlı animasyon filmiymiş. eserin hikayesine sadık kalınarak hazırlanmış.
Beni etkileyen şey farklı zamanlarda yapılmış iki çalışma olmasına rağmen birbirlerini çok güzel tamamlamış olmaları. Güzel ve değişik bir çalışma olmuş.
bliss

Mesaj gönderen bliss »

çok iyi bir grup mor ve ötesi ama şu son dünya yalan söylüyor la biraz fazla piyasa oldular sanki :roll: yine de çok güzel bir albüm

ama bence en güzel şarkıları(aynı zamanda onların duyduğum ilk şarkıları)

beyaz:

Durduğun yerden devam etsin
Güzel olmasın kesilsin yine
Koş koş kurtul eskit pabuçlarını
Dilimiz eksildi, küçük kaldık
Düştük

Acımız oldu çok oldu
iyi ki oldu iyi ki oldu

Beyaz beyaz dibine dek beyaz
Rüyası insana yalan söyledi
Sadece önce şaşkın
Dibine dek beyaz sonra

iyi ki varsın iyi ki yokum

Gölgem var, iyi ki gölgem var
Bizi yalnız bırakmayan gölge
.......
idanist

Mesaj gönderen idanist »

gecen cok eski bi klibini izledim gercekten cok guldum insanlar gercekten cok deişiolar zamanla hepsi cocuk gibiydi:)