Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

askerlik

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Arfi

askerlik

Mesaj gönderen Arfi »

askere çağırıyorlar ne halt etcem?
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

yallahhh :lol:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

sen şimdiden " gel tezkere " şarkısını söylemeye başla :lol:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Sayılı gün çabuk geçer :lol:
serseri

selam

Mesaj gönderen serseri »

askerlikten kaçış yok arifciğim ne kadara istemesende gideceksin tabi bende gidecem allah bize kolaylık verisin dua edelimde düşürsünler
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

arfi dostum askerlik oyoyoyoyoy manyak bir yer ya işini bilene kafa dinleme yeri saf olana ezilme yeri askerde ne akıllı olcan ne saf olcan uyanık olcan ama caktırmıcan.okey arif abicim ...
Arfi

Mesaj gönderen Arfi »

nası kafa dinleme ya?
KuLeLiLi

Mesaj gönderen KuLeLiLi »

Arfi ben bu sene askeri liseyi bitirdim harbiyeye başlıcez hayırlısıyle.Öncelikle kısa dönemsen kısa olması bakımdan iyi fakat hijyen ve ortam bakımından berbat.Yedek subay olarak yapcaksan rahat sayılırsın cebinde paranda olcek.Tabi bu anlattıklarım garanti değil,nerde askerlik görevini yapacağında önemli.Umarım doğuda bi yerde yapmassın.
:) :)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

biz ermenimiyiz lam :) 2650 metre rakımlı sınırda dağın tekinde 15 ay insan görmeden yaptık. 8 ay kardan beyaz renkten başka bişi görmedik. bende okudum. sadece yedek subay diildim ha sanki orda yokmuydu üstteğmen bile vardı.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ahahahhaa :lol: :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

askerlikten korkulur kaçınılırmı yaa.
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

sen öyle diyon ama flower bi de bizim acımızdan düşün tam 15 ay yeni kurdugun işinden uzaklasıyorsun ve de geldiğinde bi bakıyorsun işyerinde fareler halay cekiyo nasıl bi duygu olur
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Düşünmek bile kötü:D anaaaaa
Mecburuz buna ama gitmemeninde yolları var FauL. (Cut) :lol: :lol: :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yuuuhh be diycem ama kızcaksınız bana abiler. :( nasıl türk erkeğisiniz siz ? olurmu hiç öyle şey ya. iş her zaman yapılır. böyle korkarak çekinerek askerlik mi yapılır.
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

senin askerlik korkun yok oyuzden rahat rahat konusabiliyon. askerlik korkusu değil aslında gelecek korkusu ben neden kurdugum işimi dagıtayım. askere gitmiyorum su an ama paşa paşa vergi ödüyom
Kilitli