Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Özlem Tekin

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Özlem Tekin

Mesaj gönderen Bugfixed »

Özlem Tekin Panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

son albumunu pek begenmedim ama cok guzel bir vokal cokta aktiv birisi yerinde duramiyor adam
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

öz bitanedir kim ne derse desin
tazz

Mesaj gönderen tazz »

özlem tekin de çok kaliteli ama nedense ona bi türlü ısınamadım, ısınamıyorum.. nedense onu hep şebnem ferahla kıyaslıyorum.. saçma ama öle oluyo. ve hep şebnem ferah diyorum. ama son albümünü beğendim.. :)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

walla çok güzel parçaları var ama sayılı,son albüm de baya sertmiş sanırım ben sadece 2 şarkısını dinledim çok sağlam harbiden de.Ancak şebnem ferahla kıyaslanması büyük bi hata
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

çok hoş parçaları var ama sayılı,genelde çok özenilmeden yazılmış sözleri vardır şarkılarının tabi çok anlamlılar da var duvaksız gelin olmaz,beni yakan aşkın gibi.Son albümün tamamını dinlemedim sadece 2 parçasını dinledim harbiden sert olmuş
gecekusu333

Mesaj gönderen gecekusu333 »

özlem tekin! o bambaşka ya :twisted:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

bu albüm süper arkadaşlar,özlem tekin kariyerinde bi dönüm noktası yaşıyo bu albümle bence,şarkıları herzamankinden daha sert ama çok çok güzel!ben gerçekten çok beğendim,genelde çok anlamlı olmayan gelişi güsel sözlerden oluşan şarkılar bu sefer daha anlamlı tümcelerden oluşan şarkılara dönüşmüş...herkese iyi dinlemeler,şiddetle tavsiye ederim :wink:
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

bencede süper bir bayan şarkıcı şarkıları muhteşem çççoookkk beyaniyorum son klibi çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim ben :) :) :)
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

adaşım diye sölemiyorum ama özlemlerin farklı bi yapısı oluyor.Özlem tekin de aynı bizim gibi çatlak we çok şirin...
egzolftalmi

mrb

Mesaj gönderen egzolftalmi »

ben beni bildim bileli özlem tekin ve şebnem ferahla yaşıyorum.. genelde şebnem ferah dinleyenler özlemi sevmiyorlar ama benim için ikisi de çok önemli insanlar..özlemin yorumuna bayılıyorum yeni albümü mükemmel ötesi bişi sert olması beni çok mutlu etti....
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

pop rock muzigin cilgin kizi son albumu tam rock olmus super...ozunu buldu ozlemcim :D
bliss

Mesaj gönderen bliss »

bence eskiden daha iyiydi :roll: bilmiyorum son albümü de güzel ama eskilerin tadını vermiyo ki :roll:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

şebnem ferah'ı tam tanımadan önceleri bilir ve severdim özlem tekin'i.. halen çok seviyorum. son albümü bence çok başarılı. olumsuz düşünenlerin albümü tam olarak dinlemediğini düşünüyorum..
~
ansızın gelecek gibisin..
idanist

Mesaj gönderen idanist »

son album gercekten cok guzl cinayet bambaska bi şarkısında da insan kendisini sınavdaymıs gibi hissedio :) ama benim favori sarkım yar bana varmadı eski albumlerinden