Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Monotonlaşan Yaşam

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
romiya21

Monotonlaşan Yaşam

Mesaj gönderen romiya21 »

lavinya sitesi dostları,artık benmi yaşamdan zevkmi alamıyorum yoksa yanlış giden bişeylermi var bugün bayram ama inanın normal günle pek farkı kalmamış ne dersiniz? :oops:
aysen_g
Üye
Üye

Mesaj gönderen aysen_g »

dogru diyon ole valla...
bliss

Mesaj gönderen bliss »

hiçbir kere hayat bayram olmadı
ya da
her nefes alışımız bayramdı....

bu şarkı geldi aklıma birden..................bayramların da bayram tadı yok ki. gelen giden bile yok.keşke böyle her bayramda çocuk heyecanlarımı yaşayabilsem hala.....................
krmızı

Mesaj gönderen krmızı »

cocukken bayramda herkes para verirdi bana. bayram parasını harcamak ayrı bi zevkliydi yaa.. ama simdi buyudum diye vermiolar=)
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ben bayram sabahlarında hala bi heyaecan duyuyorum,kabul etmeliyim eskisi gibi değil elbette çünkü büyüdükçe hem siz hem dünya değişiyor!
eskiye dair özlediğim tek şey;okula giderken bile annemin beni yataktan kaldıramadığı bi sabah saatinde,iki dirhem bir çekirdek hazırlanıp arkadaşlarla buluşup,tüm siteyi ayağa kaldırıp şeker komasına girmek :D
bliss

Mesaj gönderen bliss »

ben bir de kapıya gelip şeker toplayan çocukları özledim.artık hiç gelmiyorlar :(
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

çok banal bi söz ama nerde o eski bayramlar.. diyesim gelio içimden.ailemin yanına gittim sırf bayram var diye ama yaptığım hiçbişi yoktu sabahlara kadar film izlemekten ve öğleden sonralara kadar uyumaktan başka.niye?tabi ki bayram diye..arkdaşlar yok, cafeler kapalı,caddeler bomboş can sıkıntısından başka hiçbi anlamı kalmadı artık bayramın benm için..
Filinta

Mesaj gönderen Filinta »

zevk almasınnı bildikten sonra hayat tan herzaman zevk alırsınız ama hayata küser ve hep aynı seyleri yapılı yor sa monoton gibigelir
nihan

Mesaj gönderen nihan »

gerçekten hayat monotonlaşıyor değişik hiçbişey yapamioruz ve bu durum canımı çk sıkıyor çünkü bn hayatımı yaşamk istiorum :!: :!: :!: ama buna engel olan o kadar çk şey warki mesela öss... :cry:
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

pöff bence de öle yawff :(
AYSEGUL

Mesaj gönderen AYSEGUL »

ya arkadaşlar gerçekten de öle varya hayat çok monotonlaştı hiç bi hareket olmuyo hayıtımda OKUL EV BİDE DERSANE üçgeninde gel git offf sıkıldım valla ya ... eminim benim durumumda olanlar çoktur :(
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

Evet ya sık sık soruyorum kendime neden yaşıyorum diye.Son derece monoton ve anlamsız gelioo hayat :(
vedat_fd
Üye
Üye

hayat

Mesaj gönderen vedat_fd »

hepimiz çalınmış hayatları yaşıyoruz. bazısı yarınlarımızı, bazısı hayallerimizi ,bazısı sevgimizi çalıyor .arta kalandan kimse zevk alamıyor. acaba kaç kişi hakkettiği hayatı yaşayabiliyor yada kaç kişi yaptıklarının cezasını çekiyor.
ester
Üye
Üye

Mesaj gönderen ester »

ayşegül istersen yer değiştirebliriz. sen benim yerime iş arasın
bende dersaneye ve okula giderim ortam yaparım
evde oturmak kadar kötüsü yok ya ben tekrar okulda olmak istiyorum
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bende sıkıldım...hemen herşeyden,okula giderken aynı binaları görmekten bile sıkıldım ama yapabileceğim pek bir şey yok maalesef...yaşama devam