Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Zardanadam

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Zardanadam

Mesaj gönderen Bugfixed »

Zardanadam panolarıdır...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
aysen_g
Üye
Üye

zardanadam

Mesaj gönderen aysen_g »

merhaba arkadaslar zardanadam panosuna girdigimde icini bos gordum ve bisi yazma istegi dogdu icime( icini doldurmak icin degil tabii suan yazacaklarim) :))) Cok yeni ve bir o kadar da cok hareketli bi grup.ben encok guce tapanlar sarkisini sevdim ki bunu sizede de oneririm.birde bu aralar bi sarkisi daha varki aklima gelmiyor ogrenince size de oneririm. hepinize mutlu gunlerrr:))))
loser

Mesaj gönderen loser »

zardanadam'ın sarışınlar b.ktur çok hoş bir şarkı tavsiye ederim
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

zardanadam ın şu aralar klibi dönmektedir ekranda...adını hatırlayamadım şarkının ama klip süper olmuş bence....tavsiye edilesi bi gruptur bence ve edilir de zaten..
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

zardanadam diince ilk aklıma 'Sarışınlar B.ktur' we 'Güce Tapanlar' şarkıları geliyor.çünkü çooooookk gslller :P :P
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

zardanadam zarın 6 hali herhalde bence... sıkı bir grub dedikleri gibi ask yoktur.... ve sarısınlar....
unlem_isareti

Mesaj gönderen unlem_isareti »

gercekten gzl müzik yapan gruplardan biridir bnce__ erbatur abim die söölemiorum vokalinde sesi bu sarkılara cok gzl gidio :wink: iki self albümden sonra onlarında bi yasal albümleri oldu.... gerci onları tanıyanlar self albümlerinden tanırlar...... gercekten süfe rbi grup ve sarkıalrda cok ii.. sarışınlar b*ktur ve tamamböceini tavsiye ederim.. gercekten gzl şarkılar^^^^^^
unlem_isareti

Mesaj gönderen unlem_isareti »

Zardanadam'ı Ekim 2001’de kendi müziğimizi yapmak amacıyla kurduk.

Beşiktaş’ta küçük bir yer tuttuk. Ses yalıtımı işlemlerini kendi çabalarımızla tamamladık. Haftanın 3 günü çalışmaya, bestelerimizi düzenlemeye başladık. Grup arkadaşlığı, uyumu ve soundu geliştirme konusunda yol almaya çalıştık.

Mart 2002’de Tamamböceği, Aralık 2002’de Korsan adlı self-albümleri, Mayıs 2003’te Süreyya ve Ocak 2004’te Sevgililer Günü self-single albümlerini yayınladık. Bu self-yapımlarda yer alan toplam 26 adet şarkıyı internet sitemizden ücretsiz download olanağı sağlayarak dağıtmaya başladık.

Aynı dönemde çeşitli radyo programlarına katıldık, compilation albümlerde şarkılarımızla yer aldık, barlarda, üniversite şenliklerinde ve festivallerde konserler verdik; H2000, Rockistanbul, Barışarock, Rockthepark, Rockstation gibi büyük organizasyonlarda yer aldık ve birikimli olarak onbinlerce kişiye ulaştık. Bu tarihe kadar herhangi bir prodüksiyon ve menajerlik şirketiyle ilişki kurmamamıza rağmen underground rock camiasının az çok bilinen gruplarından biri haline geldiğimizi farkettik. Bize e-mail yoluyla ulaşan dinleyicilerimizle samimi bir ilişki kurduk.

2002 yılında Kemancı-Zine tarafından yılın en iyi self-albümü ve ikinci en iyi yeni topluluğu ödüllerini aldık. Müzikten kazandığımız tüm geliri müziğe aktardık ve Zardanadam dostlarının da katkısıyla Tamamböceği’nin 5000, Korsan’ın yaklaşık 7500kopyasını Türkiye’nin 60’dan fazla kentindeki rock severlere (kargo masraflarında bize yardımcı olmak kaydıyla) ücretsiz olarak ulaştırdık.

2004 yılında Tibet Ağırtan’ın prodüktörlüğünde 3. albümünün kayıtlarını tamamladık. Ergin Özler’in Deneyevi Stüdyolarında kaydedilen 16 şarkıdan oluşan albümün mix işlemleri Avustralya’da Matt Voigt, mastering işlemleri ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı. Kapak tasarımı Kaan Azov'un yaptığı “Dibini Gör” adlı albüm Mayıs 2005’te Müzik Mahsülleri Ofisi etiketiyle yayınlandı.

Albümün yayınlanışı ile birlikte bugüne kadar kendi çabalarımızla ulaşma fırsatı bulamadığız bir çok yeni dinleyiciyle tanıştık. Bir çok önemli festivale konuk olduk. Klip, röportaj ve konserlerimizle ulusal yayın organlarında görece daha sık yer almaya başladık. Bu dönemde acı bir haberle sarsıldık. Tamaböceği ve Korsan albümlerinde birlikte çalıştığımız basçı arkadaşımız Serkan'ı kaybettik.

Şu sıralar yeni albümümüz üzerinde çalışıyoruz. Dileğimiz şimdiye kadar yayınladığımız tüm albümlerden daha güzel bir albümle karşınıza çıkabilmek. Müziği anlayabilmek ve müzik yapmayı öğrenebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Daha en iyi kurşunumuzu atmadığımızı düşünüyoruz. Uzun yıllar müzik yapabilmek, sizlerle paylaşabileceğimiz yüzlerce yeni parça yaratabilmek en büyük hayalimiz.
bliss

Mesaj gönderen bliss »

şarkı sözleri çok güzel yaa müzikler de çok iyi ama asıl insanı çeken sözler :wink:
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Zardan Adam adlı grubu Antalya'lı bir grubun konserlerinde bir şarkılarını çalmaları vesilesiyle tanıdım.Çaldıkları şarkı 'Sarışınlar B.ktur'adlı şarkılarıydı çok hareketli ve eylenceli bir şarkı,başka bir şarkılarını dinlemedim ama bulursam dinlerim.
aysen_g
Üye
Üye

Mesaj gönderen aysen_g »

emirates yazdı:Zardan Adam adlı grubu Antalya'lı bir grubun konserlerinde bir şarkılarını çalmaları vesilesiyle tanıdım.Çaldıkları şarkı 'Sarışınlar B.ktur'adlı şarkılarıydı çok hareketli ve eylenceli bir şarkı,başka bir şarkılarını dinlemedim ama bulursam dinlerim.
merhaba :) " guce tapanlar" sarkisi da cok iyi bi de bunu dinle bakalim :)
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

zardanam

Mesaj gönderen hazan »

ben sadece güce tapanlar'ı dinledim hoş bi şarkı ama bi kaç şarkı daha dinleyince kesin yorumumu yapıcam..
emirates

Mesaj gönderen emirates »

aysen_g yazdı:
emirates yazdı:Zardan Adam adlı grubu Antalya'lı bir grubun konserlerinde bir şarkılarını çalmaları vesilesiyle tanıdım.Çaldıkları şarkı 'Sarışınlar B.ktur'adlı şarkılarıydı çok hareketli ve eylenceli bir şarkı,başka bir şarkılarını dinlemedim ama bulursam dinlerim.
merhaba :) " guce tapanlar" sarkisi da cok iyi bi de bunu dinle bakalim :)
Tamam o zaman,tez zamanda bulup dinleyeyim,tabi nerden bulucam bi de o var ama :D
seyduna

Mesaj gönderen seyduna »

Merhaba.
bence en iyilerden biri de 'dibini gör' adlı sarkıları.Tavsiye ederim..
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

simdi senin düsmanınım
mutsuzlugun mutlulugum
resmindeki gözlerii oyup
basucuma koydum
bakıp bakıp tükürdüm sana seni unuttum
...
anlamama yardım ettin ask yoktur ve sarısınlar...

muhtesem bi sarkı..genelde sarkılarında böle iddialılar..bu da insanın dikkatini cekior tabi..hele güce tapanlar muhtesem yaww..