Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ezginin Günlüğü

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

sedakaynak yazdı:o kadar acil değil sonra sorsam olur
:?: :roll: :?:
emirates

Mesaj gönderen emirates »

emrepark yazdı:ya ben ezginin günlüğünü feridun abi sayesinde tanıdım dersem yalan olmaz,düşler sokağıyla.Zaten o kadar hoş bi parça yapmış bir grup tam anlamıyla müzik yapıyor,müzikle yaşıyordur.
Ben de :) . Özllikle bazı şarkılarda 'Düşler Sokağı'nda olduğu gibi çift ses söylemeleri çok hoşuma gitmişti. Katıldıkları bir televizyon programında izlemiştim. Adamın sesi ne kadar da güzel hakkaten :D
the_envoy

Mesaj gönderen the_envoy »

ben ezginin günlüğünün sadece düşler sokağı adlı şarkısını dinledim o da çok hoşuma gitti :)
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

ya arkadaşlar herkesin yorumu kendinedir ve saygı duyarım inşallah sizde bana saygı duyarsınız ama ben ezginin günlüğü adlı grubun aşk bitti şarkısını dinledim ninni sandım ilk başta sonra anladım ama bana önerebileceğiniz ninniye benzemeyen bi şarkıları var mı?
bliss

Mesaj gönderen bliss »

düşler sokağı ve aşk bitti özellikle çok güzel şarkıları
fotosentez

saol dinlicem düşler sokağını
fotosentez

korkarım fikrim değişmedi.hatta ben;
aşk bitti,
düşler sokağı,
son sigaram,
seni düşünmek güzel şey,
1980,
bana bi koca lazım.....
hepsini dinledim ama korkarım fikrim değişmedi.ben beğenemedim. :roll:
bliss

Mesaj gönderen bliss »

evet benim de çok beğendiğim söylenemez.ama yine de asla dinlemeyeceğim bir grup da değil :roll:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

beğenmediysen senin bileceğin iş,dinlediğinde sana bişiler katmıyorsa anlatmıyorsa niye kendini zorluyorsun?tavsiyelerle olacak iş değil ki bu..
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

melissa__ yazdı:beğenmediysen senin bileceğin iş,dinlediğinde sana bişiler katmıyorsa anlatmıyorsa niye kendini zorluyorsun?tavsiyelerle olacak iş değil ki bu..
aynen katılıyorum... :D ..
son albümünü aldım..bence kusursuz bir albüm...yaptıkları müzik beni çok rahatlartıyor ve huzur buluyorum...
favori şarkım ise EBRULİ
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

fotosentez bak işte böyle olmalı,ali duygularını anlatmış!sende de aynı belirtiler yoksa bence gerçekten kendini yorma...!ezgi'nin günlüğü düşündüğünden çok dahah kompleks bi müzik grubu!mesela 1980 i dinledim ve hiç bişi düşünmedim diyosun,o şarkının neler anlattığını bile bilmediğine çok çok çok eminim...biraz daha büyümen gerek bence :wink:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

ceren, sen müzikten anlıyorsun. :D
fotosentez

galiba :roll:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

teşekkürler efendim,siz de :wink:
sedakaynak

Mesaj gönderen sedakaynak »

selam arkadaşlar bazılarınıuz ezginin günlüğünün bazı şarkılarını dinlediğinizi ve sevemediğinizi söylemişsiniz.3 4 tnesinini dinleyip hala beğenmiyorsanız bence fazla zorlamayın.olmuyorsa olmaz zaten ben ilk dinlediğimde vurulmuştum.bütün şarkılarını ezbere biliyorum.özellikle bahçedeki sandal albümü müthiş.zaten herkesin ağzında olmaları hoşuma gitmez.böyle kalıcı hayran kitleleri olmaları daha güzel ben çok seviyorum.herkes sevmesin zaten.onlar zaten herkesin ağzında olmaya çalışmıyor.olsalar heryerde orda burda boy gösterirlerdi.kimse sevmek için zorlamasın.sevenleri yeter onlara.