Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Demir Demirkan

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

ya keşke pentagramdaki kadar sert olsa yine...bide müziğini pek tutmuyorum.ama kahbe şarkısı harika diyebilirim :D
selin tosun

Mesaj gönderen selin tosun »

gerçekten demir demirken süper bi adam bence de o eurovisionun gizli kahramanı
ama sertab erenerin de hakkını yememek lazım kadında çok güzel bi ses var :) :)
sewgi

Mesaj gönderen sewgi »

demir bi tanedir son bombasıda zaferlerim olmuş müthiş bi solo dinlein bence :D
unlem_isareti

Mesaj gönderen unlem_isareti »

demir in gitar sololarını severim bn.. sahne performansı gercekten müthiş oluo o sololarda.... :wink: :rock:
anatomik

Mesaj gönderen anatomik »

bence harika ki bazen benim için aşırıya kaçsada...
Resim ve kahpe şarkılarını ne kadar dinlesm doyamıyorum.Hatta bir ara ayna ile de calısmıstı o da cok ıyıdı.E adam neye el atsa güzellesiyo mubarek
ne diyelim
daha iyilerini de yapsındı biz de keyfimize varalım...
idanist

Mesaj gönderen idanist »

yeni album gercekten cok guzel kahpe ,zaferlerim, what's done is done kısacası hepsi cok guzel de ben klibi gec cekmesine bi anlam veremedim
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Yıllardır nerden kulağımıza hoş ya da çok deli bir gitar sesi gelse altından Demir Demirkan çıkar:Şebnem Ferah,Sertab Erener,Pentagram..Kendi albümleri de çok güzel.Özellikle son albümü çok hoş olmuş bence,sahne performansı da iyi sahneye yakışıyor,kaslı, dövmeli daha ne :D
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

tamamıyla katılıorum :!: :!: :!:
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

zaferlerim şarkısna bayılıorum :!: :!: :!:
bliss

Mesaj gönderen bliss »

bence demirin eski şarkıları daha iyiydi.yine de güzel.tanışma şansım olmuştu bikaç sene önce.canayakın bir insan.ama dediğim gibi bir gümüş ya da bir göçmen gibi yapmıyor artık :(
callahan

Mesaj gönderen callahan »

ne gusel sarkıdır zaferlerim. sevgilimle son ses dinledigmiz her cafede bu sarkı calininca duygusal anlar yasadigimiz sarkı. demir demirkan iste ne demek gerekirki.
gecmisi unutan

Mesaj gönderen gecmisi unutan »

demir demirkanın diğer şarkılarını yani zaferlermden başka şarkısını dinlememişsiniz galiba cevapsız,hayat sensiz olmuyor,belki,sen başkasın,kahpedağlar dayanmaz,aşk varya,gümüş,yarına kadar... gibi şarkılarını dinlemenizi tavsiye ederim... :) :roll:
liseli ayşe gül

demir demirkan

Mesaj gönderen liseli ayşe gül »

bence demir demirkanın zaferlerim adlı parçası çook güsel :!:
uçak

Mesaj gönderen uçak »

seviyorum bendee... soloları hoş.. 2004istanbul albümü harika...
ayrıca resim adlı parçada öle
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

demir demirkan..Türkiye'nin en iyi gitaristi yaww...rock müzik adı altında bi sürü grup var ama tek başına bu işi yürütenlerden en iisi bence demirkan..senden sonra,dünya benim,ayıp,istemek yetmedi,göçmen oldum,dünyanın yolları...bütün şarkıları ayrı bi güzell..bu adam da müziği bırakıosa rock piyasası yok olmaya baslamıs demektir.. :cry: