Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SeRBesT BuTuN HeRKeZ DaVeTlIdiR

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Flower sen birisini yazsan bize yeter :) Gerisi bos bak biz de bir tane yazdik zaten KuLeLiLi Bu arada senin de msg lerin cok ilginc :shock: :shock: :shock:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Kulelili sen gerçekleri kabullen bende kabullenecem:D hahaha
flower bence çok olanı nı anlatma:D Az olanını anlat :P ehueuhe
KuLeLiLi

Mesaj gönderen KuLeLiLi »

Olum bunlar hayatın gerçekleri kabullenmek zorundayız.Benim msg larım tabi enteresan olcek askeriyede hangi şeyler normalki.Ne demişler...
ASKERİYENİN OLDUĞU YERDE MANTIK ARANMAZ
:lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

askeriye mantıksız değildir bunu mantıksız düşünen askerlerdir kulelili.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

en güzel cevap şeklinde söyleyebilirm katılıyorum murti sana
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hönk :lol:
KuLeLiLi

Ben burda espiri mayetinde o cümleyi kullandım KaraDüş.Askeriye çok farklı bir ortam bu niye böle, bu emir çok saçma , bu kural çok mantıksız diyen(ben dahil) insanlara şahit oldum.En önemli kural bir üstün verdiği emir sana ne kadar saçma veya mantıksız geliyo olursa olsun senin onu yorumlamak gibi seçeneğin yok,uygulayacaksın emir emirdir.Yani o lafın devamını getirmek gerekirse askeriyede mantık aranmaz emir emir kural kuraldir.Bu bize asker ocağına ilk girdiğimizde aşılanan ilk olaydır.Ben o lafı ciddi manada deilde espiri mayetinle kendim için kullandım.Umarım ne anlatmak istediğimi anlamışsındır. :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hemşo subay olcaksın bizi gurulandıracaksın gene de kullanma hiç bi zaman .
.Terazinin Hüznü.
-WaRLocK-

La KuLeLiLi asker e yuz kere gitmis gibi bilgilisin la . Helal sana ama sende cok dogru soledin ama KaraDuS te bisileri dogru soledi . Sonucta her iki kiside bisileri dogru soledi onun icin hakli taraf yoq . :P
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:lol:
KuLeLiLi

Çok haklısın hemşo bu lafı ulu orta kullanmamak gerek.Hata ettim özür dilerim.Ama kesinlikle espiri amacıyla sölemiştim onu başka bi amacım yoktu.Arkadaşlar arasında çok kullandığımız için ağızımdan çıkıverdi işte.Tekrarlamıcama emin olabilirsin. :) :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Kuzen senden şikayetçiyim.Askeriye ye dilekçe yazdım.Bunu yapmak zorundaydım :D:D:D:D
KuLeLiLi

eheueh kuzen olum senin yazdığın dilekçeyi okumazlar bile. :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ast üstü şikayet edemez :P :)
.Terazinin Hüznü.
-WaRLocK-

Ok herkez baristi galiba . Ama ilginc hikaye anlatan yoq su an ama yinede hayat saten basli basina bir hikYE DEGILMI . Anlatmayada gerek yoq yane . Saten ilginc olaylari yasiyoruz yeterince :shock: :shock: :shock: